ANO, zisk ČEZu zajistíme. To si můžete být jistič

Pojďme se zasmát s ČEZ a jejich drzými reklamami. Budeme snad také brzo pojídat syrovou brokolici a kořínky, jak vidno na reklamním fotu, neboť ČEZ si vylobboval brutální zdražení elektřiny od roku 2017?

ČEZ Garant (reklama z října 2014)Kdyby šla kila stejně snadno dolů jako cena elektřiny, muž z obrázku zemře v roce 2017 na morbidní obezitu. Reklama z října 2014

Textová verze výsměchu zde: Snižte své výdaje, sjednejte si levnější elektřinu

reKLAMy ČEZuLevný, levnější, nejlevnější. Reklamy ČEZu vynikají vysokou mírou drzosti. Nekalou srovnávací reklamu oranžoví také umějí

A jak to bude doopravdy?

Cena elektřiny padá kvůli uhlí, ČEZ čekají krušné časy (říjen 2015)

… takže zdražujeme. Záminkou se budiž staň elektrický jistič (leden 2016)

Občane, vždy pamatuj, že korporátní fašismus má tebe, plátce daní, jako rukojmího. Velké firmy jsou s chystanou změnou samozřejmě spokojeny:

Ministerstvo průmyslu se postavilo za změnu cen elektřiny

ANO, prostě vám zdražíme proud…

Pojedu-li v lednu 2017 autem a neuvidím jediný zdemolovaný ČEZem osvětlený přechod, budu vědět, že s tímto národem není něco v pořádku.

To, že byl ČEZ vyhnán z banánových republik, jejichž obyvatelstvo se snažil sedřít z kůže, nijak neopravňuje tuto firmu činit nyní to samé v České banánové republice.

Nezbyde než přejít na plyn.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ