Boj protikladů

Jiří OvčáčekJiří Ovčáček dnes neuvěřitelně a zcela nepochopitelně nahrál na smeč takřečené «pražské kavárně».

Tedy popořádku:

9. 4. Lenka Dusilová, která ve svém volnu propaguje čínské telefony, se na vyhlašování hudebních cen Anděl ztrapňuje tím, že vytýká prezidentu Miloši Zemanovi orientaci na Čínu.

17. 4. prezident Miloš Zeman vytýká Lence Dusilové, že svou trapnou antizemanovskou výzvu na Českých slavících odříkala z jakéhosi papírku.

24. 4., na sv. Jiří, družina dětí ze skautu si chce na nádvoří Pražského hradu zazpívat českou hymnu, načež je vykázána trapnými policisty s tím, že taková produkce je bez povolení zakázána.

26. 4. hradní kancléř Jiří Ovčáček svolá skupinu šesti lidí a jde na Hrad trapně zpívat hymnu. Nebylo by to tolik trapné snad pouze v tom případě, že by nikdo neměl papír v ruce.
V š i c h n i   d r ž e l i   v   r u k o u   p a p í r y   s   t e x t e m   h y m n y .

Může mi někdo, prosím, vysvětlit, co má tohle znamenat?

Zatím to vidím zhruba takhle:

Boj protikladůSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Boj protikladů

 1. Spravedlivy Slunickar napsal:

  a na papiru to meli napsany foneticky zprava doleva nejakym orientalnim klikyhakem. nevim presne jakym, pac hebrejskou abecedu neumim. nejsem totiz v partaji. zatim..
  a mimochodem : Jiří Vít Ovčáček – Praha-Hradčany (čč) a ne ze ne !

 2. Spravedlivy Slunickar napsal:

  jizdni rad byl by vitanejsim obohacenim, kdyby uvadel presny cas restartu systemu po komplexnim odvirovani, resp. cas odletu one parazitarni houbovite nakazy, pripadne cas kolapsu ekosystemu planety v pripade, ze se Jejich Vyvolenost opozdi s odletem..
  predem dekuji za doplneni !

 3. Cobolo to bolo napsal:

  tak tak 3+3+6

VLOŽIT KOMENTÁŘ