Stránka, ktorá doslova vyrazí dych

Google dokáže človeka odviať naozaj všelikde, napríklad aj na stránku, ktorá z neho doslova vyrazí dych. Nasledovná uvítacia obrazovka mi na obrazovke vyskočila po tom, ako som si chcel nakliknúť stránku cd89.cz, kde som si myslel, že nájdem nejaké info:“

Okrem toho, že spomínaný web obsahuje nespočetne veľa chuťoviek, ako bonus jeho admin uvádza linky na stránky od fake/hoax festov až po otvorené fašistické.

(Zdroj: anglo-hebrejský, skoro slovensky psaný Denník ₪)

Super recenze, rabi. Zajímalo by mne jenom, co myslejí těmi „fake/hoax festy“ a čo je to také „otvorené fašistické“. Asi nějaká slovenská vesnice, jako Vyšné Nemecké.
No, asi nakonec bude pravda, že Češi přestávají Slovákům rozumět. I když, jak kterým „Slovákům“…Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Stránka, ktorá doslova vyrazí dych

 1. r.m. napsal:

  Potvrzení, že nejsem robot po mně chce často i google. A mimochodem: Už Slovensko odvolalo vyhlášení války americkým soudruhům? Slovenský štát jim ji vyhlásil, ale jaksi nestihl ani kapitulovat a uzavřít mírovou smlouvu. Do dnes je o tom jakési ticho.
  Vzhledem k jejich spojenecké flexibilitě se to možná bude hodit. Ale až po tom, co zase pár desítek tisíc slovenských vlastenců pomrzne v Rusku jako posledně.
  Som z toho stále akosi zmätěný.
  Nejlepší středoevropský stíhací pilot – Ján Režňak: https://www.stream.cz/auto-moto/241990-nejlepsi-stredoevropsky-stihaci-pilot-jan-reznak

 2. r.m. napsal:

  Blbci z Novinek, fanoušci Izraele, hájí vyhnání Čechů ze Sudet
  Karel Jirásek, Planá
  Po, 23. ledna 2017, 10:53:44 | Souhlasím |
  Nesouhlasím |
  0 / 0
  Karel Vojtíšek, Praha
  Ne, 22. ledna 2017, 23:29:00
  Jan Musil, Kutná Hora
  Jeruzalém je hlavním městem Izraele a sídlo vlády. Konečně zmizel islamista Obama a svět snad zase bude směřovat k normálním hodnotám
  ————————————————————
  Normální hodnota je nerespektování mezinárodního práva, obsazení cizího území a na takto ukradeném území stavění vlastních osad? Velmi to připomíná fašistické hodnoty, když Němci vyháněli Čechy ze Sudet a obsazovali tato území vlastními lidmi. Doufám, že takové hodnoty většina světa neuzná.
  ===
  Jenže ono je to jinak, p. Vojtíšku. Němci vyhnali Čechy ze Sudet, přestože tito proti nim neválčili. Izraelci vyhráli několik válek, vždy vyvolaných Araby a proto vybojovali, nikoli ukradli rozsáhlé území. Většinu (91%) už dávno opustili a nechali si jen to, co nutně potřebují ke svému přežití. Kdo tohle neuznává, asi nerozumí nejen dějinám, ale ani matematice.
  -
  to zas vyráží dych mně rabi

VLOŽIT KOMENTÁŘ