Češka je druhá (a navždy bude)

Ondřej KrátoškaEuroskinhead Ondřej Krátoška si svou lesklou palicí posvítil na malý svět českého diváka sportovních přenosů. Nenechal se rušit probíhající jízdou lyžařky Šárky Záhrobské-Strachové (narozena1985, 174 cm, 66 kg, vdaná), a během této nadšeně komentoval předešlý či následující výkon Slovenky Petry Vlhové s o poznání vyšší kinetickou energií (narozena1995, 180 cm, skvělých 73 kg, svobodná), aby do zmatených očí českých TV fanoušků vyvrcholil lakonickým «Češka je druhá.», čímž si obratem vysloužil jejich fatwu a můj věčný obdiv a úctu. Konečně jmenovec, za nějž už se skoro nemusím stydět. Bravo, Ondřeji! Koho zajímají vdané ženy, pár stalkerů?

* Ing. Ondřej Krátoška (narozen1976, cca 190 cm, 100 kg) je svobodný, jedním z jeho největších přátel je hokejista Slovanu Bratislava Michal Vondrka, je praktikující katolík, adoptivní rodič negrátka z Ugandy (zdroj), komentátor globalizovaného TV kanálu Eurosport, který nefandí českým sportovcům (zdroj), a jeho hudební vkus jste z výše uvedeného vydedukovali.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Češka je druhá (a navždy bude)

 1. Shalom Tydlitach napsal:

  dalsi prevlecenej slovak. tzv. kryptoslovak
  jak rikal deda na smrtelny zid-li : VSECHNO JE JINAK !

 2. JazzBoo napsal:

  Kdyby se slovutní národové nenechali zblbnout prolhaným chazarstvem, mohli mít radosti nadvakrát.
  Je dobré vědět, že korektní vztah Svazu lyžařů ČR s Eurosportem leží na srdci přes sedmi stovkám diskutujících.
  Tahle země má výtečně našlápnuto opravdu do…

 3. Kleberstein Smoah, zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  Velmi trefne jsi to bratre odhalil . Hezky Sabes prodlouzeny pro zaslouzile preje Kleba.
  Velmi jsem take ohodnotil zpravu ktera obletela svet ze jakysi antisemita v Madarsku hovoril tonem spatnym a sice ze se Holokaust nekonal Spravne soud prihledl ke skutecnosti konani one pametne udalosti a pomlouvace a siritele poplasnych zprav ztrestal Sice zatim jen podminecne(nechapu) ale je jiz jednoduche tohoto zloducha dohoniti treba za vytrznost jez se lehce prokazuje obzvlaste kdyz napadena osoba je verohodna a zlocinec jiz trestany neni verohodny . Pravda vitezi at si plivou ,jako v te zkazce o vrane ,jen si vrany klovejte oci mi nevyklovete, pravila na kupce sena Marena vitezne.

VLOŽIT KOMENTÁŘ