Archiv pro měsíc: Červen 2016

Eurohujeři otočili o 180 stupňů: k čertu se Švýcarskem, chceme monarchii!

Tak to vypadá, že už si nebudeme hrát na dohánění Švýcarska, našeho to polistopadového vzoru, jenž jsme měli dohnat a předehnat s pomocí Evropské unie. K čertu s tou referendy prolezlou Putinovou gubernií!
V českých zemích je třeba zavést elitářskou euromonarchii, jejíž hlavou bude britská královna!

Chápu tu eurohujeriádu, která se v ČR i na Slovensku rozpoutala po britském referendu, správně?

Ať se podívám kamkoli, odevšad prýští slizký nářek, že tupý britský lid, prý i z vesnice, což je vůbec nejhorší, hlasoval v referendu proti pokroku a běhu světa, a to na základě lživých informací, kterými ho krmila — média.

Eurohujerská MF DNESTaková sebekritika! Jsem mladý, ale pamatuji si to velmi dobře. V pátek 13. června 2003, v den zahájení dvoudenního referenda o vstupu ČR do EU, vyšla Mladá fronta Dnes s titulkem ANO přes celou stránku. Dále se zde vyskytovaly články s titulky «Proč ANO» a sugestivní «Unii chce volit 70 procent lidí».

Předseda ŽDU-ČSL Cyril Svoboda pěl vládní kampaň za vstup ČR do EU, jejímž výstupem bylo i přemlouvací video s «řeckým kavárníkem». Což je obzvláště povedená ironie, vzhledem k tomu, co se zrovna s Řeckem stalo v příštích deseti letech…

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 5 komentáře

Farewell Brussels Square!

Ani smyšlená vražda lejbristické hybridy nezabrala a nestačila eurohujerům k udržení statusu quo. Referendum předznamenalo odchod Británie z Evropské unie.

Blahopřejeme a posíláme pěknou anglickou písničku, kterou v originále určitě nazpíval nějaký ruský agent nebo aspoň Donald Trump. (Ten Kallusberg je fakt blázen.)

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 5 komentáře

Další mrtvé hlasování – Británie setrvala v EU. Churchill by měl radost

Je 3:45 a jdu spát. Očekávám, že až se tři hodiny probudím, uvítají mne bombastické titulky o tom, že Brexit se nekonal a britský lid vyjádřil podporu Evropské unii, třebaže zase «korespondečním» rozdílem pár hlasů.

Zvykejme si vůbec na nový trend v hlasování. Zdá se, že příliš jasný výsledek (např. 61 % proti 39 %) je považován za totalitní, neboť může urážet hlasující menšinu. Proto už se dnes s takovým výsledkem v žádném hlasování nesetkáme. Oproti tomu výsledek 50,2 proti 49,8 je politicky korektní – žádný tábor si nemůže příliš vyskakovat a naštvané jsou oba stejně, což musí elity velice bavit.

Ani na chvíli není třeba pochybovat, že v současné době existují spolehlivé nástroje, kterými lze v reálném čase počty hlasů manipulovat a uměle vyrovnat, a zároveň zajistit vítězství kýženého subjektu o pár (desítek tisíc) hlasů.

Pěkným citátem se prozatím loučím.:
«Věřím pouze těm statistikám, které jsem sám zfalšoval.»
Winston Churchill, premiér Británie v letech 1940–1945 a 1951–1955.

HlasováníTypické.

Aktualizováno.
No tak teda all right!

Rubriky: Život dnes | 2 komentáře

Podezřelá smrt Jo Cox

BRITÁNIE. Pákistánští lékaři potvrdili, že marxistická politička Jo Cox byla zle postřelena, indická média následně potvrdila, že dotyčná zemřela. V centru Londýna lze očekávat masové protesty Nigerijců a Etiopanů za tolerantnější společnost. Tragická událost zřejmě ovlivní hlasování v nadcházejícím britském referendum o vystoupení z Evropské unie, když semkne všechny multikultilidi ve svatém zápalu proti Brexitu.

Protože jsem se zařekl, že o LGBT sodomitech a dosavadním deviantním multikulti bordelistánu maskovaném za království nenapíšu dál ani řádku, odkazuji ctěného čtenáře na článek Martina Práška, který se se zamyšlením nad podezřelou vraždou političky ve smrduté monarchii obtěžoval.

M. Prášek: Byla poslankyně Jo Cox obětována?

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , , , | 5 komentáře

Cesta do hlubin rabínovy duše

Protože židovských recenzí není nikdy dost, uvádíme zde dílo, které stvořil jeruzalémský rabín z Brna (to není žert, to je realita) na webu csecho.eu.:

«Cesta do hlubin konspirátorovy duše»
Autor: Jichhak Seifert

Máte-li trochu otrlejší povahu, přijměte prosím malé pozvání na cestu do zákoutí fašistovy duše. Navštívíme pana Ondřeje Sidora, bojovníka proti všudypřítomnému vulgárnímu filosemitismu a samozřejmě proti násilně vnucované americké výjimečnosti. Samozřejmě je to též bojovník proti přistěhovalcům, bude ale muset použít k tomuto boji vlastních prostředků, jelikož i kontroverzní protipřistěhovalecký aktivista Martin Konvička je pro něj pouhým zaprodancem a zakladatelem ješivy IVČRN a též stoupencem míšení ras. Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | 20 komentáře

Z lásky k blesku

Děkujeme Kauflandu za inspiraci.

Z lásky k bleskuPrachobyčejný Script MT Bold s falešnou kursivou

Reklama KauflanduKaufland: Z lásky k hanobení státních symbolů

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | 4 komentáře

Aleš Brichta zbořil maďarský plot!

Už je to tak. Aleš Brichta zničil plot, který obklopuje maďarskou hudbu, a otevřel jí cestu k českému posluchači. (A za to mu patří díky.)


Aleš Brichta ujížděl na Maďarsku dřív, než to začalo být kůl v plotě.

(V češtině Dívka s perlami ve vlasech)

Pěkný (byť zdaleka ne kompletní) seznam českých cover verzí zahraničních písní je na Wikipedii. Občas až překvapí, jak fantasticky si naši textaři s hudebníky pospíšili, aby z cizího hitu udělali český shit (to není Brichtův případ).

Rubriky: Hudba | Štítky: , , | 1 komentář