České tmavoočky pohledem modrookých: Dva protikladné světy

30. července 2017

Ilustrační foto (Nela Lisková)Na Novinkách vyšel článek «Modroocí Češi najdou partnera snadněji», jehož závěry jsem formuloval už asi ve svých deseti letech.

Je to celkem zábava: polovina českých tmavookých brunetek hledí na blonďatého modrookého kluka jako na Boží obrázek, zatímco druhá jako na opovrženíhodného vetřelce.

Možná už tušíte, která půlka následně pojme za muže výhradně tmavooké doktory a advokáty, jejichž předkové mřeli v koncentračních táborech, a bude háklivá na řeči o šoa, i kdyby je vedl sám rabín.

V mém případě je tak vlastnictví modrých očí bezplatným klíčem, kterým mohu úspěšně rozlišit lidi na «my» a «oni», nebo chcete-li na Čechy a na «ty druhé». Když si jej poprvé uvědomíte v těch deseti letech, nedáte na něj už nikdy dopustit.

Lze předpokládat, že mnozí další modroocí Češi i Slováci učinili stejnou zkušenost jako já.

Nezbývá než doufat, že modroocí Slováci vědí, co činí, když prý dávají přednost tmavookým ženám, nedbaje strašení vědců, že geny tmavookých jsou dominantní.

Co je taky pro Slováka nějaká věda. Obvykle ji vypravuje prvním dobytčákem do Německa. Pri kom stojí Boh, tomu se narodí modrooký syn i z bedny mouru.

Protože ale jedním z těchto Slováků jsem, spíše bych řekl, že, co se týče tmavookých žen, spíše se jenom nebráníme jejich přízni. Blondýny na československý způsob jsou totiž – na rozdíl třeba od těch ruských – často velmi podivné až nepěkné. Brunetky je tu krásou jednoduše strčí do kapsy.

Tedy přinejmenším ta «nezapovězená» polovina jich, kterou my, modroocí (Čecho-)Slováci, naštěstí dokážeme tak snadno rozlišit.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u České tmavoočky pohledem modrookých: Dva protikladné světy

  1. Arnošt Cikán (německy Ernst Rohm) napsal:

    Zásadní věcí je udržet nakažená prasata v nakaženém území a nepustit tam žádná jiná“, prohlásil zlínský hejtman Jiří Čunek.

  2. r.m. napsal:

    čunek je nadějnej, má potenciál na velký věci, třeba na stadiónech jako v Chile….a poženem ty sluníčkáře k lopatě nebo do lágru, podle toho, co podepíšou u východu…
    Bylo mi šest, když tohle fungovalo

VLOŽIT KOMENTÁŘ