Brněnské šaškec

Vidět tohoto člověka a vědět o něm, že je nedejbože politik, tipovali bychom to na Rom Brno nebo přinejhorším Žid Brno. Ale to bychom tipovali špatně. Zastupitel Brna-střed (!) Tomáš Jan Zoltán Otradovec byl totiž zvolen za TOP09. Věru prazvláštní kolbiště, prazvláštní, ta brněnská politika…

Žid Brno konečně spatřenMýtický Žid Brno konečně spatřen – jak jinak než se žlutým odznakem (klikněte pro bar micva)

Diskuse o zastupiteli Brna na iDnesZ (jako vždy) kultivované a tolerantní diskuse na iDnes. Pokud to někomu zatím nedošlo, nyní už mu musí být jasné, že na tomto webu především plníme vůli liduSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Brněnské šaškec

 1. Shaalom Tydlitach napsal:

  my, Vyvoleni, jsme uz proste takovi. Lez, podvod, chuze pres mrtvoly bez pohledu vlevo, vpravo, bez ohledu za sebe, bez servitku nebo s nimy, ani koutek nezacuka.. ..je pro nas naprosto kosher ! Na tom nevidime nic chucpe. Nechapu, proc se do nas p odlide porad navazej. Racej si uvedomit, gojimove, co vse sme svetu dali.. at uz valky, urok, revoluce, modlarstvi, cirkve… a vubec vselike dobrodini. aj Jodhevauhu jsme za boha vymenili a kult velkeho Bafometa zavedli.. ..a vy, gojimove zli, nas pronasledujete, pogromujete, po milijonech plynujete (jen ja osobne byl zplynovan 50x, vlastne 100x, uz ani nevim.. !!!!

 2. Shaalom Tydlitach napsal:

  PLEMENO NEVDECNE !!

 3. Gojim Mordowitz napsal:

  Takove jest Velkeho Pejzatce plemeno, obrezanectvo tela i ducha.
  Navic je to dementni, ale o to vic se to do vseho sere.

 4. Jude Raus napsal:

  Nikdy nepochopím,proč ta židovská verbež má taková privilegia.Historie nás již mnohokrát poučila,že za vše špatné může jen JUDE.Ti,kteří si myslí,že tomu tak není,necht se vrátí do lavic a důkladně prostudují fakta a souvislosti.Je potřeba již konečně zbavit svět veškerého židovstva.Pak teprve bude klid.

VLOŽIT KOMENTÁŘ