Blbci!

Prezident hovoříJistě i vy někdy máte ten správný dojem, že pravda se už zase ukázala být na vaší straně, že mnohým zoufale uniká nějaká podstatná skutečnost, že zkrátka víte víc než ti druzí. Fatálně víc. V takovém případě jsou obhajoba vašeho poznání, veškerá diskuse či polemika samozřejmě zhola zbytečné, neboť by byly házením perel sviním.

Nezbývá vám tedy pouze než z piedestalu vaší nesdělitelné moudrosti prohodit k tupému davu, hledícímu jakýmsi pomýleným směrem: «Blbci!»

Blbci I

Blbci II

Blbci III

Poslední obrázek mimochodem vyjadřuje i to, jak značná část tzv. pražské kavárny vnímá prezidenta Miloše Zemana. Někdy je to až k pláči…

(Originál fotografie: iDNES.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Blbci!

 1. r.m. napsal:

  Svazákům brzo dojdou barvy, už teď jsou zoufalí. Kruci! Bývalo to tak snadné.

 2. r.m. napsal:

  Dodatek: Czech President Accused of Scrapping Holocaust Survivor Medal Due to Dalai Lama, By REUTERSOCT. 21, 2016, 12:54 P.M. E.D.T.
  http://www.nytimes.com/reuters/2016/10/21/world/europe/21reuters-czech-president-medal.html?_r=0
  Chazar Herman splnil rozkaz a strejda ch. přišel o asi zaslouženou medajli, ch. Reuters z gustem vydal, ch. New York Times převzaly a tím se to s tou správnou vlajkou vrátilo to Czechistánu a ch. Shapiro si mne ruce – opět dosáhli jednou levnou akcí několika zásahů.
  (New York Times: „Český prezident odepřel kvůli dalajlámovi medaili oběti holocaustu“)
  Čtenář Junge Fronte Heute Esterházy dodává: „Nevěřte tomu – Hermana poslal na ministerstvo Bělobrádek po svém „školení“ v USA v době. kdy měl spolusestavovat vládu – takže Herman je tam na přímý rozkaz usáků – neboť jim jako šéf Ústru velmi vycházel vstříc – amíci si v našich archivech vybíraly materiály o našich občanech, které chtějí a Herman jim je tam opakovaně vozil – ještě si to nechal od nás proplatit jako součást svých služebních cest šéfa ÚSTRu.“
  Dalajlámův majetek se odhaduje na 100 mil. USD:
  „Kdyby tibetský duchovní lídr mínil svá slova s ohledem na výše uvedené informace i jeho vlastní hodnocení skutečně upřímně, jistě by se peněz, jež mu CIA dlouhé léta zasílala, veřejně zřekl. Vzhledem k tomu, že výše jeho jmění se odhaduje na 100 miliónů dolarů, neměl by to být žádný problém.“ http://www.blisty.cz/art/84115.html
  Zn. Dalajlama byla investorem oprášena, Zeman pohaněn, Herman splnil globální zakázku, měl být odměněn jeho klan, není.
  Herman je teď vzteklý prskající trpaslík, kterému došlo, že je opět za užitečného idiota jako po schůzce s „lidovými mudžahedíny“ financovanými USA proti íránské vládě.

VLOŽIT KOMENTÁŘ