Archiv pro měsíc: Červenec 2016

Je to dobré. Islamisté chtějí vyvraždit křesťany

Islamisté chtějí vyvraždit křesťany, konstatuje titulek článku na iDnes. No, tak to si ateistická Česká republika a «druhý Jeruzalém» Praha mohou konečně oddychnout. Občané! Konec protiteroristického poplachu. Vraťte se ihned na svá pracoviště, Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 6 komentáře

Epidemie vraždění. Logický důsledek dnešního světa

Děje se něco zvláštního. Není to horkým létem ani pověstnými skvrnami na slunci. Lidé zabíjejí druhé. Více, než kdykoli předtím. Čím to je?

Je to velmi prosté. Lidé jsou zabíjeni tak dlouho, až sami začnou zabíjet. Lidé jsou zabíjeni mantrou «Vše je v pořádku, nemodlete se a pracujte» útočící na ně z médií. Lidé jsou zabíjeni jedy na ulici, v práci, v domácnosti, v šatech, v potravinách a účtenkách z elektronických pokladen monopolistů. Lidé jsou zabíjeni exekučním holokaustem. Lidé jsou zabíjeni Thorovým kladivem jediného povoleného světonázoru – toho, který má jakási vláda kdesi v Bruselu nebo ještě hlouběji. Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , , , | 2 komentáře

Seriózní dotaz

Včera se kdosi na Zvědavci ptal na moje stránky:

Seriózní dotazSeriózní dotaz musím žel ponechat nezodpovězen, neboť mne k němu nenapadá dostatečně seriózní odpověď.

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 4 komentáře

Vstupujeme do ráje v ČR (příručka islamisty)

USA, Británie, Francie, semtam Španělsko. Už Tě nudí vstupovat k Alláhovi v tak zprofanovaných letoviscích? I kdybys při svém výstupu na 72násobný vrchol srazil do chřtánu pekla tisíc bohapustých psů, v Paříži si Tvé jméno už nikdo ani nezapamatuje. To je každou chvíli nějaký Mohammad… Ale známe řešení. Twitter Islámského státu ho tají, ale já Ti ho prozradím. Tvým městem zaslíbeným je Praha! To je v České republice. Zkráceně Čechia. Teď to přejmenovali, aby se Ti to lépe pamatovalo. Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 5 komentáře

Agresivní mužatka vraždila v Praze

V nákupním centru na Smíchově dnes vyšinutý ženomuž (angl. bulldyke) v klasické konfiguraci (holá hlava, tetování, postava řezníka) zavraždil 54letou ženu. Už tak dost šovinistická diskuse na iDnes byla poté, co vyšlo najevo, že nevraždila žena, nýbrž hermafrodit, korektně zrušena. Chovanec protiteroristicky Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 1 komentář

Seznam vlastizrádných webů

Odevšad na nás prý útočí «ruská propaganda» a neznalý plebs s mozkovnicí vypláchnutou čtvrtstoletím demokracie na to může zle doplatit. Myslí si to alespoň weby propagující všechny formy deviací a podřízenosti Spojeným státům. Které to jsou?

Prosím, berte v potaz, že tento článek je z r. 2016. Od těch dob mnoho zmíněných subjektů zaniklo (příp. dostalo rozum) a mnoho dalších rozvratných serverů se vyrojilo. Patří sem zejména ty publikující balast vydávaný za «příběhy konkrétních lidí» s věkem v závorce. Je jich už tolik, že je ani nezmiňujeme.


amnesty.cz Americké vtěrky. Multikulťáctví, protiruská propaganda Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | 11 komentáře

Židovské restituce oficiálně potvrzeny

Mnozí lidé celou dobu viděli v nedávných násilných přesunech statků do rukou vyvolených, vládou ateistů zvaných eufemisticky «církevní restituce», akt zcela nekřesťanský, mamonský, anti-církevní, ba ano – židovský. Pavel Bělobrádek jim dnes dal konečně za pravdu.

Podle předáka ŽDU-ČSL je totiž kritika tzv. církevních restitucí — antisemitismem. A to i z úst Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 3 komentáře

Databáze antisemitských článků

Institut terezínských studií vytvořil rozvernou databázi. Databáze antisemitských článků (DBAC) je dostupná zde: https://academy2.avcr.cz/aplikace/DBAC/.

Byla vytvořena z grantů třech zemí, aby si ji mohli prohlížet cca dva lidé. I já mám nějaký svůj článek v této databázi, neboť jeden člověk z té dvojice se z databáze proklikl na můj web, čímž existenci této zvláštní databáze prořekl.

Bez účtu se do ní ovšem nedostanete, musíte se registrovat v Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: | 1 komentář

Hezký útok

Už zase jsou všichni Čárlí a ve válendě s terorismem. Všechny režimní blogy hoří spravedlivým patosem, vzývajíce Izrael. Jako vždycky. Co se stalo? Ále… zase ta Negrie, pardon, Francie.

Honem si to nalistujte na twitru nebo na fejsbuku, jinak vám agenti FBI ustřelí hlavu dronem. Klíčové heslo je #NiceAttack, hezký útok. Útok se totiž odehrál na promenádě v Nice. Plus minus 100 mrtvých, jako obvykle.

Nechme nyní bezobratlé politiky vést unylé proslovy a afektovanou homosexuální mládež sdílet morální fejsbuková stanoviska.

Hezky to řekl Gustáv Husák: Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | 3 komentáře

Politický kompas II

Na žiDnes vyvedli jakýsi hloupoučký «politický kompas», který má reklamnímu oddělení ANO a režimním analytikům vládních stran poskytnout před volbami vhled do mysli českého ovčana. Hloupoučký proto, že hraje na tisícileté, naprosto falešné a dnes již zcela nepoužitelné dělení pravice/levice, a zejména, že nezahrnuje Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 8 komentáře

Krátce k prezidentské volbě v Rakousku II

Po druhé k rakouské švindlvolbě. Jak jsem předpokládal, kvůli možným podvodům při hlasování a jeho celkově podivnému výsledku si Rakušané volbu prezidenta zopakují. Z popudu Svobodných, kteří si na nesrovnalosti stěžovali, o tom rozhodl rakouský ústavní soud.

Soud vykročil správným – nezávislým – směrem. Co bude dál? Především mám za velmi nepravděpodobné, že výsledek bude znovu tak těsný. Mnoho lidí Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | 2 komentáře