Babišova holá řepka

Tomáš Řepka – Andrej Babiš. Podobnost čistě náhodná?Pan Řepka a pan Řepka. Podobnost mužného sestřihu vlasů i vousů čistě náhodná? To by nesměly být za chvíli volby…

Krajské volby 2016 se kvapem blíží. A protože i ten poslední šaman analyzující voličovy preference ví, že letošní volby vyhraje ten, kdo postaví plot a pak jej nechá spadnout na uprchlíky, přičemž nehne ani vláskem na hlavě, silný a chladnokrevný státník, který českým rodinám ohlídá státní hranice a ceny jogurtů v Lidlu, jdou čeští politikové dohola.

Až se podholí i Zimola, v Riu se vymýtí zika a na Lipně ebola. Až se v televizi blýskne pleš Petra Macha, člověk už si nebude muset dávat na Cejlu bacha. A až ukáže holou hlavu Kalousek, svět najde i na nejzhoubnější nemoc lék.

Letošní volby budou zkrátka apelovat na kousek skinheada v každém člověku. Ponesou se ve znamení bezpečnosti, kterou českým rodinám zajistí vlídně holá tvář Ivo Valenty, rozvraceče rodin a strůjce agresivních pobudů závislých na automatech.

Čím větší pleš, tím lépe. I textařsko-sázkařské eso Horáček to pochopilo a pleš jelenicí před prezidentskou volbou přeleštilo, protože co kdyby se některé mamince nezdálo temeno dost hladké. Hlava musí být lesklá jako prdýlka batolete, chceme přece lepší budoucnost pro naše děti…

Holé hlavy letos na člověka shlížejí i v kampani německého Hornbachu, beznadějně čistou hlavu má od narození i Jiří X. Doležal. Nejmarkantněji je však nový trend «do hola a za bezpečnou zemi» patrný na hlavě ministra financí Andreje Babiše. Čili na jeho řepě, řečeno brněnským nářečím. Nebo řepce?Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

6 komentářů u Babišova holá řepka

 1. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  Jezisi oni ti dva hosi vypadaji jako ti dva bratrosestry co lizou ty lizatka . Nejsou to oni??

 2. Klaus Barbie napsal:

  Andrej vypada jako typicky Ukrajinec.

 3. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  Dotaz na OS : nevedi nahodou kde najdu ty dva s temi lizatky ve tvaru panskeho prirozeni ? Hrozne bych si to zvetsila na zed Dekuji predem

 4. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) tc rabajka Schmol napsal:

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/78/Unisex_pictogram.jpg

  Konecne vsicni dohromady ,jsem ffsak trochu rozhorcena ,kde jsou kozy psy a pro narocne kone??

 5. Judel Afterduft napsal:

  Rabiš je našinec!
  http://deliandiver.org/wp-content/uploads/2016/09/CapiHnizdo.jpg
  „Čapí hnízdo není moje, vůbec se mě to netýká … Já o tom nic nevím, obraťte se někde jinde.“

VLOŽIT KOMENTÁŘ