Ananas #1: Rusko a propaganda (po sto čtyřicáté osmé)

V. Putin (iDnes.cz)Amerika, NGO a nápodobné hnačky, čili ANANAS. Díl první.

V žiDnes/Babišdnes přitlačili na pilu. Zjevně dostali z USA instrukce krmit čtenáře každý den odpadem, že vše špatné, co člověk vidí v ČR kolem sebe, existuje pouze v jeho mysli, ovlivňované zákeřnými ruskými našeptávači.

Že je to všechno ruská sugesce a propaganda, což pokud rozpoznáme, půjdeme do práce veseleji, nám po sto dvacáté páté nejnověji sděluje pan Lubomír ze serveru NATO (!) Aktual v rozhovoru s jakousi anální tyčkou. Pan Lubomír pochází z Bruntálu, takže jeho nároky na úctu projevenou k němu ze strany zaměstnavatele můžeme shrnout přibližně do věty, že poslední cikánka z Dubí, zažívající v Praze podobnou jízdu velkoměsta při «castingu», si může posléze utřít rozkrok do jeho vlasů. Mladistvá anální tyčka pracuje naopak v Pražském institutu bezpečnostních studií, což je «NGO think-tank» (česky: NIC nic-nic). Prvním příslovcem (pražský) je zde řečeno vše, podobně jako v podniku jménem Botswanský kosmický program. Pro nenapravitelné neandrtálce zde uvádíme jejich twitter.

Ruské dezinformace zaplavují Česko a zamlžují pravdu, toť společný vývod anální tyčky a pana Lubomíra.

Komu by jejich příspěvek lidstvu ohledně nezamlžené pravdy byl málo, ten se může potěšit pohledem na celkem bezcenné fotky Amanda Absolona, pořízené na různých místech Spojených států, neznechutí-li se mu jméno fotografa, který zjevně bude tak silným amantem USA, že by to nadzvedlo i Otu Absolona. Amand Absolon nicméně zaplatil Agrofartu toaletní papír na dva roky dopředu, takže teď bude na žiDnes pečený vařený. V Praze je všechno o dobré smlouvě.

Nejlobotomičtější část textu:

Všude je propaganda, USA mají svou, Ukrajina ji používá, politici jsou jí ovládaní, nedávno jsem zahlédla v médiích termín protiimigrační propaganda. To znova nahrává Rusku – vždyť to dělají všichni, tak na tom vlastně není nic zlého. Ne, existují rozdíly mezi politickým marketingem, lobbingem, legitimní snahou informovat veřejnost a tím, o co se snaží Kreml. To by se též mělo veřejnosti vysvětlit.

Hodnocení CD89.cz:
8/10Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Ananas #1: Rusko a propaganda (po sto čtyřicáté osmé)

 1. r.m. napsal:

  Bruntálec přišel dobýt Prahu)))
  „Je fotoreportérem specializovaného projektu natoaktual.cz, který přináší zprávy, analýzy a komentáře o Severoatlantické alianci a účinkování české armády v NATO a zahraničních misích.“
  Chytrý tržní Komsomolec ví, kde je namazaný chleba. Jakpak jsme jeho předchůdcům v žoldu Varšavský smlouvy říkali…aha, už jsem si vzpoměl: *urák, podle ruského pokřiku uráá.

 2. Mellisa Harris napsal:

  A to jeste jezdi na koni temer nahatej ,coz zase naznacuje ze by mohl byti transsexual eventuelne transbarva coz jest nejnovejsi vyraz pro Rachel jesto ta je transcolor +1/2 lesba a k tomu jest biosexual . Jeji otec Cech Dolezal jest zavrzen neb nema dosti pigmentace ,matka Rachelele by prosla vzhledem ke sve spravne rasove prislusnosti ,ale zase drzi basu s manzelem . Takze ten Putin je proste nepritel #1 nechce to aby mu pomahal IMF svou pomoci jez tak pomahala Jelcinovi bratrovi. Je to proste bordel a jak rikal Svejk ,bude vojna bude pani Mullerova

 3. Mellisa Harris napsal:

  Lubomir jediny to pravdomluvec v CR neb nikdo neveri jiz nicemu jen jedina zachrana je ta ze Pravda vitezi jak jiz Zizka s Masarykem Tatickem rikali . Diky tobe bratre ,ze konas tu mravenci praci kde kazda pravda pomaha usmernit to stado blbu a neznalcu kteri pro dluhy jsou tak zpitomeli ze veri vsemu coz je spatne neb pravda je jen ta tva Lubomire . Dnes navic v zemi Zitra konecne vyhrali vsichni perverti a mohou se jiz zeniti a deti vychovavati coz jen ulehci sexuelni praci neb postavani po hajzlech je obvzlaste obtizne pro starsi jedince ,takto si je budou moci pujcovat ,neco jako knizky, a deti jiz budou patricne proskoleny rozsahlou rodinnou klientelou . Zezadu dokola a do krku, toz jest novy pozdrav . Tez do .dele

 4. Mellisa Harris napsal:

  ZDE je prosim ke shlednuti nase hnuti jez tak odsuzuji nekteri tzv normalni jedinci . Presvedci ty kteri snad veri ze delame neco spatneho ci snad zavrzenihodneho . Peknou zabavu pratele

VLOŽIT KOMENTÁŘ