1935 vs. 2015

28. března 1935 měl v paláci UFA v Berlíně premiéru film Triumf vůle.

Podstatnou část filmu tvoří záběry z průjezdu Hitlerovy kolony v rámci tzv. Říšského sjezdu (Reichsparteitag):

Pokud vypnete tu říznou dechovku a na pozadí si pustíte tohle americké hudební gayporno, dojem z videa bude ještě lepší a prakticky se přiblíží tomu, co asi už zanedlouho uvidíme v ČR…

Ještě si to pro jistotu shrnňme. Rok 1935 – Adolf Hitler jede Norimberkem v čele kolony v otevřeném voze. Rok 2015 – po zuby vyzbrojený konvoj amerických obrněnců duní českými městy, ze vzduchu hlídán vrtulníky.
Kde kruci vidíte jakou paralelu?! Ti NATOfilní zuřivci snad mají nakonec pravdu…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u 1935 vs. 2015

  1. schlom napsal:

    Prave dnes Aljazeera vysilala pored o oprcavani muzu v US army . Jelikoz se muzi stydi a vysetreni je dnes nepravdepodobne vetsina pripadu se ani nehlasi jen ojedinele . Dalsi zajimava zprava ,super draha era a super kvality jsou prakticky zmetky ktere nesmi letat nad povolenou rychlost neb jsou neovladatelna . Nejdrazsi letadla v historii letectvi po B2.

  2. Rudoarmějec napsal:

    Ještě zajímavější je film ze společné vojenské přehlídky Rudé armády a Wehrmachtu v Brestu Litevském, kde tito bratři ve zbrani společně oslavují společnou porážku Polska a tím i společné rozpoutání II. světové války:

    https://youtu.be/_eGo-NEcEVI?list=PLzGCHzDY3jxDICWr5-wYOBwn0uUGgPR7t

    Jinak viz také vyhledávače: Brest Litevsk 1939

VLOŽIT KOMENTÁŘ