Bartošův seznam vrací úder. Teď teprve začal štvát lidi

Antisemitský seznamMožná jste o tom člověku nikdy neslyšeli (hanba vám), ale Lic. Danielu Solisovi, LL.M. nedávno musely narůst nejméně metrové pejzy. To když se tento skvělý muž probudil do dalšího konzervativního rána a s hrůzou zjistil, že jeho jméno přibylo na seznam z nejopovrženíhodnějších – do velkorysého katalogu «Dvorana židovské slávy» z pera Adama Bartoše, známého antichaotity, který by veškerou neuspořádanost nejraději spálil, čímž proti sobě popuzuje nejen Pražskou obec automatických textů.

Ne, Daniel Solis se neschoval za své německé a anglické tituly, znějící francouzsky, když ho Adam Bartoš soukromě tituloval židovskou slávou. To je ale ostuda. Samozřejmě pro ty, co se do Bartošova seznamu nedostali. Nyní už je totiž nad slunce jasné, že na ně nejvyjde řada; seznam totiž má, jak se zdá, vzestupnou tendenci, když odstartoval Petrem Novotným, aby se od pokleslých televizních bavičů dostal až ke ctnému politologovi, a kdoví, příště možná ještě výše.

Jaké jméno se na seznamu objeví dál? Alexander Tomský? Vladimír Stwora? Přemluví Adama Bartoše ke zcela neplánovanému a nepravděpodobnému přidání na seznam sám Václav Klaus, aby se mohl triumfálně zařadit vedle slovutného Michala Viewegha, který se nedávno málem zalknul vlastní žlučí (publikovanou pod názvem Mráz přichází z Hradu), a tím spisovateli přivodil definitivní kolaps jeho dosud nezničitelného pravdoláskařského srdce? Nechme se překvapit.

Antisemitský seznam

Čo si predstavujete pod takým pojmom «antisemitský seznam"?

Už teď je ale jasné, že seznam se teprve nyní neobejde bez vášnivé odezvy, ba naštvání mnoha kandidátů, marně čekajících na zařazení do něj. Sionistu, který si hraje na křižáka, Daniela Hermana, by v seznamu ještě jakž takž překousli, ale Daniela Solise už ne. Kdo přibude do seznamu teď, Adolf Hitler, Josif Stalin? Miloš Zeman? Nezbývá než doufat, že Adam Bartoš svůj seznam nakonec pořádně osolí a zařadí do něj i některé antisemity, aby výpis mohl být konečně považován za antisemitský, jak je ostatně mnohými přijímán už dnes a jak ho také všichni chtějí vidět.

Zrnko soli

Solis? Salis! Národně – sociálně – s trochou vtipu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ