Adam Bartoš se dostal do Sněmovny

Stenoprotokoly Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky poskytují zajímavý vhled do myslí našich nevolených nezástupců. Prokousavše se procedurálními plky místopředsedka Bartoška, můžeme narazit i na tuto interfelaci Milky Němcové, která vesele oslovuje nepřítomného ministra vnitra a mezi řečí se svěřuje, že si zrovna vzpomněla i na «nějakého pána» Adama B. Bartoše, který je zatím známým politikem protisystémové a vlastenecké Národní demokracie:

Děkuji. Já bych chtěla oslovit pana ministra, rozumím tomu, že je nepřítomen z důvodu závažného zahraničního jednání, to akceptuji, ale dostanu samozřejmě odpověď písemnou.

Jedná se o tento problém. Já jsem se dívala na nedávnou demonstraci proti migrantům, která se stala slavnou zejména tím, že se na ní objevily šibenice, a to se široce v české veřejnosti diskutovalo. Nechám stranou to, že podobné výjevy před dvěma nebo kolika lety se panu předsedovi vlády, tehdy opozičnímu politikovi, velmi líbily a neprotestoval proti nim. Chtěla bych říci, že já jako současná opoziční politička jsem protestovala proti těm nynějším šibenicím, protože si myslím, že demokracie stojí za to, abychom ji obhajovali, ať jsme v opozici, nebo v koalici.

Ale objevil se tam také nápis, bohužel nezřetelně, nemám ten důkaz, ve smyslu protižidovském, a proto jsem si vzpomněla na to, že existuje nějaký pán, který se jmenuje Adam B. Bartoš. Ten už od roku 2013 začal vytvářet nějaký seznam známých Židů působících v České republice, ať už umělců, politiků, ekonomů, podnikatelů, pedagogů atd., sportovců, a vím, že se tímto seznamem zabývalo Ministerstvo vnitra, zabývá se jím také Úřad pro ochranu osobních údajů, a tyto obě instituce zatím nedávají najevo, jaký je výsledek tohoto zkoumání.

Proto se chci pana ministra zeptat, jak daleko pokročili v tomto šetření, pokud jde o možnou trestnou činnost v případě zveřejnění takovéhoto seznamu, a za druhé, zda má nějaké poznatky, že na demonstraci, o níž jsem mluvila, se podobné nápisy objevily, policie to vyhodnocuje, jak to vyhodnotila a jak bude jeho úřad v této věci postupovat. Děkuji. (čtvrtek, 9. 7. 2015; zdroj: psp.cz)My rovněž děkujeme a ještě jednou děkujeme za vaše povídání, paní Miroslavo. Bylo to krásné a ve smyslu prožidovském, třebaže nezřetelně a nemáme ten důkaz.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Adam Bartoš se dostal do Sněmovny

  1. r.m. napsal:

    Interfelaci ani monofelaci jí nesvěřil. Zuby má z metalokeramiky ukotvené iridiovými čepy, jsou ostré jak zuby modrého žraloka.

VLOŽIT KOMENTÁŘ