Blahopřání českému národu (že je odhodlán s prezidentem zemřít v plenkách)

Blahopřeji českému národu k tomu, že si v pěti letech nenechal různými nepřejícníky vyrvat své ocumlané šidítko a bude je spokojeně cucat dál, až do čtvrté třídy. Český národ spolehlivě zablokovaný ve stísněných panelácích a podvázaných vesnicích je myšlenkově nenáročný, neohroženě omezený. Z čeho ho rovnou netrefí šlak, přes to mu aspoň nejede vlak. A přece: své milené kopii Trumpa z vietnamské tržnice dovolí v sídle králů vyvěsit fangli svého úhlavního nepřítele. Pocit sucha a bezpečí mu totiž dodávají plenky s krtečkem. Národu; komu jinému snad?

Jako ctitel radikální národní avantgardy jsem byl bohužel donucen ocitnout se v jednom šiku s těmi, pro které má jméno Jiří Drahoš nějaký hlubší, ba hluboký význam. Pro mne nemá žádný. Zeman a Drahoš jsou naprosto stejné prázdné nádoby dunící unaveným basem, o kterém se Edvardu Benešovi ani nesnilo. Benešové. Šidítka. Takže proč si v krámě nekoupit jiné?

Ale moudrý národ ví, už od dob pana Goebbelse, prostřednictvím rozhlasu, tisku, televize a internetu, že slipy se mění o vánocích a prezident ob deset let. I kdyby nám nakrásně přestal fungovat před třiceti lety a od té doby jel už pouze na kurvítka. Což je samozřejmě případ Velkého Prognostika.

Národ je přesně z 51,36 % tak zdecimován, že už neunese ani výměnu fíkusu kdesi v Praze. Náš fíkus zastaví imigranty, to váš fíkus neumí! Co na tom, že když onen fíkus ještě fungoval, dva tisíce jich do ČR zasel.

Nejlepší vizitkou současného prezidenta je vskutku Praha. Nedokáže-li si sjednat pořádek ve svém sídle, které se stalo výkladní skříní europeistického multikulti (a prezidentovi to dává v každých volbách náležitě najevo), jak jej asi může garantovat pro zbytek občanů ČR?

Inu, svými planými řečmi. Tu o pražské kavárně, tu o republice opevněné po vzoru Izraele. Prezident, který planě neblábolí, je v očích nepatrné většiny národa – navyklé již na pět let nefunkční šidítko –, prezidentem špatným.

Přeji této nepatrné většině co nejsladší spánek v samém chřtánu Evropské unie, maskovaném za tu naši svobodnou českou zahrádku, kterou přece mají úspěšní prezidenti, exportéři zbraní, slovenští ssáči dotací, Japonci a v neposlední řadě úspěšní voliči pevně ve svých rukou.

Asi tak pevně, jako tehdy před sto lety Masaryk ve Francii. Ale spíš stokrát míň. Pamatuj!

Válka je mír, svoboda otroctví, mnichovská zrada demokracie, MF Dnes nestranný rádce, volby změna, Zeman svůdce žen —— a Drahoš taky.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Blahopřání českému národu (že je odhodlán s prezidentem zemřít v plenkách)

  1. r.m. napsal:

    Přestože Institut plánování a rozvoje (IPR) původně metro D na Žižkov odmítal, nakonec díky ustavičnému tlaku mě i kolegů z radnice v Praze 3 musel ustoupit.
    http://www.bellu.cz/
    Alexander Bellu, respektive jeho vyvinutý kousací aparát, si umí vynutit repspekt jakékoliv horniny.

VLOŽIT KOMENTÁŘ