Archiv pro měsíc: Květen 2021

Inside jobs. Gates inside

Ačkoli drobná globaliϟϟační paralela by tu byla…

Nový světový (ne)řád se nás pokusil naočkovat svou mediální realitou už před dvaceti lety. Válka v Afhgánistánu měla být pro naše dobro. Ale přišlo se na to, že byla neefektivní a neekonomická. A tak se bitevní pole stěhují do krevního řečiště. Každá z miliard vašich buňek se stane takovým malým Afghánistem (Vietnamem/Irákem/Libyí/Sýrií/…) globálního «mírotvorce», který vám chce přinést dobro…

Ze dvou budov bylo nakonec sedm. Ze dvou vakcín bude… kolik?


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | 1 komentář

Úhel pohledu

Napadlo vás, jak by to vypadalo, kdyby média brala covid jako volby?
Jaké komentáře novinářů a proslovy politiků by – u milníku 30 000. oběti – rezonovaly veřejným prostorem?

Inu, nejspíš nějaké podobné:

Lůza z pohraničí, nevzdělanci a nahnědlí důchodci spojili síly, ale skončili těžkým debaklem: 0,3 %. Naši cennou demokracii svým hanebným mřením neohrozili. Semkněme se. Očkujme se.


Úhel pohledu na kovidistickou hysterii Koho zajímá 30 000 magorů? Velké štěstí, že se nikomu nic nestalo.


(napsáno 21. února 2021)


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Úskalí koalice

(Přišlo e-mailem)

Kolečko, čtvereček


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Dluhy se mají platit

Zmizel – a je zmizelej. Někdo říká, že zemřel; proč ne, v postmoderním světě je možné všechno. Nejspíš nikdy neexistoval.
Každopádně – pro boháče je lepší zmizet, než zemřít. Asi už ho nebavilo odpovídat důchodcům na emaily, co je to ten forex, jakou zázračnou metodou vydělává rodina z České Lípy 5000 $ denně, a kdy už bude ten lék na rakovinu.

Kéž by takhle zmizela i globální dluhová ekonomika.

#Pryč z dluhového EuroNATO protektorátu!

Dluhy se mají platit. Ne přeplácet.Dluhy se mají platit. Ne přeplácet.


Rubriky: Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

«A co pak?»

«Dobře, vystoupíme z EU i z NATO.
A CO PAK??
», ptají se občas euroNATOhujeři.

A co pak? Jak někdo může mít tak hloupé otázky?
Je naprosto zřejmé, že bezprostředně po podpisu výpovědních smluv vyhasne Slunce a Země s exponenciálním zrychlením vyletí vstříc černé díře, takže otázka «a co pak» nebude lidstvo v těch pár posledních milisekundách jeho existence celkem tížit.

Protože však princip stavovské demokracie netkví v tyranii lidí s odlišným názorem (jak má ve zvyku nynější tzv. demokracie), ale je mu vlastní spíše heslo «každému, co jeho jest», je na místě – i přes výše jmenovanou vesmírnou lapálii – dát všem příznivcům válečnické eurobyrokracie závazný slib.

Každému odpůrci vystoupení z EU zařídíme bydlení v Bruselu. Každý odpůrce vojenské neutrality pak bude moci bydlet na základně Ramstein v Německu.

«To už tu bylo, soudruhu! Asanace, SNB, vnitřní nepřítel… To jsme s nima v devětasedmdesátým zatočili! Já se nikam stěhovat nenechám, jednou jsem Žid, tak budu v Praze, eh, co to povídám, jsem Č…, Č…, Če…, Če…, Čeee… CHMÁNEK DAL GÓL! Z Czechia se nehnu ani o pejz!» namítají většinou v takovém případě euroNATOhujeři. I takový problém má však řešení.

Do těch všespásných vakcín se nechá namlít leccos. Nic nebrání tomu, aby takoví odbojní jedinci, pod záminkou boje proti nějaké smyšlené nemoci, byli dobrovolně naočkováni vírou v lepší příští (vlastně minulé). Až do konce svého nuzného života s předem naprogramovanou životností si tak budou myslet třeba to, že Česká republika NATO a EU nikdy neopustila, a prožijí svou jepičí epochu zalitou sluncem.

Kdykoli budou hledět na italské, rakouské nebo ruské stroje s jejich výsostnými znaky, na zrakový nerv se jim vždy zapíše jen americká technika a symboly NATO; kdykoli se z televize ozve o česko-ruské vojenské spolupráci, oni uslyší o výdobytcích česko-amerického paktu. Kdykoli se v médiích objeví zpráva, jak se vzmáhá ekonomika po czexitu, jim se ta písmenka přeskupí jako ve snu, aby jim do mozku vyslala informaci, kolik miliard zrovna pumpuje Brusel do ČR, nebo že v Rumunsku rozdojili kozla. Superrychlé datové přenosy jim vmetou libovolný balast přímo do mozku, poté, co jim v něm vakcína od Microsoftu vytvoří příslušné synapse, obvody, vstupní body a knihovny funkcí.

Nesedněte opět na lep nějaké TOPce, ODS nebo Pirátům. Zase vás zklamou. Nikdy nepoužijí vakcínu (ani nic jiného) pro vaše dobro, vždy jen proti vám. Budou štvát lidi proti sobě. Hloubit příkopy a zákopy. My jsme jiní. Spojíme oheň a vodu.
Přísaháme na nepřišité uši.

Vy jste vyvolený národ! Nechte si proto vstříknout jedinou skutečnou demokracii, demokracii národní!
To je ta skutečná jediná, pravá volba pro všechny europeisty, amerikanofily, izraelity a banderovce.

«A co pak?» Jděte s námi a uvidíte!

Zařídíme vystoupení z EU a NATO, ale jenom pro neočkované. To se vás přece netýká. Tak jdete do toho?
Jděte s námi (pryč z) NA TO!

– – –

(#Pryč z analogového EuroNATO protektorátu!)

Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Napsat komentář

Co je dovoleno Dádovi, není dovoleno Vláďovi

Aneb lesk a bída českého politického diskursu, který za 30 let – s vytrvalou pomocí kompletně zaprodaných médií – probujel až do veřejného mínění.

#Pryč z licoměrného EuroNATO protektorátu!

Pekari Než bych volil pekari, radši budu natírat okapi


Hlasuji


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , | 2 komentáře

Kdekoľvek

(Přišlo e-mailem)

Wherever I stand– – –

#Pryč z izraelofetišistického EuroNATO protektorátu!


Rubriky: Život dnes | Štítky: | 1 komentář

Oslava po demokraticku

Rovnítko (ilustrační foto)Poslední dobou je to jako v nějakém židovském vtipu. Jdete na hřbitov uctít památku těch, co padli za Evropu bez hakenkreuzů, nad hlavami vám vlají hákáče a nástupnické fangle NATO. Jdete na náměstí projevit svou víru v život, aby se za vašimi zády nějací potrati s duhovými vlajkami modlili k doktoru Mengelemu. Postmoderní demokracie si zvykla nastavovat protiváhu vašemu názoru za každou cenu, i za cenu naprosté potupy lidství. Ptáme-li se, kdo jsou dnes skuteční extremisté, je dobré vědět, že ani ty největší extremisty v dobách jejich největší slávy nenapadlo narušovat pietu za válečné oběti z koncentráků svými výkřiky a prapory.

Je tedy nejspíš konečně načase oslavit i další milníky nového světa v demokratickém stylu. Ku příkladu takový Den nezávislosti Izraele. Konec té zaprděné selanky, kdy se na náměstí zapějí písně, odříkají proslovy, přátelé si pod vlajícími hvězdami popřejí dlouhý život a prosperitu, a hurá zpátky domů, do Prahy, do Strakovky. Kde jsou ti ochránci demokratických hodnot, když je potřebujeme? Kde je ta novodobá «protidemonstrační» falanga, která by pomýleným ukázala, že opak je možný, ba jediný správný? Kde je ta demokratická úderka, která by těm Židům ukázala, zač je toho hákáč?

Dokud do těch nyvých proslovů nezazní výkřiky «Židáci!», «Náckové!» (nejlépe z úst mizrachi židů), dokud se tam nezjeví hákové kříže v rovnici s Davidovou hvězdou i samostatně, vlajky Třetí říše, anglické transparenty «Netanjahu = zabiják» a «Konec sionismu = světový mír», dokud tam na transparentech nebudou nějací šovinisti plynovat Židy – a Židi s vlajkami Lehi zase Araby, aby to bylo vyvážené –, tak je to hovno demokratická připomínka vzniku židovského státu.

Pokud na oslavě Jom ha-acma’ut nikdy nedojde k takové vřavě, bude jasné, že ti profesionální protidemonstranti jsou obyčejní Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Konec smrtícímu diktátu

Rada vzájemné hospodářské ne(po)moci rozhodla, že ruský reaktor a utrejch na vir si zkrátka nekoupíme, ač jsou zdaleka nejlevnější, nejvýhodnější a nám neblíže.

K čemu jsou nám takoví «spojenci»?

#Pryč z 30000obětního EuroNATO protektorátu!

#czexit

Pryč z protektorátu


Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Přiznejme si to

Načítám euroodpad…Americké bombardéry létají nad našimi jadernými elektrárnami ve dne v noci, všechna rádia vyjí po americku, pomalu neexistuje firma s českým názvem, české děti žvatlají anglicky už v děloze…
… a nějací blázni tu budou mluvit o «ruském vlivu»?

#Pryč z amerikanozdebilizovaného EuroNATO protektorátu!

#czexit

Přiznejme si to 72 % občanů je pro vystoupení z EU. (anketa Novinky.cz, březen 2019)


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Stojíme za Honzou

Bleskově-šlágrová antikauza Moskva-Vrbětice nepřestává unavovat české důchodce. ČSSD se s pomocí marketingových poradců ANO snaží zoufale procpat ke korytům, k tomu jim dopomáhej TV Blesk, TV Šlágr, TV Nova a „CNN“ Prima News.
Vlastizradami a velezradami se tu háže jako na tržišti v Tel Avivu.
11 z 10 poslanců vyjadřuje svou neochvějnou podporu muži v upoceném červeném svetru, který se stal obětí komplotu nebo kompotu.

Taky už vás absolutně nezajímá, kdo všechno ještě «stojí za Honzou»?

Fronta na rozum

#Pryč z uhovněného EuroNATO protektorátu!


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář