Černé svině mohou být jenom cikáni, rasisticky míní Romea

4. července 2013

Policejní ředitel Radomír HeřmanV poklidných jižních Čechách vypukla série revolučních demonstrací a občanského aktivismu, kterou bych čekal všude jinde než tam.
Cikáni (korektně zvaní též Romové) kohosi zbili, na tom by nebylo nic divného, divné bylo to náhlé vzepjetí lidí k demonstracím; od pochodování ulicemi je neodradilo ani počasí na koupání. Podle novin orgazinuje nadcházející demonstraci patnáctiletý chlapec (sic!).

Není divu, že v takové revoluční atmosféře mnozí tuší příležitost skvěle rozčeřit zatuchlé vody našeho tabuizovaného česko-cikánského soužití poťouchlým výrokem. Takovým výrokem bylo i prohlášení jihočeského policejního ředitele Radomíra Heřmana, které skutečně ťalo do živého.

Na demonstraci prý někteří lidé křičeli „Černé svině!“ (jistě je o tom nějaký záznam). Pan Heřman – možná z legrace, možná podle svého skutečného dojmu – prohlásil, že „černými sviněmi“ lidé častovali policejní těžkooděnce v černých maskách a uniformách, kteří si o to jistě také mohli ve vypjaté atmosféře koledovat, přinejmenším v očích rozvášněného davu. Pan Heřman si stojí za svým.

Ale možná bude muset odvolat, jinak bude upálen (je vskutku symbolické, že zítra, tj. 5. července, si připomeneme jedno smutné kostnické výročí). Proč? Inu proto, že neziskovky a jistě i Romea se z výroku pana Heřmana mohou pominout.

Ne, ne a ne, to je neslýchané, že by někdo křičel „Černé svině“ na někoho jiného než na cikána! Jestli on ten pan Heřman nebude nějaký poťouchlý rasista, když má chuť na takové fórky, jako že černými sviněmi mohou být klidně i policisté!

Takto tedy uvažují naše slavné „antirasistické“ organizace – docela rasisticky, když automaticky spojují výrok „černé svině“ s cikány. Kdo ho takhle hloupě neasociuje, je v jejich očích hned srandista, a dost možná i rasista. Pan Heřman se naopak zachoval naprosto antirasisticky, když výrok „černá svině“ nikomu neupírá, ani nepřisuzuje.

Ať se má na pozoru myslivec, který výrokem „černá svině“ označí objektivní černou svini, ať se má na pozoru chovatel, který černou sviní nazve svého tvrdohlavého psa, ať se má na pozoru srandista, který černou sviní nazve ledního medvěda.

Ti všichni by mohli být označeni za provokatérské rasisty a popotahováni, neboť spojení „černá svině“ je podle našich slavných neziskovek, které „svým“ cikánům činí medvědí službu, určeno výhradně cikánům. Dnes takový osud postihl policejního ředitele v Českých Budějovicích, zítra může dojít i na Vás.

Držme policejnímu řediteli palce, ať svůj výrok neodvolá, ani ho nerozmělňuje dalším vysvětlováním pro procikánské iniciativy. Hloupí rasisté z Romey, kteří si pod černou sviní představí jenom cikána, si to nezaslouží.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,50)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ