K čertu s eurocedulemi

Volali mi z Europolu, že jestli tu okamžitě nezařadím pěknou šablonku na malování, bude zle. Nestojím o problémy…

EurošablonaZabaveno a odstraněno českým národem. Takhle by měla skončit každá otravná eurocedule

Známe to všichni. Vyjdete si do přírody a z křoví na vás vyskočí třímetrová cedule na dřevěných kůlech, z nichž by byla pěkná šibenice. Ale místo šibenice, na níž by se houpali vlastizrádní euroviselci, je tu jenom ta cedule. Takové plýtvání materiálem! Mluví se na ní o nějakém projektu, jehož realizace si vyžádala mnoho milionů, které poskytla Evropská unie. Jako bychom snad z těch úžasných cifer měli padnout naznak. Tak to tedy ne.

Válet v prachu by se měla naopak tato nezvedená cedule, která nezapadá do okolního prostředí a hurónsky upozorňuje na něco, co by raději mělo zůstat utajeno, aby se nikdo neurazil a nenaštval. Jenže co s ní do doby, než ji zaháknete za svůj GAZ a odtáhnete na vatru? Neadaptovala-li se do českého prostředí, musí se české prostředí adaptovat v ní.

Hákáč sprejem svede každý Žid, zde si však situace žádá pravého Čecha, který se umí vyjádřit tradičním florálním motivem. Hotovo. Nyní je již každému jasné, že český živel bude mít vždy navrch, a že pro uřvané vlastizrádné cedule není v českém kraji a na českých budovách místo, jsou-li zbytečně okaté, narušují-li ráz okolí, nesmyslně koktají o nějaké adaptaci realizace či co, nebo jsou-li obecně zhola zbytečné a každého jenom otravují. Vlasti zdar!

Akualizováno.
Je to horší, než jsem si myslel.
Podmínky přijímání dotací navíc přesně vymezují další náklady na publicitu. V praxi to znamená nejen zakoupení všemožných vlaječek a nálepek, ale také koupi a instalaci «velkoplošných reklamních panelů» o doporučeném rozměru 2 x 2 metry (dokonalosti dosáhla tabule u dálnice D1 směrem na Brno, který informuje, že projekt byl navržen k spolufinancování z fondů EU).
(Viz článek na iDnes)

Aktualizováno.
Zjistil jsem dnes, že lidé z My proti všem měli stejný nápad. Bravo!

Podmínky přijímání dotací navíc přesně vymezují další náklady na publicitu. V praxi to znamená nejen zakoupení všemožných vlaječek a nálepek, ale také koupi a instalaci «velkoplošných reklamních panelů» o doporučeném rozměru 2 x 2 metry (dokonalosti dosáhla tabule u dálnice D1 směrem na Brno, který informuje, že projekt byl navržen k spolufinancování z fondů EU). V celkovém objemu stovek projektů tyto náklady, jakkoli úsměvné, zanedbatelné nejsou.Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/komentar-hany-lipovske-k-cerpani-penez-z-eu-fko-/eko_euro.aspx?c=A160218_115921_eko_euro_javSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ