Archiv pro měsíc: Prosinec 2014

PF 2015

Všem svým čtenářům i čtenářkám přeji do nového roku 2015 jen to nejlepší, jmenovitě tedy hodně zdraví, štěstí, lásky a Božího požehnání. V tomhle pořadí.

PF 2015

Rubriky: Krása, umění, Ostatní | Štítky: | 1 komentář

Vtip (věnovaný Václavu Havlovi)

Zednářský obřadStředisko NATO. Všichni mají, aby uctili památku Václava Havla, ohrnuté nohavice, neboť je zrovna výročí skonu českého exprezidenta. Jen jeden člověk ne – a zrovna mačká jakési červené tlačítko. Za chvíli se přiřítí brunátný velitel a křičí: «Vy hluchý idiote! Říkal jsem: na počest Havla vyhrnout nohavice, ne vyhladit Jugoslávce

Aktualizováno.
A kdo by se nezasmál, ten se může vychlámat u Celý příspěvek

Rubriky: Citáty, Ostatní | Štítky: , , | 2 komentáře

Nový občanský zákoník: optimalizován pro židovinu

PenízeCitujeme: «Také nový občanský zákoník účinný od ledna 2014 poskytuje ochranu podvedeným vlastníkům nemovitostí jen v případě jejich aktivního a důsledného jednání. Poškozený se musí začít bránit co nejrychleji, ale to může vlastník jen tehdy, pokud se o podvodu dozví včas.»

Více o trestuhodném zabezpečení katastru nemovitostí, zajišťujícím, že váš majetek vám může být kdykoli pohodlně ukraden, a jakými Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , , | 1 komentář

Ruský šváb Zeman je blbost. Jedovatý žid Schapiro ne

16. prosince 2014

Jedovatý žid«Ruský šváb!» volaly děti na pana prezidenta v Opavě. Od té doby žije to heslo na Internetu – ruský šváb Zeman. Škoda, že nežije i ve skutečnosti. On totiž v říši hmyzu existuje, jaká ironie, pouze šváb americký. Co ještě začíná na Š? A hele, šváb Schapiro, hmyz z americké ambasády v Praze. «Jak si tam hoví, ve spíži pod rohožkou! Ještě že se toho nedožil Kafka, Schapirův soudruh!» volali na sotva amerického švába Národní demokraté.

Kdybychom chtěli užít záměrně blbého názvosloví, jako to mají ve zvyku Rudí Kartové či Karlové, mohli bychom amerického Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Rebe SidoN volá po válce mezi Izraelem a Palestinou

Karol SidonVrchní zemský a bývalý pražský rabín prohlásil, v pořadu Interview ČT věnovaném začátku osmidenního židovského svátku Chanuka (sic!), že, ač je obecně proti válce, situace mezi Izraelem a Palestinou by se stala «trošičku srozumitelnější», kdyby mezi znepřátelenými státy vypukl otevřený vojenský konflikt.

«Jsou tady dva státní nepřátelé, pustí se do války, jeden vyhraje a druhý prohraje.» Takhle je to podle Sidona snadné.

Rabínova výzva do boje ovšem přichází jako na zavolanou. Ve svém Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , , | 1 komentář

Pád Ruska: hysterie zesiluje

PutinRusko se aktuálně potýká s cíleným spekulativním útokem proti rublu, což v ČR některým antilidem [(c)V. Klaus] dělá dobře na duši. Ihned se chápou příležitosti vyrochnit se v cynismu za každou cenu a louhovat staré rádobykřivdy až na práh fyzické bolesti čtenáře.

Příspěvky v tzv. českých diskusích by už mohl psát výhradně automat. Ruská svoloč, okupanti, to máte za osmašedesátej – některá z těchto variací se opakuje snad v každém desátém, pokaždé zcela předvídatelném příspěvku. Zbytek jich je ještě tupějších.

Nutkání, ale i příležitost vyhlásit národní stát, dohledat pisatele těchto Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 1 komentář

Australský TV seriál pro děti: ryba v penisu, chlapec těhotný se stromem a další bizarnosti

Round the twistTo jste asi ještě neviděli. Že je současná televizní tvorba pro děti infikovaná mnoha úchylnostmi, vyplývajícími především z multikulturní a pedofilní lobby, které ji financují, ale i z perverznosti samotných tvůrců, o tom není sporu.

Ale že v Austrálii běžel seriál, kde malý chlapec spolknul rybu, jež se mu pak usadila v penisu, kterým vrtěla jako vrtulí, pročež chlapec vyhrával plavecké závody – zde už bychom se přeli, jak široké spektrum traumat a psychických poruch chtěli tvůrci pořadu dětem nadělit.

Ani další díly seriálu, prostoupeného záběry Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 4 komentáře

Imitace kožešiny

Já vím, chtěli byste o lidech, kteří nosí bundy s imitací kožešiny, vynést rychlé soudy! Ale to, holenkové nepůjde. Považte: Asiat – šikmooký stánkař, aby bylo jasno – v bundě s imitací kožešiny napadl v Praze ženu. Jinde v matce měst zase, žena s bundou s imitací kožešiny byla naopak kýmsi napadena, uvádí zpráva. Jediné, co tedy můžeme s jistotou říci, je, že nosit bundu s imitací kožešiny, když venku je pět a více stupňů nad nulou, je trestuhodná pitomost, pro niž není omluvy – a žádného divu, že se o vás zajímá, ať už stojíte na kterékoli straně barikády, policejní orgán. A ne jeho imitace.

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | Napsat komentář

Eurokorporativismus

Velká k(K)očka aneb Mafiánské představení se v kolotočářském stylu

Velká k(K)očka aneb Mafiánské představení se v kolotočářském stylu

Jak byste jenom nazvali tu podivnou z-donucení-symbiózu marxismu, new-age a korporátního fašismu, kdy největší firmy jsou nejvíce přisáty na dotační cecek (tu státní, tu eurounijní?)?

Jsou Čechy ještě stále české? Nejsou už slovenské či maďarské? Tak jenom Mf Dnes a její odnože: polovinu prostoru v těch bezobsažných plátcích zabírají reklamy na Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Placka s Karlem

14. prosince 2014

Odznak Karel SchwarzenbergPlacka s Karlem včera a dnes…

Odznak Karel for president - historická paralela

***

Staré a nové

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury) | Štítky: , , , | 1 komentář

Nová kniha Adama Bartoše: Obřezaná republika (díl 1.): TGM a Židé

ABBPrvní díl tetralogie ostřejší než rabínův skalpel míří do prodeje.
Více o knize a objednávky na webu ABB.

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

Zemřel Kolja Kubíček

Kolja KubíčekPo krátké, těžké nemoci ve věku 69 let zemřel známý obhájce mediálně populárních vězňů, pražských taxikářů a neonacistické hudební scény – nepřítel nacismu Kolja Kubíček. Čest památce obdivuhodně všestranného advokáta.

Odkazy k tématu: Kolja Kubíček: Úsvit, nebo západ demokracie (Parlamentní listy) | Já jsem nepřítel nacismu (ŽN).

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | Napsat komentář

Proti nacismu fašismem

Benito MussoliniProtože (nejenom) část 1:59–2:06 považuji za zcela úžasnou, zveřejňuji zde videoklip k italské fašistické hymně Giovinezza (Mládí). Hudební úprava je sice poněkud novodobá, z roku 1992, ale to není písni ke škodě, ba naopak. O něco horší interpretace (především nevím, proč se zpěvačka snaží při svém vystoupení vypadat jako Marta Semelová hrající na teremin, vadí i «americký» styl zpěvu s tím děvkovsky protahovaným trylkováním, který vládne světem) od roztomilé ukrajinské fašistky (rád bych doufal, že ne proevropsko-majdanovské) je ke zhlédnutí ZDE.
Proti nacismu – fašismem. A příště třeba zase naopak, Eja eja alalà! :)


Odkazy k tématu: Italský fašismus | Benito Mussolini | Fašismus v srdci sionismu | Mussoliniho nový fašistický člověk | ND: Co si myslíme o českém fašismu.

Text písně:

Salve o popolo di eroi,
salve o Patria immortale,
son rinati i figli tuoi Celý příspěvek

Rubriky: Hudba, Krása, umění | Štítky: , , | 1 komentář

Proti nacismu dopisem

Benito MussoliniNacismus a fašismus, taky se vám ta slova tak pletou? Ještě že nám ne. Více než čtyřicet let jsme 9. května slavili Den osvobození republiky od fašismu, hned zkraje 90. let ale začal Dan Landa zpívat, že «Fašos tu nechceme», a od té doby jsou tu už jenom samí nácci. I kalendář dal hned zpěvákovi za pravdu – osvobození od fašismu se změnilo na osvobození od nacismu, případně byl ten -ismus pro jistotu zcela vypuštěn a začalo se slavit jenom skončení války. Někdo se zkrátka zase jednou podíval do slovníku a shledal tam, že fašismus byl především v Itálii, kdepak Německo – které badatelé klasifikovali jako nacistické.

Svátek se taky neprozřetelně přesunul o den dopředu, už na 8. května, kdy američtí vojáci, jimž jediným – podle Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Hotentoti ze vlády

M. Chovanec

Někteří lidé s ustoupenou bradou vyvažují svůj estetický deficit kapacitou mozku. Jiným stačí, že zepředu vypadají jako David Bowie.

Je nutné zjistit, zda informace, které předal policii, «našly někde sluchu a zda byla udělaná potřebná opatření», nechal se slyšet pan Chovanec z ministerstva vnitra poté, co utichly exploze soukromého skladu munice na Zlínsku.

Pokud Čechům zrovna nehoří půda pod nohama, Chovanec z ústavu vnitra chce svými «udělanými opatřeními» pomáhat v zemích sousedících s válečným konfliktem, které jsou již z podstaty bezpečné. «Vláda mě vybavila mandátem takovým, že jsme připraveni pomáhat mimo území České republiky v bezpečných zemích, to jsou okolní země válečného konfliktu,» řekl iDNES.cz Chovanec.

Ale má to háček – v českých muničních skladech zatím klid zbraní nenastává. Hledali jsme sluchu, až jsme došli výbuchu. Pan Chovanec si tedy zatím může dát se svou zahraniční misí pohov a armádní herec Martin Stropnický má dost času na své para-hamletovské výstupy. «Ty výbuchy budou probíhat a není v lidských silách určit, zda budou probíhat a v jakém rozsahu.»
Budou probíhat, nebo zda budou probíhat, to je oč tu běží!

Už to vypadalo, že jsme z nejhoršího venku, že se nám zatím jenom do Prahy Celý příspěvek

Rubriky: Méně krav, zato více volů, Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Jak se vozí dřevo

S tím, jak se poslední dobou zvyšuje těžba dřeva, napadlo mne již dříve, zda některé kamiony nepřevážejí těžkou kulatinu, pro účely kamufláže, i ve vysokých kovových návěsech, doposud používaných zejména kovošroty, neboť jsem si povšiml zvýšeného výskytu i těchto typů vozů. Protože však nebyly nikdy naložené přes okraj, nemohl jsem svou domněnku potvrdit.

Že by však bylo dřevo převáženo v klasických plachtových vlecích, s tím jsem příliš nepočítal. A přece – srážka kamionů na D5 odhaluje, že kmeny stromů lze dnes transportovat prakticky čímkoli (pokud to tedy zrovna nenapálíte do jiného přetíženého pitomce před vámi).

Smartwheels. Vozit stromy tímto stylem je opravdu «smart»

Epikuros: «Žij skrytě.» Čeští dopravci: «Voz skrytě.»

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

O ryze českých firmách

FioPoslední dobou se nám zdá, jako by se firmy, působící v České republice, snažily vlísat slovy do přízně Čechů, ale zároveň od nich chtěly skutky být co nejdál. Jako by si nechtěly nikoho pohněvat tím, že napíší slovo, které kdysi dokonce mělo určitý význam. Slovo Čech, český.

Tak například jedna banka s šesticípou hvězdou ve znaku a s reklamami, v nichž vystupují lidé markantně orientálního vzhledu, sama sebe nazývá ryze českou bankou bez poplatků. Člověk se pak skoro táže, jestli to i s těmi Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Judeofob dne – Jan Neruda

Jan NerudaJan Neruda (9. červenec 1834 – 22. 8. 1891) patřil v dětství k malostranským uličníkům. Měl kučeravé vlasy a orlí nos. Kluci, se kterými sváděl bitky, se mu posmívali, že je Žid. Možná tam začala jeho Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | 2 komentáře

Letos bude zabíjení Židů aneb Antisemitismus v české literatuře

Jan NerudaJan Neruda

«Doufal jsem, že letos bude něco skutečně svátečního, například tak trochu zabíjení Židů. Bylo by to hezké: o židovských svátcích zabíjeli by oni křesťanské děti, a o svých svátcích zabíjeli bychom zase my židovské děti, ale také Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , , | Napsat komentář