Český samopal prý střílel v Paříži. Směšná tradice „českých stop“ v mezinárodním terorismu pokračuje

Miloš Zeman u Zdi nářků

Vzhledem k úspěšně pokračujícímu folklóru «českých stop» ve světových krveprolitích zde oprašuji deset měsíců starý článek. Nejspíš nikoho nepřekvapí, že se týkal – jak jinak – Paříže.

Kurde, to jsou ale náhody

Média dnes přinesla zprávu o tom, že střelec v obchodě košer Hyper Cacher (ti Židi už nevědí, jakými IT pojmy by ty svoje krámky pojmenovali) zvěčnil na videu sám sebe po boku se zbraní české výroby. Má jít o samopal Sa vz. 58 Sporter Compact. Zjistili to experti i nadšenci z rozboru videa.

Jak ke zbrani přišel, o tom se můžeme dohadovat. Každopádně – výrobce zbraně Czech Small Arms je dislokován v Jablůnce na Vsetínsku, 40 km od proslulého odpaliště uskladněného vojenského arzenálu ve Vrběticích.

Ono se vůbec zdá, že je ten svět velice malý, zejména pokud jde o zbraně. Česká armáda měla dodat zbraně Kurdům a za pár dní – kurde – hoří muniční sklad, stopa vede k jeho ostravskému majiteli.

Nakonec se možná dozvíme, že onen pařížský střelec Amedy Coulibaly má české kořeny – vždyť koho by při vyslovení jeho příjmení nenapadlo jméno Stanislava Kolíbala…

Proroctví židovského velvyslance

Velmi zajímavě, vzhledem k pařížskému teroru v židovském obchodě, ovšem nyní vyznívají slova izraelského velvyslance v ČR Garyho Korena, vyřčená před čtyřmi měsíci na Shromáždění proti antisemitismu. Gary Koren prohlásil, že ČR má potenciál vést boj proti antisemitismu v Evropě. Skoro už to vypadá, že teď, když na tragické pařížské události byla konečně – skrze použitou zbraň – naroubována Česká republika, bude povolán exministr Pecina a začne lítý hon na islamisty v řadách českých neonacistů (případně naopak)…

«Česká» tradice?

Nelze rovněž nevzpomenout podivuhodnou, takřka šándorovskou tradici českých stop, vždy neomylně vedoucích z míst dění světového teroru do českých luhů a hájů.

Tak jsme se v roce 2001 dozvěděli, že terorista Muhamad Atta chtěl – předtím než se mu takové monstrózní terno rozleželo v hlavě a nakonec dal přednost mnohem snadnějšímu cíli: oklamání všech amerických bezpečnostních složek, únosu dopravního letadla a jeho navedení do newyorských mrakodrapů – zaútočit na budovu Rádia svobodná Evropa v Praze.

V roce 2004 se Česká republika opět hodlala ocitnout ve středu světového zájmu, když média skloňovala jméno jistého dagestánského podnikatele z Ostravy ve spojení s čečenskými teroristy, kteří zaútočili na školu v Beslanu. I po více než deseti letech si pamatuji mediální atmosféru, horoucí touhou vylíčit Rusy jako neschopné záchrany vlastních lidí, když při záchranné akci zemřelo mnoho civilistů. Viděno zpětně, s nabytými zkušenostmi – kdoví, jak to tehdy bylo; zda nešlo o akci západu, ukazujícího svou moc nad Ruskem.

Slizká touha vtahovat český stát do víru cizích událostí a dělat ho jejich spolutvůrci, odkapává i z aféry roku 2011, kdy měl ČR hrozit islamistický teroristický útok od Palestinců. Přeloženo do reality: někdo z Vojenské zpravodajské služby už nevěděl, čím vyplnit prázdné místo ve výroční zprávě, tak napsal, že pomohl Američanům dopadnout Usámu bin Ládina. Výroční zprávu české vojenské zpravodajské služby si samozřejmě nemohli nechat ujít diskutéři na jakémsi palestinském (jak jinak) webovém fóru, kde začali vyhlašovat válku Čechům… Zkrátka pohádka od začátku do konce, počínaje bájnou postavou vousatého teroristy v bílém turbanu.

Ten, kdo obětuje svobodu za bezpečí…

Co mají všechny tyto «české stopy» společné? Vyniká především komická snaha přihřívat si polívčičku na cizím neštěstí a znovu a znovu potvrzovat zaprodanost České republiky. Čeští státní představitelé jsou si dobře vědomi, že každé mediálně věhlasnější krveprolití bedlivě sledují Spojené státy, pro které je každý teroristický útok ve světě požehnáním, neboť jim skýtá možnost navázat ještě nerovnější vztah s postiženou zemí, pod záminkou pomoci od terorismu.

«Podívejte, jak nestoudně se kolem nás teroristé ochomýtali, chceme vaši podporu a peníze!» křičí z každé mediální zmínky o «české stopě» v aktu světového terorismu. Třeba na tom bude něco pravdy, řeknou si pak obvykle v USA či Izraeli a přiklepnou ČR drobný grant na boj s terorismem, výměnou za odposlechy všech obyvatel, neboť CIA (Mossad) musí někde vyzkoušet svoji technologii, než ji naostro nasadí v nějaké svrchovanější zemi, například v Německu.

Připomíná to Rumunsko – a to urážím všechny slušné Rumuny (se kterými jsem se nesetkal) – nebo nějaký podobný stát, který ani za socialismu nebyl výkladní skříní ekonomického rozvoje, a který ve svobodné době je na tom ještě hůře, neboť západní státy ho svobodně ohlodaly na kost, výměnou za hypermarkety a kabelovou televizi.

Hledání «českých stop» v atentátech jako úchylka slabých premiérů

Připomeňme si ještě jména premiérů, kteří byli ve funkci, když byly odhalovány «české stopy» mezinárodního terorismu:

2001, Atta v Praze: premiér Miloš Zeman, největší zastánce Izraele od dob Theodora Herzla.

2004, ostravská spojka Čečenců z Beslanu: premiér Stanislav Gross a spousta dalších Židů kolem něj, namátkou Rostislav Yichak Rod, Grossův věřitel, kontroverzní Schlingova stavba D47 zadaná izraelské (jak jinak) firmě Shiran Group atd.

2011, hrozba palestinského terorismu v ČR: premiér Petr Nečas, naše spása před Jiřím Paroubkem a vůbec vším zlem světa – než si ho odtáhla domů jakási žena.

2014, český samopal v košer obchodě: premiér Bohuslav Sobotka. Esence slabosti. Společně s kolegou, který za orálek udělá cokoli (naposledy se Sobotkou pochodoval v Paříži v nechutném «Pochodu jednoty»).

Sečteno a podtrženo: velmi slabí premiéři. K tomu, aby se vymanili ze stínu své slabosti, používají různé prostředky. Jeden nedá dopustit na dobré pití, silácká prohlášení podle bezpečného mustru aktuální politické doktríny a bezmeznou, všude hlásanou adoraci Izraele. Druhý na partnerství se svými rodovými soudruhy, třetí napodobuje britské konzervativce (už vzor je strašný) a zarostlé muže, čtvrtý podlézá na všechny strany, hlavně na ty povolené.

Všem bez rozdílu pak není trapno vtahovat Českou republiku do chřtánu jejích věčných «ochránců» na základě leckdy zcela neopodstatněných či smyšlených «českých stop» v jakémkoli světovém atentátu.

Nelze si nevšimnout politicky – nebo dokonce geneticky – motivovanho jednání představitelů českého státu, kterým ohlašování těchto «českých stop» slouží k získání pozornosti a uznání především před USA a Izraelem (což je vpodstatě totéž). Za posudek «Satelit Česká republika se aktivně zajímá o bezpečnostní problematiku, chápe a zcela se ztotožňuje s bezpečnostní politikou vedoucích zemí a vyslovuje se pro co nejužší spolupráci s těmito vedoucími zeměmi,» pečlivě uzamčený ve washingtonské kaceláři, to přece stojí.

Prezident ČR Miloš Zeman v družné rozpravě se svými lidmi.

Prezident ČR Miloš Zeman v družné rozpravě se svými lidmi. Zdroj: israelnationalnews.com

Aktualizováno.
Věrní Dagestánci jsou tu s námi i po deseti letech. Dali se na dráhu mudžáhedínů pracujících pro gruzínskou mafii (sic!). Alespoň to tvrdí jejich jakýsi seznam.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Český samopal prý střílel v Paříži. Směšná tradice „českých stop“ v mezinárodním terorismu pokračuje

  1. shmoa napsal:

    Tuto Shuvu mam schovanou dlouhou dobu ale dodnes nevim zda je vdana lzidem ci nejakym antisemia popiracem: ODKAZ

VLOŽIT KOMENTÁŘ