«A co pak?»

«Dobře, vystoupíme z EU i z NATO.
A CO PAK??
», ptají se občas euroNATOhujeři.

A co pak? Jak někdo může mít tak hloupé otázky?
Je naprosto zřejmé, že bezprostředně po podpisu výpovědních smluv vyhasne Slunce a Země s exponenciálním zrychlením vyletí vstříc černé díře, takže otázka «a co pak» nebude lidstvo v těch pár posledních milisekundách jeho existence celkem tížit.

Protože však princip stavovské demokracie netkví v tyranii lidí s odlišným názorem (jak má ve zvyku nynější tzv. demokracie), ale je mu vlastní spíše heslo «každému, co jeho jest», je na místě – i přes výše jmenovanou vesmírnou lapálii – dát všem příznivcům válečnické eurobyrokracie závazný slib.

Každému odpůrci vystoupení z EU zařídíme bydlení v Bruselu. Každý odpůrce vojenské neutrality pak bude moci bydlet na základně Ramstein v Německu.

«To už tu bylo, soudruhu! Asanace, SNB, vnitřní nepřítel… To jsme s nima v devětasedmdesátým zatočili! Já se nikam stěhovat nenechám, jednou jsem Žid, tak budu v Praze, eh, co to povídám, jsem Č…, Č…, Če…, Če…, Čeee… CHMÁNEK DAL GÓL! Z Czechia se nehnu ani o pejz!» namítají většinou v takovém případě euroNATOhujeři. I takový problém má však řešení.

Do těch všespásných vakcín se nechá namlít leccos. Nic nebrání tomu, aby takoví odbojní jedinci, pod záminkou boje proti nějaké smyšlené nemoci, byli dobrovolně naočkováni vírou v lepší příští (vlastně minulé). Až do konce svého nuzného života s předem naprogramovanou životností si tak budou myslet třeba to, že Česká republika NATO a EU nikdy neopustila, a prožijí svou jepičí epochu zalitou sluncem.

Kdykoli budou hledět na italské, rakouské nebo ruské stroje s jejich výsostnými znaky, na zrakový nerv se jim vždy zapíše jen americká technika a symboly NATO; kdykoli se z televize ozve o česko-ruské vojenské spolupráci, oni uslyší o výdobytcích česko-amerického paktu. Kdykoli se v médiích objeví zpráva, jak se vzmáhá ekonomika po czexitu, jim se ta písmenka přeskupí jako ve snu, aby jim do mozku vyslala informaci, kolik miliard zrovna pumpuje Brusel do ČR, nebo že v Rumunsku rozdojili kozla. Superrychlé datové přenosy jim vmetou libovolný balast přímo do mozku, poté, co jim v něm vakcína od Microsoftu vytvoří příslušné synapse, obvody, vstupní body a knihovny funkcí.

Nesedněte opět na lep nějaké TOPce, ODS nebo Pirátům. Zase vás zklamou. Nikdy nepoužijí vakcínu (ani nic jiného) pro vaše dobro, vždy jen proti vám. Budou štvát lidi proti sobě. Hloubit příkopy a zákopy. My jsme jiní. Spojíme oheň a vodu.
Přísaháme na nepřišité uši.

Vy jste vyvolený národ! Nechte si proto vstříknout jedinou skutečnou demokracii, demokracii národní!
To je ta skutečná jediná, pravá volba pro všechny europeisty, amerikanofily, izraelity a banderovce.

«A co pak?» Jděte s námi a uvidíte!

Zařídíme vystoupení z EU a NATO, ale jenom pro neočkované. To se vás přece netýká. Tak jdete do toho?
Jděte s námi (pryč z) NA TO!

– – –

(#Pryč z analogového EuroNATO protektorátu!)
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

VLOŽIT KOMENTÁŘ