Americký velvyslanec (✡) zakázal Maďarům vstup do USA

André GoodfriendVelvyslanec USA v Maďarsku, André Goodfriend (Gutfreund; tohle bylo snadné, že?) zakázal předním maďarským politikům a podnikatelům vstup do USA, uvádí zpráva.

Prý kvůli korupci. Existuje něco otřepanějšího? Očividný Žid zakazuje představitelům Orbánovy amerikanoskeptické politiky vstup do toho amerického ráje na Zemi, asi pro výstrahu všem ostatním. Na základě smyšleného nařčení z korupce. Má to slovo dnes vůbec nějaký význam? Myslíme tedy mimo kanceláře agentury Goldberg&Shekelstein, kde ho vymysleli, aby skrze něj mohli kádrovat lidi, dosazovat vlastní a vůbec ještě účinněji rozvracet ekonomiky států.

Je zajímavé, že stejně to chodí na Internetu, kde Google (dnes výsostně americká společnost, založená dvěma čupr kluky – jeden je Žid a druhý aspoň šábesgoj) občas zakazuje vstup na «nepohodlné» stránky pod smyšlenkou, že tyto šíří pornografii nebo viry. Že neuhodnete, kdo je největším celosvětovým producentem porna a všech softwarových hrozeb? Samozřejmě, že USA. Jak to potom asi bude s tou korupcí? Jistě si sami dovedete odpovědět.

Karikatura amerického velvyslance pokračuje v neměnné linii nekončících zákazů, vyhlašovaných oponentům americké politiky. Páté kolony všude v tzv. «západním» světě – ano, i v ČR –, nezřídka s podobně karikaturními rysy, vrní blahem. Ten jim to nandal! Zakázat ty maďarské nelidy!

Kdyby André Goodfriend, místo hloupých zákazů, všem nespokojencům s Orbánovou politikou raději proplatil jednosměrnou letenku z Maďarska do USA, býval by si získal daleko širší podporu. Kdo by se neslitoval nad chudákem, jehož hlas vyzní zcela do prázdna?

Nemáte-li jasno v tom, proč by měl pan «Dobrý přítel» zůstat oslyšen: v Maďarsku tvoří značnou část populace potomci chazarských a turkotatarských kmenů, které kdysi přijaly judaismus (a na které vláda USA všude po světě tak spoléhá – viz Maďarsko 1956, ČSSR 1968, …, Ukrajina 2014), což se dodnes zvláštním způsobem projevuje. Zejména občasnými plačtivými články pro «západní» tisk – o tom, jak kdekterý «Maďar z donucení» pod Orbánovou knutou zle trpěl a teprve v Brooklynu našel svou zemi zaslíbenou.

Ovšem nyní už delší dobu po těchto srdceryných zpovědích emigrantů nějak není vidu ani slechu. Že by Viktor Orbán v Maďarsku provedl jakousi nepopsatelnou čistku? Tomu se nechce věřit, už jenom proto, že «americký» velvyslanec ji evidentně přežil bez úhony. Daleko pravděpodobněji se jeví, že Orbánova politika zkrátka nachází příznivce i mezi těmi lidmi, kteří byli dosud odhodláni emigrovat do New Yorku nebo Tel Avivu.
Ostatně – kdoví, třeba je tam za chvíli nakonec ani nevpustí…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Americký velvyslanec (✡) zakázal Maďarům vstup do USA

  1. Kleberstei Shmoa napsal:

    Tak se mi zda o antisemitismu a popirani holokaustu jez jsem prezil rozen jiz 1972Tento clanek je primo vyzvou k kontra a vypalovani synagog . Co tomu rika farar s dabelskym ksichtem tc Katolik?? Ze nezakroci a nevyziva organy k cineni??? Neco neni v poradku . Hned nyni po dopsani pisu Regevovi mluffcimu Natahnihnatu o tomto casopise pro nacisty a potirace

  2. Shaalom Tydlitach napsal:

    Co se tu kdo furt sere do zidaku, kurva !?! Taci krasni lide !! Stedri, uprimni, inteligentni, laskyplni, vubec nesmrdi (a to ani fyzicky, ani jinak), nikdy neparazituji, nelzou, nekradou, co reknou, to plati – do huby by si nenasrali, jsou UPRIMNOST SAMA ! vubec nikdy nejsou vlezli, invazivni, netaktni, drzi,… a dalsi tuny superlativu… nasi kamaradi a verni spojenci lidi! nikdy nam z nich neni na bliti, nikdy nemame sto chuti to rezat potehem, klackem, ohnem ci zelezem. ani plynem (nefunguje)
    zkratka radost ! kazdy by chtel byt takovy! kazdy chce se s nimi kamaradit. taci milaci, to se hnedtak nevidi. jen reknete : Neni to uzasny bozi plan, kultivovat tupe lidske stado zidovskou moudrosti, skvelosti a mravnosti ??

VLOŽIT KOMENTÁŘ