Antižena

Potetovaná nádhera
Potetovaná nádhera uprostřed fotografie je Ministryní pro místní rozvoj za ANO. Jak jsem se dozvěděl, své tetováním zohyzděné tělo prezentovala i v šoa Jana Krause. Nejspíše proto, aby mládeži, a zejména dívkám, ukázala, že vypadat jako trestankyně je něco zcela normálního.

Nikdy jsem neměl o ženách (tedy o jejich valné většině) v politice valného mínění. Vždy jsem měl za to, že do politiky nevstupují ženy, nýbrž mužatky, babochlapové, defektní a v podstatě zlé ženy, které si svou vyvztekanou účastí na věcech veřejných něco dokazují či kompenzují. Antiženy.

Jsem rád, že mi tento předpoklad neustále další a další exempláře znovu potvrzují. Miloslava Pošvářová, Karla Šlechtová. Kdo bude další potetovaný babochlap v české politice?Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

11 komentářů u Antižena

 1. r.m. napsal:

  Šlechtovic lezba udělala ze svý milenky Olgy Letáčkové náměstkyni na MMR. Řídí odbor zodpovědný za kohezní fondy a politiku. Udělat to chlap, maj Plesk a Haha žně a sejde se koaliční rada…
  V souladu s bábochlapama celý MMR řídí PR DBM (dříve Donath-Burson-Marsteller). Starej práskač StB Donath v té bohulibé práci spojil síly s truc šéfem pražský chazarský obce Jelínkem, dříve poradcem Václava Lahvela I.
  Co tuhle dvojku teoreticky z opačných stran barikád spojilo? Inu vočuchali se, zvolali „jsme jedné krve ty i já“ a začali krást společně a košer.
  P.S: a zruš mi laskavě blokaci mý původní IP adresy ty paranoide u mýho nicku.. Že čtu i normální noviny a odkazy (ty vtipný) odsud dávám občas na Fakebuk, není zločin.

 2. Ondřej Sidor napsal:

  Pro Boha, „ona“ je taky lesbochlap? No výborně. Jako bych to netušil.
  P.S: žádnou blokaci nevidím

 3. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  Nejradeji mam zidovky znacne obtloustle s faldy a satkem na hlave rodne . Kdyz tak stoji prede mnou ve fronte na preservativy a ma vytetovanou nasi hvezdu sesticipou na krku vzadu . To hned havlicek se vzepre a muj den je jasnejsi jako bych Rudlu videl na de mnou na oblacku sedem. Vzhuru s tetovanim at se pozname ,cisla jsou nejlepsi

 4. Cobolo to bolo napsal:

  Podla nosa poznas kosa podle zuba belzebuba.Takze pozora na Ivanka
  http://www.goodmad.com/92911/things-you-never-knew-about-donald-trumps-kids/2/

 5. r.m. napsal:

  blokace tam byla, x měsíců mě to odkazovalo abych si dal židkat, hrálo mi to kletzmer atd. Vykoupit jsem se měl napsáním mailu na poněkud hnusnou adresu.

 6. ctenar listu napsal:

  Co je to zid kat ,jeli to zid jako popravci ci jen slovni hricka . Vysvetli ty jeden ctenari

 7. Ondřej Sidor napsal:
 8. Desiderius Hampel napsal:

  Není v té vládě přetepleno?

  Dynebír, Valachová (asi, vypadá a chová se tak), tahle slépka, Herman (asi?).

 9. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  jakezto pretepleno gojime? Po parade se s. Schapirou a ostatnimi teplobratry si dovoluji Vam vy normalni gojimove predstavit nas katalog her v San Francisku teplem to mjeste na pohled. Taky jsem si nechal vytetovat auticko na zaluda ale je na krivo a moje zenuska Karel rekla ze to neva, jezdi stejne jenom do pr.ele.Tak a ted ty hratky kamaradu:http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

 10. Desiderius Hampel napsal:

  Ještě k antiženě a ministryni v jedné osobě: myslíte, že fandí, nebo heiluje?

 11. ctenar listu napsal:

  Prava je jako Che (co ho nechal Fidel zabit) leva je na lesteni , burtem coz dle obrazku prave dela

VLOŽIT KOMENTÁŘ