České zdravotnictví je nejlepší na světě

Hleďme na tu mediální kanonádu:

19.2.2017: Co může Polák závidět Čechovi? Zdravotnictví, chválí polská televize (Novinky)

9.2.2017: Hodiny čekání a ošetření na chodbě, britské zdravotnictví svírá krize (žiDnes)

7.2.2017: Čekací doby na operaci jsou na Slovensku tak příšerné, že se jí pacienti bohužel nemusí dočkat (mainStream)

×

15.2.2017: Z peněz na zdravotnictví šlo v ČR na léčbu méně než jinde v EU (ČTK)

Proč je české zdravotnictví tak úspěšné? Asi je to tím, že jinde dávají moc peněz na léčbu. Léčí drahými léky, s nimiž keťasové v bílých pláštích kšeftují, aniž by vyléčili. České zdravotnictví k tomuto trendu, kdy úspěšně chřadnoucí populace učiní ze zdravotnictví zlatý důl a továrnu na dobře zaplacenou smrt, zatím stále nesměle směřuje, třebaže mílovými kroky.

Každopádně, média před volbami spustila zajímavou ofenzivu; zajímavá je především ta svornost. Babiš nepřímo chválí svoje kliniky na svém plátku, Miloslav Ludvík s ČSSD rozjeli reklamu na Novinkách. Zdravotnický byznys s umíráním spojuje všechny bez rozdílu třídy a politického vyznání.

Obzvláštní oblibě se začaly těšit hospicy; prezident Zeman si přeje, aby byl jeden v každém kraji. Až se tak stane, konečně bude moci přijít do módy pouštění žilou a zaříkávání. A pak bude české zdravotnictví nejlepší na světě. Přinejmenším v nějaké hloupé tabulce Eurostatu, ČSÚ nebo reklamních poradců vlády.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u České zdravotnictví je nejlepší na světě

 1. r.m. napsal:

  Dva dny nahá na posteli. Zní to lákavě…ale ne po dopravní nehodě u Michalovců v Kiskově úžernickém ráji.
  Auto udělalo hodiny, z místa spolujezdce byla avantgardní plechová skulptura a boční airback u řidičky se pohádal s napjatým bezpečnostním pásem. Holka něco přes dvacet přežila a dostala se do nemocnice, i když rozbitá.
  Dalli ji jakžtakž dohromady a ocitla se na pokoji místní nemocnice i s chytrým telefonem. Kamarádi ze zaslaných obrázků nejdříve mysleli, že ji omylem odvezli na Ukrajinu, že opustila prosperující krajinu EU, kde se platí eurem. Oprýskaný opotřebovaný a zaostalý hnus. Vrcholem ovšem bylo, že nemocnice 48 hodin nedokázala sehnat jakýkoliv nemocniční obleček.
  Její kamarádi tady v Čechách studující medicínu dostali exkluzívní obrazový materiál, názorný příklad, proč se na Slovensko nevracet ani náhodou.
  Doufám, že muslimští vzdělaní imigranti svou usilovnou prací Slovensko konečně povznesou. Prozatím se alespoň ukrajinští invazivní roboti na Slovači mohou cítit jako doma…

VLOŽIT KOMENTÁŘ