Babišdnes si potřebuje nadělit štědré Vánoce

Blogy židnes

Od 21. 12. jsou na iDnes záměrně upravené odkazy na blogy. Měly by fungovat tak, že pokud na některý z nich kliknete, otevře se vám blog příslušného autora. Nyní však všechny (kromě těch vedoucích na spřátelené blogy.sme.sk) odkazují na hlavní stránku iDnes.cz, aby iDnes nahnal počet zobrazených reklam, za které inkasuje peníze.

Abyste se dostali k blogům, musíte kliknout na «Nejnovější», čímž se vám přehled blogů zobrazí na nové stránce, z níž už odkazy vedou, kam mají.

Pánko B. nám dokazuje, že to dokáže: že nejenom stát, ale i zpravodajský deník může řídit jako svou firmu, patologicky zaměřenou na zisk…

Aktualizováno.
Na Štědrý den to v Babišdnes ještě vylepšili a kategorii «Nejnovější» zcela odstranili.
Blogy židnes

Aktualizováno.
Neuběhly ani dvě hodiny, a odkazy na nové blogy jsou zpět, dokonce byla obnovena jejich původní funkčnost.

Aktualizováno.
6. 1. 2016 se iDnes asi opět potýká s poklesem návštěvnosti, proto jsou všechny blogové odkazy opět upraveny tak, aby odkazovaly na hlavní stránku — což bylo vzápětí doplněno odstraněním kategorie nejnovějších blogů, nyní již asi natrvalo. Zřejmě může jít i o řešení situace, kdy mnozí autoři kvůli svým politicky nekorektním názorům dostali zákaz zobrazování svých blogů v této kategorii – nyní tedy tato kategorie byla odebrána zcela a pro všechny. Po tomto opatření lze očekávat další úbytek provozu na blozích iDnes, a tím zastavení poklesu návštěvnosti hlavní stránky iDnes.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ