Archiv pro měsíc: Únor 2021

Burešiáda

Rozkaz je rozkaz (ilustrační foto) 
Burešiáda

V lednu chtěl ho sejmout Španěl
to by v tom byl sakra pech
by ho v březnu nedobíjel
každý slušný občan Čech


Rubriky: Minibásně, Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Virová loterie nenávisti

Číňani nás chtěli umlátit čepicemi, ale my se nedáme! Umlátíme je jejich respirátory!
Do boje! Všichni SPOLU, zodpovědně! Za babičky našich dětí!
A protože aktivní blbec je horší než třídní nepřítel, máme tu samozřejmě naši skvělou vládu.

Vláda vždycky nadhodí nějakou drakonii, aby se poté všichni ostatní jako jeden idiot předháněli v sebebičování.
Odborníci vypisují stohy rezolucí, otevřené dopisy, veřejné výzvy, jak ještě víc zatnout lidu tipec, utáhnout mu trněný opasek v zájmu neuchopitelného globálního dobra, vyrobeného v USA z čínského smradu.

Každý, kdo má do respirátoru díru, velí povinně testovat, povinně trasovat, masivně šmírovat, statečně bonzovat, povinně bovinně, aktivně do práce, masově k doktoru, plošně do hrobu.
Datoví analytici by rádi výtěr z análu, sdružení sekretářek se usneslo na stěru sekretu. Jeden navrhne totální uzávěru kraje, druhý to hned přebíjí okresem, třetí zavírá obce. Přebor masochistů. Každý se chce zavděčit domnělému chlebodárci, každý úslužně spěchá se svou troškou do mlýnice vražedného globalismu. Spásné roušky najednou nestačí, pak už ani dvojité. Nestačí, že nestačí; musíme je zakázat.
Takhle skončí každá spása.

Všenárodní flagelantství již dosáhlo náboženských rozměrů. Co nechceš, aby činili tobě, čiň každému včetně sebe.
Následuje vytvoření posvátných rituálů, a jejich paušalizace. Mně šťárali v dutině, ať si to užijí i děti! Mně rýpali střeva, ať v nich ryjí každému! Je to to nejmenší, co můžeme udělat! Jedině pak se Příroda smiluje! Ameno!
Nepodřídíš se? Uřežou ti vemeno! Apeluje se bolestí a smrtí, mrazáky s lidskými relikviemi.

Napíchněme si všichni Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Co je to za idiota?

Chuj-PyjJe možné, že na ministerstvu vnitra sedí člověk, který do televizních zpráv řekl – citujeme – «Nebude to hezký pohled. Stejně jako v Itálii jely vojenské kamiony s rakvemi, tak takhle budeme koukat u nás, pokud to lidem nedojde.»
Toto neštěstí postihlo Itálii už před celým jedním rokem, a každý ví, kvůli jaké souhře typicky italských okolností se tak stalo. Ale proč to ten člověk teď, po roce, vytahuje?
Je možné, že toto ministerstvo vede člověk, který neustále a zcela cíleně straší nejohroženější skupiny obyvatel, tedy seniory a prosťáčky, kteří visí televizi na rtech?
Co je to za idiota?

Čert vem blba, ale což ani ostatní lidé nevidí, že nám tu elektorát ANO a ČSSD nekosí jakýsi ubohý vir, ale ledový příkrov buzerace, represe a deprese, svědomitě vytvářený právě těmito dvěma stranami? Jejich teror, který už rok svírá celou zemi?

Vždyť supermarkety samy o sobě připomínají cosi mezi lágrem a jatkami. Ostré světlo uzpůsobené pro chabý zrak důchodců evokovalo již v předpandemických dobách každému se zbytky čivu podobně výkonné osvětlení pitevního stolu. V době lžipandemie k tomu přibyly rouške a respirátore; procházka mezi regále tak už nyní nepřipomíná než výjev z apokalypse. Z nákupu, té otázky života a smrti, se stala otázka smrti a smrti. Sundej slinták – a zemřeš. Nakupuj a chcípni. Dokud nakupuješ, nezemřeš. Pak můžeš. Když je nákup, není smrt. Když je smrt, není nákup.

«Každá krádež s sebou nese následky,» hrozí každému bez rozdílu nechutné cedule v nechutných lágrech konzumu; mladé mamince, starému pánovi, skinheadovi, cikánovi. Teď jim do toho hrozí i ministr vnitra ze zpráv hrozivé CNN, v její zhoubné české mutaci. Maminka, pán, skinhead, cikán přemítají nad hrozivými následky.

Ti méně odolní – důchodci, prosťáčci, nuzáci – přemítají nejsilněji. Mnohdy tak poctivě, že po návratu z krámu – prostě zemřou, aby uvolnili na světě místo těm, kteří ve svém mozku dokáží ten smrtící, neutuchající příval hrozeb vypnout.
Oni to nedokázali. Oni neměli plat, práci, záliby, koníčky. Oni měli strach, hlad, obavu vyjít ven. Mediální hysterie jim – jako pověstný poslední hřebíček – zatloukla rakev. Řízená genocida nejslabších.

A protože náhodou měli sopel u nosu, hrozivé úřady hrozivého režimu napíšou, že zemřeli na hrozivý vir. Epidemie hrození může dál utěšeně pokračovat, ANO a ČSSD v ďábelském transu tleskají do rytmu.

Festival smrti pokračuje, je to dobré. Čím víc lidí chcípá, tím víc jim můžeme hrozit. Přesně jak si přeje pan Gates a Nový světový řád. Vir se do toho vůbec nemusí plést, aspenovská centrifuga smrti se roztáčí rychleji a rychleji, i kdyby tu žádná chřipka nebyla. Má to skončit čipováním či povinnou vakcinací (což je vlastně totéž), pak prý všechny hrozby pominou. Kromě těch, jež do vás vstříkla jehla. Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Heil Flegr

 
Příští dva týdny rozhodnou! (Zda se v bunkru ožení se svým kocourem a spáchá sebevraždu.)

A jak vysoko skáče váš PES? Mějme nicméně na paměti, že podobně jako pan Hitlr, i pan Fleger je pouhým produktem a obětí nelidského systému.

(Přišlo na motáku z koronavěznice)


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Ani halíř, ani korunu!

0 Kč.

Ano, je to tak.

Ani halíř, ani korunu:

  • čínským výrobcům zbytečností, které akorát zaneřáďují planetu
  • přitroublým e-shopům, zneužívajícím atmosféru lžipandemie
  • Hamáčkově Poštapu, ani jiným doručovacím službám
  • tomuto státu, jenž (dosud stále) živí amorální vládu, která šlape lidem po krku, aby to vydávala za jejich ochranu a svou ctnost.

Těm všem a ještě mnohem více vyžírkám hodláme od samého počátku vylhané (či přinejmenším zcela přehnané) morové rány až do jejího trapného vyšumění odevzdat krásných a kulatých 0 Kč utracených za veškeré «ochranné» pomůcky. Zcela lhostejno, jaká další nařízení a opatření na nás zešílevší vláda vychrlí.

Roušku na svém obličeji – našli jsme ji v lese – dosud zločinnému režimu tiše trpíme, ale všeho do času. Žádný další bazmek, natož KUPOVANÝ, trpět nebudeme. A proto ho nebudeme ani kupovat, natož nosit.

Kdo chce, ať si ke svým debilním respirátorům přikoupí klidně rovnač haluxů, Kosmodisk, polštářek proti chrápání, nebo tu skvělou věc, co si připnete na čelo a za týden mluvíte anglicky.
Co by ne, když je to tak levné! Baťa se vám směje z výtahu. Nakupujte, blbci, než zdraží poštovné z té vaší AliBáby!

Nám však žádný AliBureš nesmí přes práh. Pokud nám, proti naší vůli, Hamáčkovo Poštapo nacpe respirátory do schránky, volební lístky vládního kabaretu – včetně těch falešnoopozičních – skončí v koši, přesně tam, co ten čínský šmejd. Ony by tam tedy skončily tak jako tak; chceme tím jenom říci, že vláda nemá co ztratit.
Tak jen směle do toho, dávejte, rozdávejte, posílejte!

Vláda má, zdá se, jakýsi absurdní panický záchvat z toho, že by se snad z nadcházejícího Sčítání lidu mělo stát Odčítání, a že by jí hlasy těch důchodců v urnách u uren chyběly, a tak spustila respirátorový teror. Co na tom, že čísla mrtvých polonebožtíků zatím setrvale klesají, zcela nezávisle na stupni vládní agónie. Co na tom, že všichni důchodci už se s virem patrně sžili. Co na tom, že vir, vládou dosud umně udržovaný při životě a v nebezpečné koncentraci, by se na prvním festivalu rozpustil a vyšuměl.

Přichází jaro a nový život, vláda ale před námi všemi silami drží zataženou černou oponu.
Pěstuje, myslíc jen na volby a žold od globalistů, svůj vir a virtuální realitu. K čertu už s ní.

Vláda je nevirtuální, ale i to má řešení; prezident ho nastínil a novináři se mohli pominout. Je čas, aby pominula pominutá vláda. Minula se s občanem, ten však nesmí minout.

Tuhle válku vláda nevyhraje. Končí; jako ten její vir, který tu měl být věčně. Je načase vyzvat režimní přisluhovače, horlivé i ty tiše přikyvující, aby se – ve svém zájmu – stáhli a zbytečně neriskovali. Policisty, členy ochranky v supermarketech. Aby nevyšilovali, až uvidí někoho bez roušky a respirátoru. Až jich uvidí tisíce a miliony. Aby se nezbláznili, až vir vyčpí do ztracena.
Zkrátka a dobře, aby to s nimi neseklo, jako se shnilou vládou.

Po roce – jaké krásné výročí – je nejvyšší čas to celé skoncovat. A nejlépe zcela zdarma, neboť už i naše nejdražší vláda začala být za ten rok zadarmo drahá.
Přesně za Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Koupili jste si český respirátor? Jste idioti

Poudal nějaký čecháček nebo židáček, svetr na tom sejde, že je prý nejvyšší čas smrkat do respirátoru.
«Dum spiro, respiro», zní mi v uších odhodlaný chorál Dana Landy z jeho nového protestsongu (č. 328), a dávám se s neškodným kejklířem do boje za ČISTĚJŠÍ vzduch. Česká liga, česká síla.
Snad čeští prodejci nezklamou lví srdce českých oveček…

Mají! Všechno české. Vyrobeno v Česku, vyrobeno v Německu, vyrobeno v Česku pro Němce. Certifikováno. FFP2, FFP3, brzy určitě i FFP20.

Ale raději klikejte jen na to velké zelené tlačítko KOUPIT (raději ani na něj), a nikam vedle! Jinak byste mohli skončit ve spárech ďábla; zbaveni všech iluzí.

Ty názvy, mámo! Briton, Royal, FirstDoc! Úplně se cítím jako královna mezi doktory. Značka JH! Znamená to snad Jindřichův Hradec?

Tak se na to podíváme. S ďábelským úsměvem klikám na více informací k výrobci, zadávám kódy těch dreků do eBaye, Alibáby a německých e-shopů. Český nátěr mizí jako sníh na konci února. A co že se to za těmi hrdě znějícími značkami (doplněnými navíc o obligátní «™»!) schovává za čínské respirátory no-name provenience?

FirstDoc = EAN 6935661840716, ČÍNA
JH = Jin-Hang (Yin Hong), ČÍNA
ROYAL = FORKLIFT JIANGSU CO., LTD, ČÍNA
BRITON = CareAble Biotechnology Co., Ltd., Guangdong, ČÍNA
G&W = GOD BLESS WELL, Guangdong Tengrui Pharmaceutical Technology Co., Ltd., ČÍNA

Jako letmý vhled do nabídky obchodu Rouska.CZ to snad stačí.

Rovněž respirátory s hrdou známkou «Vyrobeno v Česku» budou ve většině případů asi zrovna tak české, jako pneumatiky Tomket nebo spotřebiče ETA. Tj. kompletně čínské.

U výrobku ADD Air Active 5500 (5510) se uvádí doslova (pcpraha.cz): «Vyroben na +- Evropském kontinentu v Turecku», stejný popis je i na mediland.sk.
Obecně platí, že všechny tyhle e-shopy mají stejný zdroj a jejich kvantita slouží jen ke zmatení, unavení a ulovení zákazníka.
Rouska.cz u «značky» ADD uvádí: «Turecký výrobce respirátorů a dalších ochranných pomůcek nejvyšší kvality».
Pokud po chvilce hledání vskutku navštívíte jakýsi podivný e-shop v tureckém jazyce, můžete si tento úžasný «turecký» výrobek nechat poslat – přímo z jeho čínské domoviny.

«Kvalitní čtyřvrstvé respirátory GPP2 FFP2 NR (CE) s certifikací, od českého výrobce General Public, vyvinuté ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci», tvrdí zase e-shop nestonej.cz.
Rakouský obchod bot-mayer.at už je u výrobku s totožným názvem střízlivější: «Vyrobeno v EU». Hm, to asi není o co stát, pokud Liberecká univerzita před světem skrývá své jméno…
Nakonec člověk zjistí, že respirátory s označením GPP2 FFP2 (případně KN95) vyrábějí čínské značky Yuanzhu, Aoxing, LexusLance a další, které nelze z rozsypaného čaje dešifrovat. Není se čemu divit, ona i značka GOD BLESS WELL zní celkem podobně jako GENERAL PUBLIC PROTECTION…

Nejdál ovšem zašel podivný e-shop kentino.com, který údajně prodává respirátor věhlasné značky 3M (3M Refil respirator 651 FFP3 NR D with valve – medical face mask). Uvádí výrobce: «Manufacturer Cerva a.s. is based in Czech Republic» (LOL!)
Matně si vzpomínám, že logo Cerva jsem v dílně zahlédl na jakýchsi legračních gumotextilních rukavicích, do nichž se nevešly mé útlé ruce.
Potom nemůže překvapit, že navštívíme-li web Cerva a.s. a nahlédneme do portfolia respirátorů, zjistíme, že se tu přeprodává Čína, konkrétně značka Weini (Weini Technology Development Co.).

Nu, nezbývá než doufat a popřát vám, aby případná rakovina kůže vašich dětí z použitých materiálů a barev (zvláště černá bude zajímavá), jakož i plic ze vdechovaných mikročástic čínských nanovláken a plísní v konečném důsledku vedla toliko k vaší prosperitě a hospodářskému rozkvětu celého národa, který se léčbou nových lazarů bude moci ještě více zadlužit, a tím potvrdit svou výsadní pozici ve vyspělé, na nekonečném dluhu postavené euroatlantické civilizaci. Heil Miloš Zeman.

A já se ptám. Kde jsou teď všechny ty Langšádlové, ti Bartoškové, ti Kalouskové, ale i mnozí Zelení, kteří jdou do voleb společně s ČSSD, jíž šéfuje sám vrchní dovozce čínského dreku? Kde jsou všichni ti, kteří volají po politickém bojkotu čínského zboží? Kde jsou ti zachránci klimatu, které v žoldu světlé bezuhlíkaté budoucnosti tíží převážení čínského šmejdu po moři, vzduchu i zemi, sem a tam? Kde jsou všichni ti Tibeťané, co jeden rok v roce vyvěšují v českých ulicích svou vlajku? Vypařili se? Kočka je snědla?
Ne. Tamhle v koutě stojí, s čínským slintákem na držce.

Nejlepší na tom všem je, že i pokud si snad objednáte jakousi «prémiovou» značku, na 95 % vám Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , , , | Napsat komentář

ABB: Řekni, kde ty knajpy jsou

Žena s cigaretou

Žena s cigaretou, 2018 (ilustrační foto)

Dějství první. Zhruba před dvěma lety. Dávám si s kolegou sraz poté, co jsme se domluvili, že zajdeme do míst, která připomínají „staré dobré časy“. Rozuměj – staré časy, které jsou (nenávratně?) pryč, ale někde existují, aby nám ty časy připomněly. Tedy spíše – ne, aby nám je připomněly, to není jejich cílem. Spíše jen někteří lidé se zkrátka nechtějí smířit s tím, že by ty časy měly být „staré“, „dávné“ či „zapomenuté“, nechtějí se smířit s tím, že „dnes už to nejde“. Všechno totiž jde, když se chce, jak dlouhodobě říkám. Když je vůle.

Hospoda. Lidi. Štamgasti. Mladí, staří, baví se, pijí pivo, šenkýřka roznáší půllitry. Je to taková ta hospoda, kde nemusíte čekat na číšníka, pivo vám přistane na stole ve chvíli, kdy se už hladina v předchozím skle blíží ke dnu. Neprotestujete, protože přesně tohle chcete. Servis. Pohotovost. Tak to má být. Něco je ale přesto jiné, něco, co vidím hned, jen co za sebou zavřeme dveře. A než si oči přivyknou tomu, co už neznáme… Cigaretovému kouři…

Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

K nekonkrétnímu slizu

Dnes je «politicky nekorektní» každý režimní NATOhujer. Je čas vrátit sliz, kam patří. Do Kosteleckých párků.

I když to nevypadá, na snímku není Jana Volfová ani Saša Vondra.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

K vlasteneckému slizu

Taky už se těšíte na volební hesla? Byla by paráda, kdyby za každý návrat «normálního života» a «selského rozumu» si lehlo pod vlak tisíc dětí, co myslíte?

I když to nevypadá, na snímku není Jana Volfová.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Prosíme, splachujte

Taky šetříme vodou. Ale někdy šetřit nemá smysl. Pokud má ta odporná fekálie na rypáku českou vlajku nebo obligátního lvíčka, je i pět tun písku málo.

Jiná slova, stejná mrva. Buďme zodpovědní a udělejme tečku za tou žumpou.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Ani den, ani korunu

S onlejno výukou to myslíme vážně.

Dum spiro, respiro? Tak to ani Rovno, ty slovenský jádrokaze.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Obyčejný život | Štítky: | Napsat komentář

Udělejme tečku

Jak říkají děti: Mega-kill! Multi-kill! Monster-kill! M-M-M-Macík kill! *

Děláme tečky. Přidejte se k nám, nebo nevylézejte z krytu.

Tečky

Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Šarlatáni

Hromadné znásilňování dětí pod záminkou lživého viru? Jde to i jinak.

kovidoví šarlatáni

Na obrázku jsou sice zrovna tihle dva zasloužilí nositelé Řádu Vítězného Kovida, ale stejně tak tam mohli být i Bureš a Kalda, Šlachta a Šmarda, Pliaga a Zberba, Fiala a Okamura, Vojta Filip a Pekarová Adamová, Ferjenčík a Ferjenčíková, Jágr a Jágrová, Zeman a Havel, Petr i Pavel.
Epidemie kovidismu si totiž nevybírá a vždy sedne na nejbližšího vola, hovado.

Antigenní testy?
Úchylné kovidisty vykopat až k Budapešti!


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Zmutované volby

Na hřbitovech ještě nedozněly důsledky posledního otevření volebních místností, a po krajských už se kvapem blíží další, ještě smrtonosnější volby – tentokrát parlamentní.
Budete zase volit menší z Leyen?

Budete se opět snažit zorientovat v té zmutované politické scéně, která kromě exkrementu už připomíná toliko jeden velký shluk rakovinotvorných – či kovidotvorných buněk –, které se na vás hodlají přisát svými tisíci chapadly a zahrnout vás svou absolutní péčí o vaše blaho? A zkusíte tedy z tohoto nádoru vyhmátnout tu část novotvaru, jež se vám nejvíce zamlouvá?

Budete i nadále nadšeně mávat britským Airbusům vojsk NATO, kdykoli nad vaším městem proletí, třebaže když jste tak činili naposledy, asi jste se při tom nějak nachladili nebo co, neboť hned druhý den NATO byla celému městu diagnostikována zákeřná britská mutace ovčí chřipky verze č. 9, na kterou, světe div se, zabírá zase jenom ta čupr britsko-americko-izraelská vakcínka ve své nejnovější verzi, podávaná v pravidelných aktualizacích co půl roku až do konce vašeho mrzkého života?

Budete zkrátka stále ctít klasickou konzumní dialektiku «virus – antivirus», jak ji před 30 lety vymyslel Bill Gates pro počítače a později aplikoval i na lidi, a nepřijde vám na tom nic divného, že se ty miliardy miliard, které se v tomto (anti)virovém byznysu točí, nevynaloží raději na skutečnou léčbu skutečně závažných onemocnění, na odstranění příčin, a nikoli na tlumení důsledků; tj. například na vystoupení ze zákeřného vojenského paktu, a velmi případně i z jisté zchromlé unie, sdružující ty nejvíce zaslepené loutkové státy?

Budete dál mlátit sáňkující děti pendrekem podle nějaké dvacet let staré vyhlášky? Budete dál ctít přístupové smlouvy EU a NATO, staré rovněž zhruba stejně?

Pak vám, Bohu dík, asi není pomoci. Z každé uměle vytvořené pandemie se, s pomocí uměle vytvořených vakcín a další medicíny, příkladně zotavíte. Už jste totiž nejspíš umělí skrz naskrz. Všemožný hnůj, ať virový či «antivirový», bilogický i politický, má ve vás ideálního hostitele, o nějž by se ta mrva nerada připravila.

Ovšem jde to i bez Leyen. Ač tomu nechcete uvěřit, jde to i bez toho umělého chléva. Bez všech těch falešných reklam a billboardů, které i letos – a letos více než kdy jindy –, budou hlásat zodpovědné vládnutí, návrat normálního života, příchod světlé budoucnosti pro děti i starce, jako to hlásají už asi třicet let, od dob, kdy světlo světa spatřily první Windows, první viry a antiviry.

Bez těch falešných velkohubých kydů, kterým zase uvěří tisíce a tisíce lidí. Je to vlastně neuvěřitelně cynické. Čím více mrtvých zhoubný režim vygeneruje, tím více voličů mu v dalších volbách podlehne a svěří mu svůj nemocný hlas. Další nové viry pak zahubí ještě více lidí, než se to konečně podaří optimálně vybalancovat. Každým rokem potom v ČR zemře třeba půl milionu lidí, a bude se říkat: to jen díky té dobré EU a západnímu spojenectví jsou ta čísla takhle nízká, bez této pomoci bychom již dávno pomřeli!

Chcete pomřít? Volte vládní strany, opozici i «nezávislé», vyjde to nastejno. Jsou to jen jiné názvy téhož virového globálního koncernu. Vše má stejný základ, jako VW a SEAT. Věříte na výběr mezi vakcínami? Vyrábějí je na jedné lince v Indii. V té ruské je možná víc vodky a míň Coly; jinak je to tatáž žumpa ze západních laboratoří, odkud vzešel i vir.

Chcete přežít? Pak dávno víte, že není Bartoš jako Bartoš. A že někteří lidé pořád ještě nezmutovali v uniformní apoštoly nového (anti)virového světového řádu…

Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Napsat komentář

Debilní kecy mutantů

Pamatuj: Není Boha kromě kovidu a mutace je jeho prorok!

1. Což se nemůžete na chvilku uskrovnit, vydržet to ty dva týdny?

2. Ale tahle mutace už je fakt nebezpečná, přísahám! Za pár dní to bouchne! Proč mi nikdo nevěří?

3. Přichází kolaps nemocnic! Mám zdroje v první linii, celá naše rodina jsme doktoři!

4. Na konci %MESIC% tu budou desetitisíce nakažených!

5. Je jedno, kdo by byl ve vládě, ale pan Babiš to umí nejlíp! Neházejte mu klacky pod nohy!

6. Jaká globální totalita? Stejná opatření dělají všude!

7. Ať jsou pokuty aspoň padesát tisíc!

8. Testovat, trasovat, testovat, trasovat! Jaká totalita?

9. Je jedno, jakou vakcínu, ale americká a izraelská jsou nejlepší! Antisemito! Rusácký mongoloide!

10. Neočkovaným by se mohly bourat domy jako v Izraeli. Oko za oko, zub za zub!

11. Nezodpovědní sobci, nekažte nám to! Mějte ohledy na děti a starce a na pana Babiše!

12. Jak jste to mohli takhle zpolitizovat, že se před těmi tisíci mrtvých nestydíte!

13. To si piš, že budu volit ANO, ty neloajální demokratická Bečvo!

14. Hele pocem, ale von ten mladej Klaus taky není špatnej. Nebo ten policajt, co jezdil s traktorem. Nebo že bych tam zase hodil toho Okamůru? Hele, já si myslím, že tihle Piráti by to trasování zmákli, ti rozumí těm komputerům. Říkala dcera, že mladej Klaus je nácek. Prý jí to řekl tenhle Bartoš, no ten s dredama, znáte snad nějakýho jinýho? Jo, kdyby tak tenhle Landa nebo Hampl rozuměli komputerům! Proč jim musí rozumět jen takový zjevy. No poradim se s manželkou a možná tam hodíme ty Piráty. Vždyť o co jde, sakra. Ať je tam ten nebo ten, musíme držet s Němcema, s Evropou a s NATO. EU nebo V4, Petr nebo Pavel. Musíme držet se Západem. Rychle očkovat a zvyšovat pokuty za rychlost.
Vždyť já už se bojím jet autem, všichni jezdí jako šílenci!

Toto se líbí Milan Kubek.

Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Napsat komentář

Velká virová válka

 
Vědci vymýšlejí, vaří vakcínu. Všesvětově.

Venezuela, Vanuatu, Vatikán – všichni vaří.

Velestát Vladimira Vladimiroviče? Vaří!

Vole, Vláďo! Vývojem vakcíny víceméně vítáš vychýlený veleřád!

Však vlastní vláda vadí víc.

Vole, vládo!

Vyvážejí vodku, VAZ, VVER, vyzy, vrtulníky, vše velké!

Vakcíny všimneš, vše vůkol vynecháš?

Vyserte voko, vy vlastizrádci!

Valte vodku, VAZ, VVER, vojenské vychytávky!

Vakcínu vylejte (však vyjma Vltavy!), všiváci!

Vladimire Vladimiroviči, vodpusť.

Vypadáš všesvětově, velkoryse. Vyplatilo? Věřím.

Však vakcína – vskutku výstřel vedle.

Vyvážejte vyzy, vyvážejte vizi!

Virovou vojnu vyhrajete.

Vyhrajeme!

Viz VVV


Rubriky: Minibásně | Napsat komentář

ND: Jak revoluce požírá své idioty

Revoluce byla naplněna. S písní na rtech jdu rozjásanými ulicemi Prahy. Dnes jsme strhli poslední sochy, symbolizující bílou nadřazenost nebo nacionalistické přežitky. S Husovým pomníkem na Staromáku to nebylo jednoduché, když ho ti blbci postavili tak zákeřně mohutně a do šířky, ale trocha trhaviny to nakonec spravila.

Potom mi řekli, že zítra nemám chodit na Akční výbor. Nechápal jsem proč, ale nikdo nic bližšího nevěděl.


Celý článek V. J. Nejedlého «Z deníku aktivisty blízké budoucnosti» si můžete přečíst na webu Národní demokracie, konkrétně ZDE.


Rubriky: Ostatní | Napsat komentář