Adam B. Bartoš zatčen

28. dubna 2016

A. B. Bartoš se synemVážení přátelé, vlastenci!

Dnes, 28. dubna 2016, došlo k bezprecedentnímu útoku na politickou opozici v České republice. Přímo před svým bytem a zraky vlastních dětí byl v 9:40 hodin zadržen Adam B. Bartoš, předseda národně-konzervativní politické strany Národní demokracie, která tvrdě a neúnavně kritizuje současný vlastizrádný režim a upozorňuje na síly stojící v pozadí polistopadové frašky a současné vetřelecké krize.


Varování všem ozbrojeným složkám: drzý protirežimní smích A. B. Bartoše je nakažlivý

Adam B. Bartoš byl zadržen bezmála deseti policisty v civilu v momentě, kdy se ze svého automobilu, kam si odešel pro věci, vracel zpět do bytu. Krátce po zadržení byl předseda Národní demokracie převezen na služebnu policie na Zbraslavi, kde byl vyslýchán v souvislosti se svou publikační a politickou činností.

Do bytu Bartošových, kde byla přítomna jeho manželka s dětmi, mezitím pronikli policisté v civilu, kteří měli za úkol provést domovní prohlídku. Tu však nezačali bez prodlení vykonávat tak, jak jim nařizuje zákon, ani paní Bartošovou v souladu se zákonem nepoučili. Rovněž tak na místě neměli nezúčastněnou osobu, bez které domovní prohlídku nelze v zákonném rámci provést. Policisté namísto bezprostředního provedení úkonu okupovali chodbu bytu a odmítli výzvu paní Bartošové a následně i právního zástupce strany Mgr. Timury, aby ihned prostor opustili, čímž se dopustili dalšího porušení zákona. Po několika hodinách začali situaci eskalovat a okolo 12:40 hodin paní Bartošovou spolu s malými plačícími dětmi vykázali z bytu na ulici, kde se jich ujal Mgr. Timura a dočasně je ubytoval ve svém voze.

Na zbraslavskou služebnu policie i do bytu Bartošových jsem okamžitě vyslal tři právní zástupce, aby rodině asistovali při obraně jejich občanských práv a monitorovali průběh zákroku. V průběhu dopoledne a po poledni jsem také kontaktoval Odbor vnitřní kontroly PČR a ředitelství Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBSu), a s ohledem na několikanásobné porušení zákona ze strany zasahujících policistů jsem opakovaně požadoval, aby dotyčné orgány na Zbraslav vyslaly dozorové důstojníky nebo operativce, kteří by monitorovali jednoznačně protiprávní průběh zásahu.

Podle informací paní Bartošové byli policisté v bytě Bartošových přítomni ještě před 16. hodinou odpolední a naznačovali, že domovní prohlídka by měla pokračovat i během zítřejšího dne. Policisté ještě v tu dobu prohledávali každý kout domácnosti Bartošových, odváželi jejich knihy, dokumenty, datové nosiče i elektroniku.

Režim se ovšem nespokojil pouze s útokem na domácnost manželů Bartošových. Během odpoledne policie pronikla i do kanceláře Národní demokracie v pražských Holešovicích, kde začala zabavovat majetek a dokumenty strany. Na místě celou událost v rámci zákonných možností monitorovali člen předsednictva strany František Němec, sekretář strany Bohumil Šourek a právní zástupce strany Mgr. Timura.

Dnešní údálosti na Zbraslavi a v Holešovicích jsou skandálním a BEZPRECEDENTNÍM útokem na politické svobody občanů České republiky, zlovolnou perzekucí a pokusem o zastrašení řádně registrované politické strany, která od doby svého vzniku před dvěma lety neúnavně burcuje veřejnost k odporu proti nastupující totalitě ztělesněné Evropskou unií a jejími domácími nohsledy. Jsem přesvědčen, že tažení režimu proti dynamické Národní demokracii, skutečné opozici zrozené z lidu a pro lid, je projevem strachu, zoufalství a zároveň příznakem blížících se velkých politických změn.

V tuto chvíli nevíme, zda a kdy bude náš předseda propuštěn, ale aktuální informace, které máme k dispozici nasvědčují tomu, že by mohl být převezen do cely na Praze 2 a strávit v ní dnešní noc. O aktuálním vývoji vás budeme informovat na webových a facebookových stránkách strany.

Rozhodnete-li se vyjádřit našemu statečnému předsedovi a Národní demokracii jako takové svoji solidaritu, uvítáme to. Všechny vlastence bez ohledu na politické preference zveme tuto neděli 1. Máje 2016 na otevřený Pochod a demonstraci «PROTI VLASTIZRÁDCŮM!». Akce se bude konat od 15:30 hodin na pražském Mariánském náměstí a následně na Slovanském ostrově! (https://www.facebook.com/events/978375845603836/)

Národní demokraté se nedají zastrašit a v duchu svých nejlepších tradic, v souladu s odkazem národních demokratů Dr. Karla Kramáře a Aloise Rašína, pokračují v boji za svobody VŠECH občanů republiky!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Luke Belson,
místopředseda Národní demokracie
čtvrtek 28. dubna 2016, 17:45 hodin

A. B. Bartoš zatčen. Demonstrace!

Aktualizováno.
Máme informaci, že pokud se tuto zprávu pokusíte sdílet na Facebooku, Moritz Zuckerberg (✡) vám ji akorát smaže a nabonzuje vás Hate Free.

Šiřte ji tedy nejlépe bez pomoci této olezlé «sociální» sítě!
Např. telefonicky, e-mailem nebo ústně.
Děkujeme za pochopení.

Aktualizováno.
Vývoj situace prosím sledujte na Facebooku Národní demokracie.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

23 komentářů u Adam B. Bartoš zatčen

 1. ctu rad zpravy z domova napsal:

  Praseci hlavy vzdy kopaji kolem sebe kdyz citi ze voda se zacina varit. On p. Bartos je vlastne svym zpusobem hrdina (ja jsem s nim nesouhlasil neb se zastaval Veny Tuzky . Pritom kazdy vedel ze on je ta hlavni pricina rozdeleni republiky kdy spolu s odkecanym Meciarom se dohodli v Brne o tomto kroku rozdeleni . Mozna ze byli instruovani co by je cekalo (Rumunsko ,Jugoslavie ). Ovsem takovych jako je Bartos je malo a vcerejsi dnes vynaty clanek zde od p.Sidora o Bartosovi mne znacne prekvapil a nebo jsem mu nerozumel Zdravim a hlavu vzhuru ty semici v Blaniku jiz opet soupou nohama

 2. Emanuel.Svoboda napsal:

  Ve zprávě na Novinkách CZ se mimo jiné píše, že pan Adam Bartoš byl dne 28.4.2016 zatčen tajnými policisty Policie České republiky za to, že vystupoval proti imigrantům, rozuměno imigrantům, kteří nezákoně překročili hranice EU. S takovýmto nesouhlasem lze jen souhlasit, neboť došlo k porušení zákonů EU. Tak zvaní uprchlíci mohou být takto přijímáni jen pokud jim neposkytne bezpečný pobyt první bezpečná země na jejich odchodové trase a tou je Turecká republika. V případě, že nedostanou povolený pobyt v této republice, je další bezpečnou zemí Řecká republika, tedy jeden ze států EU. Volný pohyb uprchlíků do dalších států EU je v podstatě bez vízového povolení a platných cestovních dokladů považován podle platných zákonů EU za trestný čin a takto by ho měli chápat všichni občané EU. Výroky pana Adama Bartoše pronesené na řádně povolených domonstracích odsuzující nelegální migrační vlnu uprchlíků a imigrantů jsou v souladu s platnými zákony EU a naopak projevy evropských politiků, kteří schvalují nelegální pobyt uprchlíků a imigrantů v EU jsou nezákoné a trestně postižitelné. Totéž platí i pro trestnou činnost uprchlíků a imigrantů na území EU.

 3. Šmuel Afterduft napsal:

  Dýmoograzzii si odžidit nedáme.

 4. Roz napsal:

  „paní Bartošovou spolu s malými plačícími dětmi“? to mě má jako dojmout? ty děcka pověsit spolu s tou mrdkou, co je zplodila, stejně z nich nikdy nic nebude, ten barák zapálit a tu jeho starou někde zazdít….a ty kurvo co to tady vlastníš střel se do hlavy….super

 5. kleberstein schmoa ,zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Nezbyva mne nic jineho, nezli pochvalu s Rozsteine spravne jste se rozparadil . Rad bych vam zaslal prekvapeni v malem balicku jako odmenu v boji za spravnou vec a pravdu ,doufam ze zde nechate adresu . Bude to asi 1-2kg tezke a voni to budete mile prekvapen bratre chrabry. Rad zaslu take kondomy s ekterymi obchoduji zdarma +viagru v balicku 500ks eventuelne dilda + clenstvi v nasem casopisu „Pevertstein“

 6. Josif Schweik napsal:

  ten ROZenstein se vyjadruje jako ordinerni fasista, ze? to je ten co strika hakenkrojce na synagogy. tihle zneuznani maliri to vzdy dotahnou daleko !!
  to kleberstein schmoa ,zpravodaj pro Hodne Velky Nasrael (HVN)
  ano, chvalit ! zas a znovu chvalit, chvalit, podrbat za usima, obcas hodit cukrik ! i kdyz je to na bic. chvalit, gratulovat a holt mit z toho komedii, ikdyz je to k zesrani !!
  p.s. rozensteinovu adresu dodam

 7. Oskar Kocourek napsal:

  zid a fasista ?! na ja, das stimt !! je toho vsude plno ! obcas se pred tim snazime s Adou utect na chalupu, ale ani tam si nejsme jisti, ze je vzduch cisty..
  https://www.youtube.com/watch?v=jIl0sFFeqw4

 8. Ио́ϟиф Виϟϟарио́нович napsal:

  zid fasistou ? nestraste !! pro stromy nevidite les ! a od lesa na to ti chachari pejzati (zkracene chazari) jdou. viz talmud, tj celkem fasisticka doktrina, ze? (vyvoleni=nadlide)
  u nas s tim byli tez velike problemy ! u nas ten svinec pro zmenu prevlekli za tzv. marxismus/ komunismus viz: https://pospolitost.files.wordpress.com/2009/01/uskujnik_kagan-a-jeho-bek.pdf
  pravda, litaly trisky, kdyz se kacel les, tomu se nevyhnete, kdyz jste pod tlakem, na vse temer sam v jame lvove, vas cas vymezen.. Ada by mohl taky vypravet..
  Для О́скар : Recht gehobener Stil!

 9. Roz napsal:

  uuaaa!! ‘chbin zesmesnen a odhalen !! fy tseska Simmulantenbande !! fy lachende Bestien, fy me este nesnala, aber as me posnala, tak se s tocho posrala!!

 10. Spravedlivy Slunickar napsal:

  my uz jsme vas poznali a neposrali, alebrz poblili. a poseres se ty, rozenstajne, az te vycenicham, ty parado nazdobena!

 11. Gojim Mordowitz napsal:

  Ио́ϟифovi promineme hrubku, na Gruzince slusna cestina.. a ja bych mu prominul i ty trisky, pac v tom silenym rachotu delal zazraky, slo o vsechno, prinejmensim my Slovane a mnohe dalsi narody nevyvolenych podlidi=gojimu jsme radi ze vubec jeste jsme. ze dovedl Rusko behem 30 let od pluhu k jaderne energii a letum do vesmiru (mezitim 2.svetova..) a pri tom rostla zivotni uroven obyvatelstva, tot tez projev genia. brilantni vystup!!! a masove vrazdy? ty na nej dodnes svaluji marxiste, trockiste a podobna pakaz, ktera to sama ma na svedomi. tuto satanskou krvelacnou verbez naopak Josif obratne a srdnate zacistoval..
  toz jsem dost odbocil, puvodne jsem se chtel zeptat, jestli zde nekdo nevi kdo a kdy rekl, ze „pristi fasiste budou se nazyvat antifasisty“ nebo tak nejak nebo naopak.. ???

 12. klebersten schmoa zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Bych celkem nezanedbaval bratry v boji jak neni moc znamo neb je to stale v utajeni a odtajneno bude za 500 let nasi chrabri vojaci zidovskeho prapuvodu jiz davno bojovali za Risi v SS jednotkach dokonce byly vytvoreny pluky SS Juden. Jiste je ale vice znamo ze v koncentracich byli vybirani za kapa nasi zdatni hosi pro udrzeni poradku . Meli sice sem tam nejake vyhody ale diky tomu ze zachranili mnoho zivotu prezili a dnes jeste pisi pameti . Nejaka ta zlomena ruka ci prorazena hlava neposluchace je proste collateral damage jak spravne rekla sestra Majdalena po akci „Jugo musi zmizet“.
  Proto vse zle je pro neco dobre Shalom

 13. klebersten schmoa zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  A poznamku pro pisare nademnou co je nyni v Jukrajine opet ve funkci puvodne z Gruzie, Stalinova rodiste co zvejka ty kravaty k svacine .Chazari je kmen puvodnich zidu ze severskych oblasti severni Europy a ne zadni zarostly chulikani s dlouhejma vlasami (chachari pejzati) co jsou nekde v lese a zrovna z nej vylejzaji. To jen pro upresneni Mikheil Saakashvili jden neznalku

 14. Požírač kravat napsal:

  + kleberstein schoa ,zpravodaj pro Hodne Velky Nasrael Org.(HoVNO):
  Chazarská říše je název zaniklého státního útvaru na pomezí východní Evropy a Asie, který v době svého největšího rozkvětu v 8. a 9. století zahrnoval oblasti od dolního Dněpru a Krymu až ke Kaspickému moři a úpatí severovýchodního Kavkazu.

 15. klebersten schmoa zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Nejsem zde vyslan proto abych vysvetloval, bratr Foxman taky chazar prezifsisi to vse zapisuje a dle toho ridi dalsi kroky. Jestli na severu ci na jihu ci ve Spanelsku jsme doma vsude a veci ridime . Jsme jako kobylky jeden nas vyzene dvermi vlezeme zpet vodovodem . Jizni Amerika severni spanelsko afrika ,proste kam jsem prisli pomoci vsude se trava zelena a deti peji pisne o te nasi pristi petiletce .Vice pice republice ,a zitra v sest ,cest
  Ja spravny byl rozhlas po drate dnes si kazdy nadava na lajne a nikdo ani poradne nevi kam pro nej jit.

 16. jindřich nebesář napsal:

  No já taky nevím, není Bartoš židovského původu? Mně podle vzhledu přijde, že spíš ano.

 17. OS napsal:

  Chcete tím říci, že jste urostlejší či árijštější než A. B. Bartoš? To je jedině dobře. Je pravdou, že A. B. B. působí spíše dojmem neškodného intelektuála, a je tedy ideální tváří pro prezentaci politické strany. Vždyť jak to vypadá u dalších předsedů národních stran? Kohnvička – milovník cikánek, psychicky nezrálá osobnost (soudě z jeho psaného projevu), Okamura: Japonec, Vandas: strejda s brýlemi. Nakonec z toho A. B. Bartoš vychází ještě dobře. Vidím zde určitou paralelu s Hitlerem, který – tmavovlasý, se směšným knírkem a takřka židovskou výřečností a schopností manipulovat davy – také nebyl prototypem árijce z plakátu, a přesto byl jako politik docela úspěšný…

 18. jindřich nebesář napsal:

  Dobrý den,

  řekl bych, že jsem árijštější než ABB, byť vzor árijského bojovníka nejsem. Vaše paralela je trefná!

  Okamuru bych nezatracoval (tedy za to, že je Japonec), vždyť vědci najatí H. Himmlerem zjistili, že Japonci patří mezi Árijce. Nevím jak Vy, já bych výsledky vědeckého bádání nepozchybňoval – byť osobně mi přijde Japončík skoro k nerozeznání od Vietnamčíka apod. Jak říká klasik, Fide, sed cui fidas, vide, tj. věř, ale komu věříš, měř.

 19. Schwarze Sonne scheint nicht napsal:

  das ist aber ein Gulasch !

 20. Gojim Mordowitz napsal:

  O pardon. onen citat – „Fašisti budoucnosti budou sebe nazývat antifašisty.“ – na ktery jsem se ptal je tedy v zahlavi webu.. jiz dlouho? W.Ch. jiste vedel, kam se toci svet..

 21. Cobolo to bolo napsal:

  Tak to vypada na Katolika.ze??

 22. Šmuel Afterduft napsal:

  I vy jedni Gojové a Šiksy! Tomio je jen malý Žaponec. Tomio je 1/4 Korejec, 1/4 Žaponec a 1/2 Moravák po mamince. Takže my ho necháváme působit, pro nás je na české parcele neškodný. Salám Alejkum! Šalóm Alejchem!

VLOŽIT KOMENTÁŘ