Archiv pro měsíc: Červen 2013

Firefox/19.0 Login Attackers / seznam útočných IP adres

2013-06-27
Following IP addresses were trying to POST on the login page:

Celý příspěvek

Rubriky: Média | Napsat komentář

Brandlín / Poldovka – výhled na Alpy

Schneeberg (157 km) z Kašparova kopce, 11. dubna 2013Zajímají-li vás Alpy pozorované z Javořice, klikněte SEM.

Zde uveřejněné fotky byly pořízeny – jak již název napovídá – v okolí Brandlína a Poldovky u Velké Lhoty (okr. Jindřichův Hradec), zejména z Kašparova kopce a z úbočí Hradiska nad Poldovkou. Ale i odjinud…

Než se rozhlédnete…

Celý příspěvek

Rubriky: Krása, umění, Obyčejný život | Štítky: | 3 komentáře

Kouká vám na internetu přes rameno Blue Coat?

Blue CoatV květnu 2013 jsem sledoval vrcholící aktivitu serverů BlueCoat, což je společnost, kterou mnozí podezírají z internetové cenzury. Scénář byl vždy stejný – moje stránky navštívil návštěvník, a ve stejném okamžiku, ba dokonce před tím, jakýsi „koukač přes rameno“. Od té doby je ticho po pěšině, příznaky cenzury se zřejmě poté, co si jich lidi všimli, staly méně viditelnými. Takže se v klidu podívejme na toto zvláštní období.

Typická IP adresa serveru Blue Coat: Celý příspěvek

Rubriky: Média | Štítky: | Napsat komentář

Razie? Grazie!

KmotrHorké letní dny zalily republiku. Kdo mohl, odjel někam pryč, třeba na chorvatský Zadar, aby si v moři schladil hlavu, tůrovanou naprázdno českými blbostmi.

Na Zadaru se přitom teď nachází i nějaký lobbista, kterého hledá česká policie. Takže už ani u moře nemá český občan chvíli klidu. Čert vem toho hledaného boháče, ten si to jistě dovede zařídit. Čeští policisté k němu dorazí na vodních lyžích, přestrojeni za Celý příspěvek

Rubriky: Média, Méně krav, zato více volů | Štítky: | Napsat komentář

Pokuta pro vodáky podle ODS: milion trilionů za smočenou nohu

ZáplavyStalo se, co se dalo čekat.
Vrcholní představitelé ODS jako Petr Nečas nebo Petr Bendl, kteří se v době povodní stali „experty“ na hydrodynamiku, hydromechaniku, hydroenergetiku i hydroekonomiku, a sypali z rukávů školené závěry a fakta, která jim podstrčili odborníci, se dali do pokutování všeho, co se kde šustne.

Vodáci, sjíždějící řeku, budou platit desítky tisíc, pokud tato bude ve stavu, o kterém se komitét shodne, že je hoden pokutování lidí.
A on se shodne, nejsou v něm přece vodáci.
Povodně opadly, vlna Celý příspěvek

Rubriky: Méně krav, zato více volů | Štítky: | Napsat komentář

Přiznal se k obtěžování dětí. Važme si toho čestného člověka

KořalkaMinistr financí už byl zase sťatý, jak zákon o restitucích káže, takže nebylo jasné, zda hovoří vznešený Kalousek, nebo nějaký poblinkaný človíček z hospody na Malé Straně. Měl ji jako ze žurnálu, když v tom mu zavolali z Radiožurnálu, co si myslí o povodních.

Můžou být rádi, že je neposlal do háje, kde se zelená písmeno R, jak už má Kalousek za řádku svých let v politice ve zvyku. Místo toho mumlal něco o nějakém člověku, jako když opilý člověk vyjmenovává své známé, které se mu líbí.

Redaktorka Radiožurnálu si jistě jen pomyslila – Celý příspěvek

Rubriky: Méně krav, zato více volů | Štítky: | Napsat komentář