Cenzurtube

Jste-li vyhulený Pirát, Svobodný či Zelený, pravděpodobně vás to nechá LSDově chladným. Pokud jste ovšem člověk, který se skutečně zajímá o cenzuru Internetu, pak pro vás máme důležitou informaci. A sice, které země cenzurují politicky nepohodlná videa, tj. například nevinnou písničku z gramodesky z dob Slovenského štátu či Mussoliniho Itálie z pozůstalosti vašeho pradědy, či jiný historicky cenný obsah, vhodný ke studijním účelům.


Vyjádření správce zakázaného kanálu. Pokud se vám video nezobrazuje, poděkujte Pirátům.

Jde samozřejmě o nerozborný svaz Čechíje, Izraele a Spolkového chalífátu Německo.
Pakt zrádců dále pokračuje: Rakousko, Polsko, Švýcarsko, Itálie a Francie a její teritoria. Jistě ne náhodou je 6 z 8 zemí členy EU.

Dozvěděli jsme se to tak, že Youtube dnes v těchto zemích zablokovalo skvělý kanál «Fascistball IV», obsahující zdařilou sbírku válečných i státních písní první poloviny 20. století. Viz přiložený screenshot:

Ne, není to médii vláčené Maďarsko. Kromě již tradičního Izraele a jeho satelitních poskoků, kteří zablokují každého, kdo není Žid, jsou to imigranty přesycené, ziskovkami prolezlé státy, které (nejen) mladým lidem odpírají přístup ke svobodnému vzdělávání. Pozor na ně.

Až tedy na Jewtube zase někdy uvidíte ichtylní hlášku «Toto video ve vaší zemi není dostupné. », už budete vědět, proti politice kterých států byste měli bojovat, požadujete-li skutečně svobodný Internet.

Aktualizováno.
A návod, jak cenzuru obejít, už máme ZDE!
Poděkujte Martě Semelové.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ