Archiv pro měsíc: Listopad 2019

#MiloušToo

Slavný Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu prý zahájil stíhání Milouše Jakeše a Lubomíra Štrougala, informují méé-dia.

Neuvěřitelných třicet let po pádu tzv. minulého režimu jsou stíháni za něco, co vzniklo nezávisle na nich, dvacet až třicet let před tím, než se dostali k moci, sice za československou část Železné opony. Konkrétně za to, že zde, jako všude jinde ve světě, pohraničníci používali zbraně a dráty tekl proud.

Za těch bezmála třicet let nezabavila policie Štrougalovi jedinou knihu, kterou o minulosti napsal, natož aby ho přinutila vzdát se publikatelské činnosti. Milouše Jakeše za třicet let nikdo neodvedl z prvomájové demonstrace, aby podal vysvětlení, jak to tenkrát myslel s tím pěstováním bojlerů. Nikdy nic. Až teď si nějaká (ne)ziskovka vzpomněla. MeToo hadr.

Dosahují-li osoby zainteresované v tomto ostudném procesu alespoň částečné mentální vyspělosti, stíhání bezodkladně zastaví, nebo skočí pod vlak.

Od našeho prezidenta už dávno nikdo nic neočekává. Zejména ne to, že by se slovem, perem či aspoň obrazem na své barrandovské výspě postavil proti tomuto absurdnímu stíhání, čímž by dokázal, že není stejný primitiv jako jeho osnovatelé.


Rubriky: Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Poiueaua

Poiueaua

V Česku není vesele
v Rumunsku jsou fetele
V Česku samá babica
v Rumunescu Gabitza

V Timisoara Viorel
svou Poiueauu ouiel

Byl tam s ním i Roranel
snad Poiueaua mêla gel


AKTUALIZOVÁNO.
Jak vidno, nejsem sám, kdo si všiml tohoto pajazyku.
Oaia aia e a ei, eu i-o iau. Přeloženo: Ta ovce je její, vezmu si ji od ní.


Rubriky: Minibásně | Štítky: | Napsat komentář

Vojební preference

Vojební průplach pro hnistopad 2019 povrdil, že ovčané dávají přednost zavedeným strakám. DemoKradCIA tak stále vítězí na plné čáře, nezpromopronevěřena odkazu Vítězného hnistopadu. Extremytiščinská Krivohóba by se do žvanírny vůbec nedostala, stejně jako další nevýznamné gzenofobní togzické subjegty. Heil Hilsner.


Rubriky: Média, Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář