ABB: Nenechat se oklamat můrou ani volnou bójkou

Někdy totiž některému voliči vlastenecké strany splývají, hází je do jednoho pytle, má pocit, že všechny říkají totéž a proto si také naivně myslí, že nic není jednoduššího, než je spojit. Opak je pravdou. Ony subjekty totiž vycházejí z rozdílných ideových východisek a jen někde se zdá, že se programově shodují. Při bližším pohledu však zjistíme, že SPD představuje ryze populistický směr (podobně i Volný blok), Trikolóra představuje směr ekonomicky liberální, kapitalistický a ve své podstatě občanský (všimněte si, že Trikolóra se ve svém podnázvu definuje jako „hnutí občanů“, čímž navazuje na „Občanskou“ demokratickou stranu blahé paměti), ale směr národovecký žádná z těchto stran neakcentuje. Právě zde je na politické scéně mezera a Národní demokracie a Aliance národních sil jsou typickými představiteli tohoto hnutí. Národní demokracie bývá někdy neprávem vnímána jako spíše pravicová a ANS spíše levicová, což není úplně přesné, ale i kdyby bylo, je to vlastně dobře, protože se mohou vzájemně doplňovat a oslovovat obě skupiny voličů. Důležité ale je, že slovo „národní“ v našich názvech přesně odkazuje na národní princip, který ctíme a který je pro nás víc, než princip občanský. Republikáni a DSSS, ačkoli si to možná nemyslí a snaží se připojit spíše k tomu populistickému směru (SPD, případně VB – není myšlena Veřejná bezpečnost, ale Volný blok), mají mnohem blíže k nám. Jen na to musí přijít sami…


Celý článek ABB čtěte na webu ND.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u ABB: Nenechat se oklamat můrou ani volnou bójkou

 1. Samuel Šumr napsal:

  Marx, Rothschild, Ginsberg, Netanjahu,… komunista, kapitalista, liberál, konzervativec – pořád ten samý Žid – pro jistotu v čele všech ideologií, směrů, a organizací. Minimálně od Ukrajiny 2014 víme, že se Žid spojí i s neonacistou. Podstatná je pro něj kontrola věcí, ne nějaké gojímské ideály.

 2. Hana napsal:

  Jo, to je všechno hrozně hezké, nejlepší je to zasklít Židem Žirinovským, který by na slovanské země nejraději házel atomovky a lituje, že nám Stalin pořádně nezavřel huby a nepřevedl náš průmysl do Ruska.

 3. OS napsal:

  Teď už je pozdě házet atomovky, Hani.
  Huby zavřené Bidenem a průmysl vyvedený do Německa.
  Žid Žirinovský nám sem teď může hodit leda jarmulku.

 4. Hana napsal:

  Nemyslím si, že by to Adamovu volbu obhajovalo.

VLOŽIT KOMENTÁŘ