Archiv pro měsíc: Červenec 2021

Sen

Ještě že tak.

Jen sen

Je to prosté jako Petr Vacek. Jste spokojeni s politickou situací? Volte ANO. Nemůžete falešnou českou politiku ani cítit? Volte ANS/ND nebo Volný 150kg blok Jany Wolfové.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Nezodpovědní sobci

Už jste někdy byli na nějakém novějším hřbitově? Co si budeme povídat, to je přímo semeniště nezodpovědných sobců.
Kdo těm sprostým odpíračům virové vojny dovolil zemřít neočkovaní, netestovaní? Diagnosticky offline? Mimo úřady odhadované, pravidelně aktualizované, povolené rozmezí? Ti mrtví by mysleli jen na sebe! Tam by snad měl být permanentní lockdown.

Jestli to takhle půjde dál…
… tak se asi brzy dočkáme podobných scenérií:

Nezodpovědní sobci Zodpovědnost až za hrob


Všichni před volbami jako jeden muž uchopili téma smrti. Tonoucí politici se chytají smrti, snad abychom jim z bojácnosti dali pár hlasů navíc! Smrt podle těch vykuků z billboardů prý může být tu předčasná, tu zbytečná, tu nezodpovědná…
My si samozřejmě nic takového nemyslíme. Žádná smrt není zbytečná; už miliony let. Snad jen ty ksichty z billboardů bychom klidně oželeli…

Takže i my jsme drapli smrtku za pačesy. Obrázek je poněkud neuhlazeným prototypem. Dovedeme si představit i graficky jednodušší, jemnější verzi, která by nepůsobila tolik cynicky. Nu, nebyl na ni čas.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury) | Štítky: , , | Napsat komentář

Sdílejte pravdu, než vás zakleknem

«Když nejde o pravdu, tak jde o husinec.»
(Benito Mussolini)

Sdílejte, než vás zakleknem (I) V mongolském víně je pravda


Sdílejte, než vás zakleknem (II) Pravda taková, jaká byla


Převzato odjinud:

Agent NATO a důchodci


Agent NATO a žrádlo ze supermarketu


Agent NATO a Mongolové


Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , , | Napsat komentář

Chcete to snad říct maďarsky?

Maďarský orel má, co si zamane.
Dotovaná slepice č. 25085 dostane, co jí v Bruseli a Washingtonu nasypou.

V sobotu 24. 7. 2021 při návštěvě Temelína označil “za velkou chybu” vlády Bohuslava Sobotky, že nedokončila tendr na dostavbu této jaderné elektrárny. “Byl zorganizovaný, utratili jsme na tom miliardu. Musíme se k tomu vrátit,” řekl Babiš.
Předseda vlády ale zapomněl dodat, že to byl on osobně, kdo v roli ministra financí v roce 2014 dotlačil polostátní elektrárenskou společnost ČEZ k tomu, aby soutěž zrušila. (zdroj: Internet)

Rusko je partner Nevolíme jádrozrádce


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

170 větrníků a jedno tornádo

25. června 2021

[AKTUALIZOVÁNO. Druhý článek k tématu ZDE. Třetí (v němčině) ZDE.]


Větrníky a tornádo


Je tohle jenom náhoda?

Větrníky a tornádo (24. 6. 2021) Smrtící jihozápadní vítr. Větrnou smršť zaznamenali už na cípku rakouského území mezi obcemi Drasenhofen a Hohenau an der March; doopravdy však živly spojily síly až dál na českém území. Černými kruhy označeny nejvíce zasažené obce.


Ve vzdálenosti 23 až 37 km jihozápadně od zpustošené obce Hrušky se tyčí přes 170 rakouských větrníků. (Na obrázku chybí dalších 43 kousků u Zistersdorfu!)

Odraz větru

Tato oblast není širou rovinou (což by ale také jistě bylo fyzikálně zajímavé), ale větrníky stojí na kopečcích (protože tam víc fouká), a tak vlastně foukají seshora dolů. Ty u obce Prinzendorf an der Zaya až ze 300 m n. m. (k čemuž si připočtěme 100metrový tubus větrníku), jinak kolem 250 m n. m. Pouze větrníky nejblíže hranic stojí v nadmořské výšce okolo 200 m, ve stejné úrovni s českým územím.

26 km jihozápadně od obce Hrušky se dokonce nachází víska s poetickým názvem Windisch Baumgarten, Větrná Zahrádka (obrozenecky «Český Pangort [!!])». Větrníky v této oblasti tedy stojí zcela správně.


Kdo sklízí vítr, seje bouři

Vane-li obvyklý vítr od západu, turbulence chaoticky promíseného vzduchu možná «zneškodní» ochlazující bariéra řeky Moravy a lesů v CHKO Záhorie. Stačí však otočit korouhví o 45 °, a ejhle. Plantáže vysokých ocelových tubusů přitahují bouřkové mraky a listy rotorů mísí masy vzduchu jako v mlýnici. Vznikne z toho takový divnovítr, že to boří domy 40 km daleko.

Ještě po skončení orkánu bylo zajímavé pozorovat na radaru ČHMÚ, jak se zničehonic vytvořila menší bouřka nad Břeclaví a postupovala dál k severovýchodu.

Větrná elektrárna vytváří mraky Za určitých meteorologických podmínek vytvářejí větrníky chuchvalce oblačnosti (foto: Internet)

Mraky nad jižní Moravou, 24. června 2021 (foto: Václav Soukop) Podobnost čistě náhodná? (Mraky nad rakousko-moravským pohraničím, 24. června 2021 / foto Václav Soukop)


Aktualizováno 8. 7. 2021

To je něco pro Ilonu Csákovou! Všimli jsme si, že radar ČHMÚ skvěle detekuje i větrné elektrárny.
Přesněji, nejspíše elektrický potenciál v atmosféře nad ocelovými tubusy větrníků.
U obcí Erdberg, Hausbrunn, Prinzendorf, Schrick, Loidesthal a Bad Pirawarth se vskutku nacházejí mohutné větrné farmy.

Větrníky na meteoradaru Déšť? Ne, větrné elektrárny. Radarové snímky z 8. července 2021


Aktualizováno 14. 7. 2021
Další pohled na radar. Přímo od jihu táhne mrak. Blesky z něj začnou sršet mezi Poysdorfem a Židlochovicemi – poté, co právě překročil naši starou známou plantáž 170 větrníků. Hmm.
V 17:40 uhodil blesk do jednoho z větrníků u Zistersdorfu.


Aktualizováno 16. 7. 2021
Záplavy v Belgii a Německu. Opět země posázené větrníky. Vítr vanul ze severu, severozápadu. V Belgii se navrch v okolí nejvíce postižených měst, protože je to zároveň blízko posvátné Brusele, nachází několik vojenských újezdů NATO.

Chválím Mapy.cz za možnost vyhledání a zobrazení větrných rotorů. (Oni to určitě zase smažou. :-))


Aktualizováno 25. 7. 2021
Roman Máca nesmí chybět. Známý hoaxobijec přichází po měsíci – kde jinde, než na své režimní výspě iDnes.cz – s tradičním kolovrátkem HAARP konspirací a ovlivňováním počasí. Tyto možnosti jsou prý v případě jihomoravského tornáda automaticky vyloučeny, neboť je šíří konspirátoři. Toť neprůstřelná logika Romana Mácy.

Co Putin nechtěl:
1) Ovlivňování počasí (Weather modification, Wetterkontrolle) je technicky proveditelné a (s různými výsledky, leckdy odlišnými od původního předpokladu) již nejméně od dob 2. svět. války provozované; nejčastěji vypouštěním chemikálií z letadel nad mraky («cloud seeding»). Takto je např. zdokumentován úspěšný experiment se zesilováním deště americkou armádou ve Vietnamské válce v 60. letech.

2) Plzeň – Tábor – Dukovany – Břeclav (případně Strážnice) je obvyklá trasa letadel USAF/NATO nad územím ČR. Toto území musejí mít naše spřátelená vojska zmapována jako nikdo na světě. Většinou letadla US Air Force letí přímo nad obcí Hrušky či M. N. Vsí, jako se to 10. dubna 2021 přihodilo dvěma strojům letícím z bulharské rumunské Konstanty (viz foto):

Hrušky - průlet USAFPrintskrýn letadloradaru jako od toho štencla Gibiše

Přelet vojsk Severoatlantické smlouvy (25. 8. 2021)Podobný snímek z 25. 8. 2021 (RCH632, RCH871)

3) A nakonec jsou tu ty rakouské větrníkové plantáže. Ne snad, že by nutně fungovaly přímo a v takové míře jako pověstný systém HAARP, ale lokální počasí tyto ocelové struktury nějakými (velmi proměnlivými) způsoby dozajista ovlivňují. O tom již mnohé studie nepochybují. Američtí vědci například zjistili, že větrníky mohou mírnit hurikány. Jakým způsobem mohou naopak působit ve středoevropském prostředí, kde cyklony nejsou doma, to zatím ví asi jen Roman Máca (a americká armáda).

4) Samozřejmě to všechno může být jenom shoda náhod. Každá armáda se ráda dělá mocnější, než doopravdy je. Příspěvky Romana Mácy jsou také víceméně náhodné, pouze se v nich s železnou pravidelností opakují některá klíčová slova (NATO, HAARP, konspirace).

5) Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Dnes již není třeba vypouštět chemikálie z letadel. Stačí drony, jak konstatuje článek na Echo24 (26. 7. 2021): «Několik amerických států, například Arizona či Kalifornie, se snaží zmírnit sucho vypouštěním oxidu jodičného v mracích právě pomocí dronů. Dubaj však drony nenaplňuje chemikálií, ale nabíjí je. Během několika hodin letu vypouští do oblaků elektrické výboje. Od začátku roku takto Národní meteorologické centrum Dubaje vyslalo drony na více jak 120 misí. V minulých týdnech to vedlo k vytvoření lokáních bouřek na několika místech emirátu. Policie dokonce vydala varování před špatnou viditelností a dopravními podmínkami v souvislosti s průtržemi mračen.»
Možná by měl Roman Máca dubajské policii vysvětlit, že ty slejváky jsou jen konspirační teorie…


V následujícím článku jsme vzali v potaz i rakouská práškovací letadla «protikroupové obrany» (Hagelabwehr), která před bouří sytí mraky jodidem stříbrným, což může bouři nad daným územím zmírnit, avšak také vyvolat novou o pár kilometrů dál.


Pozdravujeme:
Tornáda CZ
Denik.cz («Co vidí ptáci, když letí nad pavlovskými větrníky»)
Větrníky Ládi Hrušky
Mall TV («Kdo může za tornádo na Moravě? Konspirátoři mají jasno»)
Manipulatori.cz («ANALÝZA ŘETĚZOVÉHO E-MAILU “Tornádo a přelet letadla”»)
Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , , , | Napsat komentář

A.

A 33

Neznal jsem nikdy žádnou Annu
mladší šedesáti let

a tak jsem nikdy nevěděl
kdy má svátek Anna
Jen že někdy v červenci

Teď už vím že je to
dopočet do třiatřiceti
(7+26)

33
to se – pro Krista – dobře pamatuje
neboť dál už nemá cenu jít
natož bez Anny žít

A.
K.


Rubriky: Minibásně | Štítky: , | 2 komentáře

DFF

Přišlo potrubní poštou

Dneska by to nešlo. A jindy už vůbec ne. Vítejte v době aplikační.
Nechte se vést svým digitálním Führerem.

Zmařená defenestrace Defenestrace Forever


Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Opíchiáda

Hitler měl svůj Berlín 1936.
Krankentotalita má svoje Tokio 2021.

Hanba všem, kteří se těchto podivných «her» zúčastnili. Těm, kteří pořádají mediální pogromy na neočkované, samozřejmě ještě mnohem větší.

Olympíchačka I


Olympíchačka II


Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 2 komentáře

Pozdě gender honit

Přišlo z Alfa Centauri

Genderová zájmena


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Realita

Tím hůř pro ni.


Rubriky: Ostatní | Štítky: , , , | Napsat komentář

Nevýhra

Z nejčernějších nejbarevnějších hlubin internetu

Dnes na téma Nevýhra

Nevýhra


Euro 18


Rubriky: Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Očkuj se kdo můžeš!

Akční vakcína! No nekup to.
Petře, natoč to!

Lid, který i toaleťák kupuje jedině akční, si nezaslouží nic jiného, než akční vakcínu.

Vakcína v akci Sračka. Tečka. Žádná hračka. Očkování je sírius buziness. Podobně jako v demokracii, v supermarketu nebo v koncentráku: uspějí jen ti nejkonformnější.


Jak by řekli ministři za ANO: Naserem to do nich, do čůráků! Musíme to těm čurinům vyblít až pod nos. Až do chřtánu jim to nacpat! *

Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Buď zvíře!

Zvíře vám to řekne


Zdá se, že lidstvo již vyčerpalo svůj potenciál.
Namísto dopadení a exterminace strůjců biologické války, kteří vypustili svůj umělý vir do širého světa, namísto reparací a sankcí proti onomu státu či symbiotickému kartelu dvou mocností, z nichž jedna outsourcuje a druhá vyrábí, jejichž laboratoře tak obšťastnily zeměkouli, jen další vzmach smrtícího, represivního globalismu; jen další útlak národů, které s tím nemají nic společného. Jen silnější okovy pro 99 % obyvatel planety, která už má toho globalismu po krk. Jak typické.

Globální obchod nevidí v lidstvu než zvěř. 7 miliard zvířat určených k rozemletí, aby svými zbytky nakrmila další čekatele na kafilerní mlýn.
Správné zvíře je očkované. Ideálně, když v jeho těle zůstane pár jehel, aspoň si jejich úlomky další zvěř vyláme zuby, rozerve dásně a střeva a dřív pojde, dřív bude moci býti rozemleta na prejt z kostí, šlach a kovu.

Dokud zvěř žije, je glajchšaltována, vytěžována, sledována, digitalizována a zpeněžována. Jsou z ní činěny zdroje. Kupodivu lidské, ne zvířecí. Je to kratší, líp to jde z úst.

Lidstvo vyčerpalo svůj potenciál. Zůstavši zvěří, čeká na rozemletí.

Někdo v saku, někdo na traktoru, jiný s jointem v prořízlé hubě; všichni tak, jak je jim čekání nejmilejší, s důvěrou hledí vstříc globálnímu masomlýnu. Žvatlají u toho cosi o státu, národu, svobodě slova. O sociálních jistotách. O dávkách potřebným, o přísnosti na nepotřebné. O evropských hodnotách. O našich závazcích vůči armádním spojencům zpoza Atlantiku. O jediné demokracii na Blízkém východě. Je to roztomilé.

Celý příspěvek

Rubriky: Život dnes | Štítky: , , | 1 komentář

K Euru 2020

Fotbal nesledujeme, to radši navštívíme v ZOO pavilon opic. Ale Itálie prý letos hrála opravdu dobře.
Takže tady posíláme do Britanistánu pěknou písničku (1940).


Rubriky: Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Řekli o koronaviru

Nemyslete si. Koronavirus tu byl odjakživa; není to žádné spiknutí vyčerpaného globalismu 21. století, jak si myslí příznivci konspiračních teorií.
Vědci nedávno učinili objev, že na kovid hynuli už dinosauři. Pomalu vyplouvá na povrch, že skutečným důvodem Stalinových čistek bylo, že se zkrátka k stáru bál neočkovaných lidí. Českoslovenští letci v RAF nebojovali za Británii nebo nějakou pofidérní svobodu, ale za obyčejný vpich životadárné jehly, která lidstvo ochrání před nekonečnem zhub ve zhoubném nekonečnu.
Pro Jana Wericha byla vakcína něco jako komunismus, který doopravdy funguje.

Experti řekli, jak známé citáty slavných zněly doopravdy, než je upravili toxičtí antivaxeři, aby se jim hodily do krámu. I vás původní znění překvapí!

Není důležité vyhrát ani zúčastnit se, ale naočkovat se.
(Pierre de Coubertin)

Není člověk, není virus.
(J. V. Stalin)

Co člověk, to mor. Co mor, to tumor.
(F. Fajtl)

Když už vakcína jednou je, tak má člověk koukat,
aby se naočkoval, a ne nenaočkoval, jak tomu v mnoha případech je.
(J. Werich)

Napsáno pro Seznam Zprávy


Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | 4 komentáře

Tumáš narozeniny

Tumáš narozeniny

Tady máš příspěvek
ke tvým včerejším narozeninám

Pokud možno ho neutrať za chlast

 
(ze sbírky Poesie padesátníků)


Rubriky: Minibásně | Štítky: , | Napsat komentář

Svobodu si pančovat nedáme! (#1 / Benzin)

Svobodu si pančovat nedáme!
První výkop. A hned ten nejvoňavější.

I malé dítě ví, co do benzinu nepatří.

Benzín není řepka

Příště už do toho hnoje zabředneme trochu více. Elektroimobilita až těžká debilita, bytová krize, ale posvítíme si i na mnohá méně vyšeptalá témata, na něž parlamentní klaunstvo v žoldu globalistů zleva, zprava i ze zlatého (spíš shnilého) středu 30 let kálí jako Bílý tesák, a proto mu to ztupený plebs pořád hází, dokud sebou hází. Přezůvky s sebou.

Kontrolní otázka, soudruzi!

Mají se PirátoSaTANisti nač těšit?
ANO, SPOLU!


Zůstaňte nepančovaně naladěni.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury) | Štítky: , , | Napsat komentář

Desatero elektroimobilismu

Semitská náboženství mají svá Desatera, Manifesty a Kapitály, a nejinak je tomu u náboženství elektroimobility.

Zde je tedy oněch deset ran Božích, jak nám je nadiktoval Karel Havlíček Teslovský na hoře vyhořelého elektroodpadu.

1. Nenastartuješ
2. Neprojedeš
3. Nedojedeš
4. Nepřekročíš
5. Nezaparkuješ
6. Nesvezeš
7. Neodvezeš
8. Nenabiješ
9. Neskryješ se
10. Nedoplatíš se


Rubriky: Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Stát, země, okresy (aneb Neuvěříte, co jsou titulkáři Seznam.cz)

 • Nikam nevede, přesto dálnice zadlužila celý stát
 • Má svého prezidenta, armádu i měnu, přesto zemi nikdo neuznává
 • Tři okresy hlásí vysoké nárůsty
 • Tolik dnešní (ale i včerejší a zítřejší) titulky na webu, který sám sebe považuje za bránu do českého internetu.

  Chybí už jen tradiční pinákly (©Tomáš Pecina) jako: Prezident tohoto státu měl tyto příznaky. Neuvěříte, co přišlo pak! a obligátní svatá trojice hrozí/mrazí/drtí. (Například: Lékaři hrozí, tohle nepodceňujte. Koho to drtí, z toho až mrazí.) Plevelné aneb, které bylo trapné v roce 1900 a dnes již slouží výhradně jako univerzální spojovník bezobsažného spamu (Jaké dildo vybrat aneb Jaký anální vibrátor vám udělá největší radost), na(ne)štěstí brána českého internetu ve svých vlastních titulcích neužívá. Zatím.

  Pochopitelně jsme neklikli na jediný «clickbaitový» titulek. Už asi deset let.
  Co kdysi lidem přišlo jako super nápad a zábava, dnes každého jen otravuje (©Věra Pohlová).

  Každý rok se ale vylíhne nová generace lidí, kteří jsou na internetu poprvé v životě, a proto to vždy funguje. (Tedy pokud se vaše návštěvnost měří ve statisících.)

  Nevím, jak ostatní, ale my (©T. Pecina) v letošních volbách nejspíš budeme volit stranu, která slíbí svrhnout na sídlo Seznam.cz atomovou bombu. Celý příspěvek

  Rubriky: Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

  Návrat do normálu

  Přišlo sprchovou hlavicí

  Kovidlágr Návrat do normálu (se nekoná). Tak buďme zodpovědní. Děláme to přece pro Dr. Mengeleho, a ne pro sebe.

  V lágru chcíp’ pes. Ene bene Tesko, Otevřeme Česko!


  Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

  Prázdniny

  Prázdniny

  Sobota neděle
  pondělí úterý

  a půlka prázdnin
  je v prdeli


  Rubriky: Minibásně | Štítky: | Napsat komentář

  «Život není samozřejmost.» Obchody, návsi i lesy se zaměří na neočkované

  V médiích konečně vypukla dlouho očekávaná kampaň Ministerstva zdravotnictví «Život není samozřejmost», zaměřená (alespoň zpočátku) na neočkované občany – a jejich kapsy.

  Do supermarketů, hobbymarketů a obchodních center byly příhodně během nedávné preventivní uzávěry, kdy lidem bylo doporučováno omezit i návštěvy obchodů, instalovány nejmodernější turnikety. Sofistikovaná technika, dovezená z USA, se již osvědčila v Izraeli. Lidé se v turniketech prokazují novými občanskými průkazy s čipem, na nichž jsou uloženy jejich identifikační údaje, ale třeba i kompletní ekonomický či zdravotní přehled, sociální a politický profil, historie nákupů i telefonní a datové komunikace. Ti, kteří si «občanky» dosud nevyměnili, nadiktují pracovníkům obchodu jméno a rodné číslo. V případě pochybností jsou vyzváni, aby předložili občanský nebo řidičský průkaz. Pracovník zadá údaje do systému a zákazník obdrží zdarma svůj náramek. Po přechodnou dobu budou tyto náramky uznávat i úřady.
  «Funguje to krásně, žádné fronty. To až u pokladen,» pochvaluje si sedmdesátiletá paní Marie.

  Neočkovaní podávají stroji stokorunovou bankovku. Bere i mince, karty, NFC a DPČ. Dobrovolný «solidární» poplatek pro neočkované nezávazně navrhla Evropská unie. Česká vláda jej obratem stanovila zákonem na 100 Kč. Situace je však neudržitelná, české poslance poplatek trápí.
  Koalice SPOLČENI, unie Kořistníků a Drábů, ale i hnutí AGRO, stejně jako Česká strana bruselo-washingtonská se jím proto budou zabývat na plénu.

  Ostře vystupuje i vlastenec Hirohito Šablatura (Strana přímé dehumanizace). «Je to nedůstojné, aby neočkovaní museli platit takové nekřesťanské peníze. To ať se radši naočkují. Obzvláště nyní, když Izrael nám poslal statisíce dávek prakticky zadarmo. Tak kde je problém?! V Bruselu! Unijní zaprodanci bohužel zatím trvají na tom, aby očkování bylo nepovinné. Takže čeští občané musejí při každé návštěvě obchodu platit 100 Kč,» neskrývá své rozhořčení Šablatura.
  Celý příspěvek

  Rubriky: Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

  Nepotřebujeme aplikaci. Potřebujeme defenestraci

  Virulentní? Spíš virtuální.
  Když aplikace říkají stop, zdravý rozum velí: D.O.S.T.!
  Udělejme tečku za pandemií virtuálního šílenství.

  Aplikace? Defenestrace!Tohle vaše aplikace neumí…


  Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

  ’39–’75

  Václav Klaus by o tomto videu možná prohlásil, že je falešné a zoufale špatné.
  Ale to my všichni přece vidíme, že v něm nevystupuje Ing. Vladimír Dlouhý, a že v nejlepší době žijeme dnes, kdy je v ČR víc roušek, psů a exekucí, než lidí.
  Tak se na to radši ani nedívejte.


  3:03


  Rubriky: Hudba, Krása, umění | Štítky: | Napsat komentář

  Delta

  Delta je tady!
  Chytnete to na cestách, v letadle i přes počítač. Odpor je marný. Nezachrání vás ani IDDQD.

  Onaoočkujte se! Přece nechcete zemřít!
   

  Kolik delt znáš, tolikrát jsi Egypťanem. Všichni umřeme!!!*
  (*Očkovaní ne.)


  Už nemůžeme dospat mutací Jota, Kappa, Lambda, Ypsilon, Zeta.

  Ovšem mutace Pelta, to bude teprve masakr. To bude skutečný pogrom na český lid s komediemi na hlavách i v nich.


  Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury) | Štítky: , , , | Napsat komentář

  V případě dalších dotazů

  V případě dalších dotazů

  Do služby nemáte nastaven přístup.

  V případě dalších dotazů
  kontaktujte klientskou linku
  přímého bankovnictví
  na telefonním čísle
  +420 955 551 552.


  Rubriky: Minibásně | Štítky: , | 1 komentář