ABB: Локдаун aneb Izrael náš vzor?

 
Když čtu starší výroky Prymuly o tom, že nošení roušek je zbytečné, ba nebezpečné (říkal to před pár lety ve chvíli tzv. prasečí chřipky: «Je to nesmysl. Naopak manipulace s rouškami vede k většímu riziku – ulpí na ní bacily a ty se při jejím sundávání snáze dostanou na ruce. Proto bych spíše doporučil časté a důkladné mytí rukou,» řekl tehdy Prymula), nějak se nemohu popasovat s tím, že tento člověk nám všem nyní roušku nutí jako nějaké zázračné řešení a dokonce nám ještě před pár dny výhružně vzkázal, že ti, co se nenechají očkovat, budou muset roušku nosit stále, zatímco očkovaní budou mít řadu výhod. Jinými slovy se prořekl, že konečným řešením je naočkovat populaci, čehož se nejlépe dosáhne tím, když se lidem slíbí výhody, které z toho budou mít, a těm, kteří se vzpouzejí, se pohrozí statusem doživotních vyděděnců.

Jakých výhod? Inu – bonus bude spočívat v tom, že nám Prymula zřejmě milostivě povolí dělat to, co jsme dělali dříve, zatímco ti, co se nenechají vakcínou otrávit, budou označeni novodobou Davidovou hvězdou (rouškou) a budou z nich občané druhé kategorie.

Toto je pouze krátký úryvek. Celý článek A. B. Bartoše čtěte na webu Národní demokracie.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u ABB: Локдаун aneb Izrael náš vzor?

  1. Anonymní napsal:

    Kde seženu „Protokoly sionských mudrců“ dneska v češtině? Díky za odkaz.

VLOŽIT KOMENTÁŘ