Židovské živly. „Antisemitské“ vyhledávací dotazy za první polovinu roku 2015 aneb Kdo je Žid

18. srpna 2015

Zuřivá e-antisemitkaV období od ledna do června 2015 zaznamenaly tyto stránky přes tisíc jedinečných vyhledávacích dotazů, které nějak souvisely se Židy. Mnohé z nich ukazují, že hledajícím je vlastní všímavost, přemýšlivost, přirozená zvědavost, hledání souvislostí, formulace vlastních logických závěrů a snaha potvrdit svou domněnku. Zde tedy jedenáct nejvypečenějších dotazů a nějaká stafáž do padesátky.

ŽidodotazyA koho hledající považovali za izraelitu? Hlas lidu – hlas Boží:
Alexander Dubček, Alexander Tomský, Arnošt Kafka, Aškenazy, Babčáková, Babiš, Bakala, Bartoška, Bělobrádek, Bendl, Benesova, Bihary, Bohdalová, Bosel, Bursík, Čarnogurský, Čáslavská, Daniel Lipsic, David Rath, Dlouhý Michal, Draghi, Eben, Fischer, Fleischer, František Fleischer, František Langer, Gross, Hanuš Jordan, Herbert Lom, Hirschl, Chovanec, Ivan Kraus, Izer, J X Doležal, Jakub Kohák, Jakub Železný, Jan Carnogursky, Jan Kraus, Jan Vylita, Jan Werich, Jiri Grossmann, Jiří Payne, Jiří Popper, Jiří Schwarz, Josef Ludvík Fischer, Kalousek, Kellner, Kiska, Klein, Klepl, Klus, Klvana, Kočárník, Kočičková, Kočiš, Kohák, Krnáčová, Krobot, Lábus, Landovský, Mádl, Madl Jiri, Macháček, Marek Eben, Marhoul, Michael Romancov, Michael Žantovský, Milan Steindler, Miloš Forman, Miroslav Singer, Mitrofanov, Muller, Neumann, Novotný, Ovčáček, Pavel Kříž, Pehe, Pelikán, Peroudka, Peroutka, Petr Eben, Pohlreich, Porošenko, Procházka, Rath, Řehoř, Sandler, Saudek, Sedláček, Shapiro, Schapiro, Singer, Sís, Sobotka, Stropnický, Sverak, Šimek, Štětina, Švankmajer, Tomáš Halík, Tomáš Töpfer, Töpfer, Trojan, Vašaryová, Vetchý, Viewegh, Vladimír Růžička, Vondra, Werich, Wichterle, Zahradil, Zeman, Ziegler, Žilková.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Židovské živly. „Antisemitské“ vyhledávací dotazy za první polovinu roku 2015 aneb Kdo je Žid

 1. kleberstein shmol napsal:

  Nedopatrenim se dostala antisemitska zprava do rasistickeho tisku ze bratr Jared Fogel zneuzival de⁠ti a provozoval de⁠tskou po⁠rnografii . Neni to dolozeno a navic to tvrdi jen 14 deti ,jak jim muzeme verit vzdyt deti jak znamo maji velkou fantazii (o cemz svedci tzv se⁠xting)kdy koluje v hodinach matematiky delka ptaku a hloubka damskych pyc .Udajne se meri delkou okurek a jejich prumeru . Cili je treba aby organy zakrocily a zdecimovali zneuzivani prezifsich holokaustniku k podobnym provokacim . Vice pice republice viva LGBT a Pride Parade Prague . Zdravime Shapiro a celou skupinu Nazdar LGBT sluzebnik . Dale se siri zprava ze na Floride padaji jako hrusky prezrale nasi zaslouzily clenove HOMOsapiens na zakernou nemoc z opic AIDS . Cest jejich pamatce

 2. pacifista napsal:

  “ WE ARE THE CHAMPIONS “ – krici HOMO sapiens …

 3. Spravedlivy Slunickar napsal:

  … a huste seslap plyn ! … viz :
  https://www.youtube.com/watch?v=A0zuBzr1Zjw

 4. Anonymní napsal:

  Nerozumím tomu,proč se snažíte lidi takhle „označovat“..Proč tedy neuděláte seznam Italů,Francouzů nebo Němců? Tohle je uplně na hlavu. Navíc 80% nejsou Židé. Pan Kraus není Židem vůbec. Měl pouze židovského tatínka,ale z tradiční židovské rodiny nepochází,pane antisemito..Halacha říká,že židovštví se dědí po matce,nicméně žil jsem čas v Izraeli a tam se vedou soudy o tom,jestli je člověk Židem,ikdyž halacha říká,že ano,ortodoxní Židé považují člověka Židem jen když má oba rodiče židovského původu. Když už chcete někoho označovat za Žida,měl by mít oba rodiče židovské,né tyhle směsky pane. Těmahle jménama urážíte celý židovský národ.

VLOŽIT KOMENTÁŘ