Sedik Šabáb & Daniel Landa – Árijec (Ariai)

Dokonalost č. 2. „Produkce: Aria Boiohamum“, runy, kalich, ozubené kolečko. Zase jednou pořádný Landa a jeho internacionální nacionalismus…

Blahopřeji Danielu Landovi, že se jako jediný sebral a šel zpívat s muslimem o Árijcích, čímž zasadil skvělý kontr známému židovskému heslu „všechno je jinak“. Podařilo se mu tím dosáhnout vyšší syntézy, z níž pak mohl nekompromisně vylouhovat makabrózní výsměch všem vulgárně protimuslimským anti-Árijcům a mnohdy i anti-Čechům, které zatím – z úcty ke svému mecenáši – nazývá cudně eufemisticky jako „skřety“. Tak všeho do času, Dane!

Text:
Ariai
Sediq Shabab (jazykem darí): „My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, letíme do nebe, abychom přinesli mír. Jsme přímí! / Jsme svobodní lidé, nejsme na kolenou! / Jsme zrození árijci, jsme hrdí na své předky. / Lásku k lidem máme v srdci.“ Sediq Shabab (paštunsky): „My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, světu nabízíme poznání, a kulturu ze svého srdce. / Árijci jsou čestní, jsou kulturní, jsou jednotní, jsou šlechetní, jsou stateční, jsou pokorní a moudří.“ Kouzelník Žito (česky): „Nebe se na člověka dívá a každá stará duše zpívá árie. / Osudem dávno je to dáno, kohout vám oznamuje ráno. Árie. (zdroj: Daniel Landa na Facebooku)Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,50)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění, Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Sedik Šabáb & Daniel Landa – Árijec (Ariai)

  1. Schwarze Sonne scheint nicht napsal:

    was ist kurva das ?!
    Orient v CR nechceme !
    Tvrde drogy v CR nechceme !

  2. Spravedlivy Slunickar (SS) napsal:

    das ist Multikulti !

VLOŽIT KOMENTÁŘ