Blahopřání pražské kavárně (že si konečně zvolila svého prezidenta)

51,36 % zdejší násady jsem popřál předešlým článkem. Ke zvolení staronového rezidua prezidenta tedy zbývá popřát zbývající sotva-polovině.

Nuže. Blahopřeji pražské kavárně, že se zachovala přesně podle protokolů A.B.Bartoše, který její chování a obyčeje dávno vystihl v početných statích, tedy že když už to s národem čeledínů vypadalo hůř než s panem Menzelem a Drahoš spěl každým okamžikem k vítězství, omezili ho v rozletu všichni ti z-krabičky-vyskočivší Kocábové a Svěrákové svými ódami na veřejné blaho, vtělené do osoby «jejich» prezidenta. Národ není pražské divadlo, to tito (nad)lidé dobře vědí, stejně jako to, že každé jejich nepatrné vystoupení rozmažou Babišova (tj. Zemanova) média ad absurdum. Nejspíš si ve skrytu duše přáli, aby vyhrál Miloš Zeman. Blahopřeji.

V žoldu pražské kavárny ševelili i všichni ti Šlerkové, Hilšerové, J.X.Doležalové a jiní Jarošové, tedy političtí komentátoři, politologové, politici všech stran kromě ANO, SPD a KSČM. Ale ani jejich hlas nebyl hlasem pro Drahoše, který byl v jejich představách příliš měkký a tvárný. Příliš jim připomínal sebe. I tato skupinka šla cestou nejmenšího odporu a jakéhosi podvědomého reflexu, když, místo aby se smířila se svým amarounem a vycepovala si ho k obrazu svému, raději mezi řádky svých plytkých řečí nechávala trčet jasné sdělení, že «ten Zeman není zase tak špatnej». No, vskutku není, jak vidno. To jste rádi, co? I my jsme rádi. A blahopřejeme.

(Autorský plurál – kdo by odolal?)

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Blahopřání pražské kavárně (že si konečně zvolila svého prezidenta)

 1. židomilec napsal:

  Ahoj SíDý. Tady na stránkách je dost materiálu k výzkumu českého židovstva( cikána odfiltruješ podle fotky nebo Horvátha(čonky).
  https://www.petice24.com/signatures/oteveny_dopis_adresovany_eske_veejnosti_-_reakce_na_vyroky_tomio_okamury/start/70 na Tomia se lepí židi jako vosy na lízátko.. stačí říct pracovní tábor. Síííg Jůůůů Jde Sláávie.

 2. r.m. napsal:

  Po palbě nejtěžšími kávovými podšálky vyšlo najevo, že jediná SPD nedostala od dohledovýho ouřadu pro svobodné dolby pokutu.
  Pokuta 55 tisíc pro STAN, TOP 09, Piráty a KDU-ČSL. Sankci kvůli absenci seznamu sponzorů potvrdil také mluvčí ANO Vladimír Vořechovský. 68 tisíc protentokrátních korun musí zaplatit demokratickou vakcínou přeočkovaní komouši.
  I Falber se tedy nakonec přiznal, jen odChovanec plzeňských turbopráv dál účinně zatlouká
  zdroj s tabulkou: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pokuta-kampan-urad-pro-dohled-ano-top-09-seznam-darcu-kscm_1712010600_kno

 3. hejtman napsal:

  šúdra hologram

 4. Ondřej S. Sidor napsal:

  Dejte pokoj s kastama, pane Davide.

VLOŽIT KOMENTÁŘ