češi proti Putinovým Nočním vlkům

Alexander ZaldostanovJeště nedozněl šum petice opěvující postavu židovského velvyslance USA, a už hladce navazuje další počin věčných petičníků. Aktuální seznam podepsaných nese název «Češi proti putinovým Nočním vlkům». Psáno tak jak vidíte; samozřejmě jméno prezidenta Rusi obvykle píšeme s velkým písmenem, naopak do slova Češi se kapitálka dvakrát nehodí, pokud jím chceme vystihnout povětšinou emigranty z tržních důvodů, hebrejce, západní Ukrajince, Američany, případně «čechy» žijící svůj život po vzoru předešle jmenovaných skupin.

V komentářích u petice dává politické školení neosvazák Jiří Vaněk, australský emigrant. V čele petice samozřejmě nechybí obvyklá Věra Tydlitátová a další «postavy» současného státem trpěného až podporovaného pseudodisentu, už ne pouze protiruského, nýbrž protislovanského, vystavěného na základech vzpomínání na šoa a kovaného obdivu k USA (Martin Bursík, Tomasz Peszyński, Jan Ziegler, …). Bohatě jsou zastoupeni i internetoví promotéři všeho židovského a amerického, aktivní na českých zpravodajských serverech (Pavel Houžvička, Bedřich Marjanko, …). Žádný div, že 209 z celkových 1178 jmen (tj. 17,4 %) figuruje i v petici olizovačů židovského velvyslance. Inu, jednou mediální propaganda stanovila jako ochránce Židů západ, takže nic spojeného s Ruskem nemá u těchto «ortodoxních» šanci, ba cítí se povinni tomu postavit, i kdyby protinacistický vlk na motorce jezdil.

Škoda, že se Věra Tydlitátová a mnozí jí podobní nenarodili o padesát let dřív, bývali by mohli již za války podepisovat petice proti osvobození ČSR Rudou armádou a na podporu říšského protektora. O koncentračních táborech by zase mohli psát, že si je vymyslila propaganda Spojenců. Vlastně je škoda, že Věra Tydlitátová může psát až od 60. let dodnes.

Aktualizováno.
Teprve teď jsem si všiml, že obě petice jsou propojené i oficiálně, v rámci iniciativy «Open Doors» řízené emigrantem z Austrálie. Inu, člověk musí kliknout na «Podepsat tuto petici», což není nejpříjemnější.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 4,20)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u češi proti Putinovým Nočním vlkům

 1. Kleberstein Schmol napsal:

  Kde jsou nase devcata vydavaci??? Nekomu se neco nezdalo ? Ze by ?

 2. Kleberstein Schmol napsal:

  Vzdyt to sestre Tydlitatove tak sluselo i jeji LGBT manzelovi jakesi Sare Steinove

 3. Jaris napsal:

  Snazim se neustale na jinych strankach poukazovat na zlo, ktere zidi neustale za svou historii vytvareji. Stale se odvolavaji, ze je lidi nemaji radi. Vystizne receno: „Zid s kudlou ve Tvych zadech krici bolesti ‘Antisemitismus’!

 4. Kleberstein Schmol napsal:

  Oni poradi pomohou popujci (mezi sebou dokonce bez uroku) ,chteji jen dobro anavic jak evangeliste spravne uci a vedi jsou vyvoleni chytrejsi a krasnejsi . Maji krasne pisne ,hraji na pistaly a klarinety a ty melodie ,hotovy Smetana.Ted nam celosvetove konecne prosadili legani perversitu a buzny od Labuti se jz nemuseji schovavat do skrini kde v ohybu obcovali. Viva ,vice pice republice te pice

VLOŽIT KOMENTÁŘ