Adam B. Bartoš: O čem sním, když náhodou nejsem zavřený

Zatímco představitelé parlamentních stran se ve své mohutné ofenzivě snaží probít k občanovi, aby mu sdělili, že nebe je modré, tráva zelená a že v ČR se žije dobře a bude se žít ještě líp, pokud je necháme škodit v žoldu EU další čtyři roky, ponoukají mu své banální čajíčky, koblížky a perníčky, které chutnají každému bez rozdílu, daleko za hradbou dobře stravitelného boje o Boží pravdu mezi televizemi Nova a Prima, daleko za kulisami celonárodní podpory japonskému Dubčekovi s číslem 29, předaleko od nejzazších pirátských tůní pokrytých bezdrátovým připojením, stojí člověk – kandidát jedné z neparlamentních stran.
Člověk tak kvalitní, že jeho příběh vám nezmůže přinést ani TV Prima.

Jeho příběh totiž není žádným čajíčkem ani perníčkem.
Je to silné kafe pro silného voliče.

Protože už jste si asi kompletně vyslechli tirády důchodců i těch mladších, proč volit znovu nekrózu nebo toho, kdo proti ní referendem nebo dready, nyní vám nic nebrání, abyste konečně vyslyšeli příběh člověka, který pro vás nechystá žádný povolební ráj – protože sám neví, co na něj šijí čeští kolaboranti mediální demokracie, která hluchoněmému občanovi už vybere ten správný protestsong.

Silný příběh opravdového strážce vlasti Adama B. Bartoše čtěte na stránkách Volte ABB — volte ROZUMNÉ.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ