České ženy omládnou, chystají se dotace i daně

Ilustrační foto42,1 roku – to je průměrné stáří žen v Česku za rok 2013.

Česko sice patří k nějvětším výrobcům mladického porna v Evropě, v tuzemských ložnicích ale mládí paradoxně není příliš vidět. S průměrným stářím přes 42 let je v Česku jeden z nejstarších ženských parků, o šest let více, než je průměr v západní Evropě.

To by se mělo v příštích letech změnit. Na Ministerstvu průpichu a obskoku vznikla speciální komise, která má vymyslet řešení, jak Čechům omladit ženský park. Návrhy počítají i s novými poplatky a dotacemi.

Největší rozruch vzbudí nejspíš návrh zavést ženskou daň, tedy poplatek za používání ženy, i pro fyzické osoby. Taková daň je v některých zemích běžná. Dosud ji u nás defacto platí jen návštěvníci nočních klubů. Její výše přitom vůbec nezohledňuje stáří ženy a její kvality, to by se mělo také změnit.

Zvažuje se i dotace na nákup nové, bezstarostnější ženy nebo motivační prémie na likvidaci staré ženy.

Náměstek ministra průpichu Pavel Štencl, který první jednání komise vedl, potvrzuje, že cílem bude tuzemský ženský park omladit. «Nápadů je spousta, ale teprve na tom začínáme pracovat,» říká.

Do hry se kromě pornoasociací významně vložil i mladoboleslavský svaz cikánských pasáků Škunda Oudo, jehož zástupce se stal členem komise. «Bez aktivního přístupu největších hráčů na trhu se negativní trend stárnutí ženského parku nepodaří změnit,» říká šéf Škundy Oudo Luboš Šuk. Odmítá přitom úvahy, že by například chtěl zavést povinnou soulož se školačkami.

Zástupci hebefilního průmyslu upozorňují především na vysoký podíl žen starších patnácti let. «Tvoří přes šedesát procent ženského parku,» nebere si servítky ředitel Sdružení vatikánského styku Antonín Oslizlý.

Mnozí lidé přitom na nákup nové ženy nemají pomyšlení, Šukův svaz přesto vymýšlí, jak lidem zpřístupnit co nejmladší ženy. Proto čím dál častěji rozjíždí programy, ve kterých nabízí dívky zaučené bratrem či strýcem, ale s garancí původu a často i zdravotní nezávadnosti, to vše za znatelně nižší cenu než u starých dam.

Jak vyhnat staré ženy z ložnic

V Česku jsou dvě třetiny žen starších patnácti let; více než dvěma pětinám ojetin svedených ke společnému životu rovnou z italské diskotéky Michala Davida, nezřídka nezpůsobilého technického stavu, bylo loni dokonce starších třiceti let.

Přestárlý ženský park v Česku by měly zlepšit například institut postelového kontrolora nebo ženská daň, vypočítaná podle stáří a množství vypouštěných řečí,  jimiž žena začíná připomínat svou matku.

Mladé ženy sice za posledních pět let zlevnily, jak potvrzuje i Robert Rosenberg, v průměru o dvacet až třicet procent, ale jejich bohapustá dostupnost na stáří tuzemského ženského parku vidět není.

Právě naopak: průměrné stáří ženského parku je nejvyšší od roku 1998, kdy TV Nova spustila rozsáhlou kampaň ‘Perverzní národ’.

Mohou za to především dovozy laciných ojetin z nočních tahů.

«Češi si přivážejí domů to, co už by mělo tlít v hrobech,» neskrývá znechucení šéf pasáků Šuk.

Dvě třetiny žen jsou u nás navíc starší patnácti let. I když toho zpravidla najedou výrazně méně než mladší ženy, stále zatěžují životní prostředí zodpovědností a láskou k rodině; následky splynutí s takovou ženou přitom bývají často fatální, leckdy se jí člověk nezbaví celé roky.

Tuzemští prodejci mladého masa proto začínají řešit, jak zvýšit své prodeje na úkor vnucujících se třicetiletých fuchtlí. Na Ministerstvu průpichu a obskoku se proto už oprášila speciální komise, která má řešit i to, jak povzbudit Čechy k nákupu mladých žen.

Jsou v ní zástupci jak olašských kuplířů, tak například ministerstev přisátých na evropské dotace všeho multikulturního.

«Nápadů, jak situaci řešit, je spousta. Omladit ženský park je náš cíl,» potvrdil náměstek ministerstva průpichu Pavel Štencl, který jednání vedl.

Zástupci hebefilů zatím přišli se seznamem možných návrhů, jak ženský park omladit. Jde o kombinaci opatření z různých evropských zemí, kde určitým způsobem podpora nákupu mladých dívek funguje.

Bez většího zatížení pro státní kasu by se mělo obejít jen zřízení Stanic postelové kontroly (SPK), jejichž kontroloři budou moci osobně prověřit maminy ve špatném stavu, které by měly být správně vyřazeny. Za tímto účelem už bylo vypsáno výběrové řízení pro nákup prostorných dodávek, které poslouží pro účely mobilní kontroly.

Zjistí-li kontrolor těžké závady, například nevyhovující přítlak podle směrnic Evropské unie, vylobbovaných úchylnými Belgičany, může nařídit odtah ženy do nejbližšího starobince.

«Kontroloři z SPK a fotrové od rodin mají dobré kontakty, a proto se nikdy nebude nic dít. Budou i návrhy, aby se ženy fotily – hlavně namáhané části –, ale že by se z toho pak vyvozovaly nějaké důsledky, to se určitě nestane; všechno se zase zamete pod koberec,» upozorňuje novinář časopisu Strýcova školačka Karel Blanka.

Podle něj by jen dodržováním podmínek u SPK šlo vyřadit nejméně dva a půl milionu žen během dvou let. Návrh by měl řešit i problematiku předstírání nižšího věku makeupem a stylem oblékání nebo zákonem zpřísnit přístup k ženám po několika porodech: i když je žena oficiálně na odpis, často nakonec zůstane v domácnosti sentimentálního muže i nadále.

Návrhy však obsahují také daňová opatření. Až dosud platí dobrovolnou daň jen obšourníci, navíc nezřídka podobnou bez ohledu na stáří ženy v tom kterém klubu. V praxi se tak odvádí stejně peněz za padesátiletou nádheru i za nejčerstvější přírustek, plnící nejtvrdší belgickou normu Euro 13.

Jeden z návrhů proto počítá se zavedením ženské daně pro každého muže, který má ženu. Například v Banánistánu nejde o malé sumy, částka se vypočítává podle typu osobnosti, váhy, délky vlasů, objemu hrudníku i vypouštěných moralit a příkazů, řádově jde o tisícikoruny ročně u běžných žen. Je pak jenom na muži, zda se staré ženy zbaví a pořídí si novou, s moderními parametry, které nebudou zatíženy represivní daní.

Dotacemi rozptýlené obavy

Zainteresovaní připouštějí, že ne všichni si mladé ženy mohou – či chtějí – dovolit, Luboš Šuk však hýří optimismem: «Když to jde ve Vatikánu, co by to nešlo u nás!» Snížení hranice povoleného sexuálního styku o tři roky je podle něj na spadnutí, stejně jako povinné přidělování jeho svěřenkyň, často sotva dorostlých tomuto požehnanému věku, otcům od rodin, jejich rozvod se stávající partnerkou a cikánská svatba.

«Co se bude dít pak, to už není moje starost. Celá záležitost pro nás končí úredně potvrzenou svatbou. Euroúředníci jsou sice úchylní, ale původně vyžadovaná fotodokumentace ze svatební noci už by možná byla moc i pro ně, tak jsme to ze zadání projektu vyškrtli.»

A pokračuje: «Ano, státní projekt «Realizace snížení stáří české populace ženského pohlaví při zachování multikulturního aspektu evropské civilizace» je náš a jsme na něj patřičně hrdí. Takhle mi to pasáci Ferko a Gejza vymysleli, kdepak, kam se vy Češi hrabete na úspěšné žádání o dotace, to se musí umět! Já jsem to pak teda jenom sepsal, protože jako šéf umím psát. Tak co, Češi, a pak že vám neomladíme ženy!»

«Proč by se Čech zahazoval se svou starou rašplí, když může mít mladou cikánečku, třeba každý rok jinou! To byste nevěřili, jak se holky dovedou rozparádit, od věku, kdy v drogerii dosáhnou i do regálu s kosmetikou!» směje se šéf Šuk a za ním se mihne tmavé děvče sotva sedmou třídou speciální školy povinné.

«To je naše lektorka. «Natalo, ukaž panu redaktorovi, jaké jsou benefity realizace snížení stáří české populace ženského pohlaví při zachování multikulturního aspektu evropské civilizace, jako ses nestyděla ani před panem komisařem, co schvaloval projekt!»

Nejvyšší čas kvapně se rozloučit a popřát slibně dotovanému a daněnému projektu co nejvřelejší přijetí českou veřejností. Nezbývá než doufat, že s podobným elánem se stát vbrzku vrhne i na omlazení českých mužů.

Poznámka:
Článek o omlazení ložového parku je adekvátní reakcí na záměry korporátně-fašistického státu s parkem vozovým, popsané v textech «Česká auta omládnou, chystají se dotace i daně» a «Jak vyhnat stará auta ze silnic» v MfD 21. 5. 2014.

Poznámka č. 2:
Ve Vatikánu ve skutečnosti není povolen sex od 12 let.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ