Uchamura: Češi, choďte s prasetem k synagogám

UchamuraČeští vlastenci se překvapivě shodují s nečeskými vlastizrádci: takto nekompromisního národního buditele české země nepoznaly od dob Vlajky!

Jerryio Uchamura, šéf hnutí Soumrak přímé demokracie, vydal na svém facebookovém profilu rozsáhlý článek o sionismu. Radí Čechům, jak bránit «dědictví našich předků před sionismem”.

Jerryio Uchamura

Jerryio Uchamura

«Měli bychom dát jasně najevo, že naše pohostinnost má své meze! Máme totiž nepopiratelnou zodpovědnost za to, v jakém prostředí budou žít naše děti. Je naší povinností chránit historický odkaz našich předků, naše kulturní tradice a především národněsocialistický způsob života,” vyzývá Uchamura.

Navrhuje například diskutovat v místě bydliště s domácími přívrženci Svaté země, kteří údajně neodsuzují «zvěrstva a celé to šílené zabíjení, které se ve jménu Izraele děje ve světě”.

Česká média podle Uchamury přecházejí nebo dokonce zatajují zvěrstva sionistů a to, co dělají v západní Evropě, proto radí čerpat ze zahraničních zdrojů.

Další rady následují: «Můžeme chovat německé ovčáky a prasátka jako domácí mazlíčky a chodit je venčit do okolí jejich center, synagog a oblíbených úřadů, dávat klubům v okolí jména jako U Hodného pana Adolfa a jeho pejska Blondiho, U Židovské svině a podobně. Pokud někde již stojí a funguje taková stavba (synagoga, pozn. red.), nic nezakazuje chodit kolem ní v bomberu s holou hlavou, muži i ženy, se psy na procházku, nebo k ní nasměrovat místní levičácké Iciky, ať tam nadávají na izraelskou vládu a popírají holokaust.”

Poznáte je podle řečí

«Můžeme svůj nesouhlas vyjádřit i obchodně, nekupovat si v jejich krámech jídlo ani léky, neotvírat si v jejich bankách účty, prostě vůbec nic a neměnit u nich peníze, je to vedlejší zdroj financování rozmachu sionismu. Každý založený účet je jen další jeden krok k jejich světovládě.”

«Jak bude chutnat pivo vaší ženě, až jej bude pít s kipou na hlavě?,” ptá se Uchamura.

«Můžeme ignorovat obchodní řetězce, prodejny a restaurace, které se jim podbízejí tím, že nabízejí košer pokrmy. I ony nepřímo podporují a tím i spolufinancují nástup sionistů u nás. Můžeme zveřejňovat jejich seznamy a adresy. Je přece jen na nich, kde vlastně chtějí podnikat a kdo bude jejich zákazník. Můžeme mít oči otevřené a pokud se cokoli zvláštního děje v souvislosti s jejich skupinami (dělají nepořádek, připravují válku atd.), okamžitě volat policii se stížností a žádostí o nápravu,” dodává.

«Sjednoťme se v občanské rovině. Sionisty poznáme v kanceláři snadno podle jejich ostentativního zdůrazňování své nadřazenosti drahými obleky, okázalými šperky u žen a předstíranou noblesou u mužů. Někteří jsou dokonce placeni za to, aby tímto způsobem zdůrazňovali přítomnost sionismu v České republice (prosím, neplést s tradičním šábesgójstvím většiny českých deníků),” vyzval na závěr Uchamura.


A jak to bylo doopravdy?
Jistě jste z žertovného tónu poznali, že jde o další z tradičních parafrází, kterými zde vzdáváme hold velkým myslitelům s jejich převratnými myšlenkami hodnými olbřímí medializace. Leckdy téměř doslovným parafrázováním je rádi podtrhujeme a stavíme na piedestal «české slávy». Jak že to tedy původně myslel tento učenec?

Inu, také již tradičně – protiislámsky. Vlna brojení proti islámu zkrátka vládne zamerikaniz(rael)ovaným světem a stahuje s sebou i ty (co je zajímavé, tak především ty), jejichž předci se potýkali s podobným špičkováním – než proletěli komínem. Někde v těchto vodách, mezi potomky holokaustníků (nebo jenom chronických vzpomínáčků na šoa, válečnou čistkou historicky nijak nepoznamenaných, zato však zasažených antiislámskou mediální vlnou), nyní loví náš velký japonský bojovník za český národ.

Čtěte článek v původním znění na Novinkách.

Aktualizováno.
Expert na antisemitismus, extremismus a antisemitský extremismus Miroslav Mareš hovoří o Okamurově výstupu.

Aktualizováno.
Stejná parafráze napadla i Islámskou církev českou.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 4,20)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Uchamura: Češi, choďte s prasetem k synagogám

  1. zpravystein napsal:

    Sexuolox Sigmund Freud vypravi priteli: Onehda s emne zdalo ze spim s krasnou kozatou holkou ,probudim se a nic . Jindy se mne zase zdalo ze jsem se posral,probudim se saham kolem sebe a fakt ze jo.

VLOŽIT KOMENTÁŘ