Adam Hever (Díl 3.): Veselé Velikonoce

Tak kdo to letos nejvíc schytá? Někdy platí ‘mlčeti zlato’, zvlášť máte-li na hlavě přebytek stříbra – a v ní úbytek důstojnosti…

Adam Hever 003: Velikonoce

Adam Hever 003: Velikonoce (klikněte pro zvětšení)

Účinkovali:

  • velikonoční koledníci
  • tři sestry (dvě malé a jedna tupá)

Přidružená rozprava:

Identitariáni se vymezují vůči rasismu a antisemitismu a rovněž odmítají xenofobii a šovinismus, jak jsme se dočetli. Česky (francouzsky?): nudné řeči okolo a skutek utek.
Na starostu Prahy 1 taky těžko spoléhat, vypadá jako bodrý skinhead, ale rozbrečí se nad svastikou. Chce-li někdo o Velikonocích zmrskat, měl by se proto raději obrátit na osvědčené nácíčky, ti neznají jinou odpověď než ‘ano’.

Pokud chcete slyšet ‘ne’, napište pseudoskinovi, že chcete pronajmout schůzovnu 500 m od Židovského muzea. On vám to nepovolí, protože by tím utrpěla pověst Josefova, který se od 12. století až dosud profiluje jako výsostně židovská čtvrť. Jedna nekošerová přednáška by ta století zaorala do země. Ale jo, vpodstatě jsme rádi, že mají na P1 tak jasný a předem očekávatelný názor; ta předvídatelnost se cení.
Všem, kterým se povedlo – než jim to starosta zakázal – schůzovat v Revoluční ulici, ač bez vhodného kádrového profilu, se povedl husarský kousek, téměř srovnatelný se zmrtvýchvstáním Krista.
Tak Veselé husarské Velikonoce.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice A. H., KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ