Cesta do hlubin rabínovy duše

Protože židovských recenzí není nikdy dost, uvádíme zde dílo, které stvořil jeruzalémský rabín z Brna (to není žert, to je realita) na webu csecho.eu.:

«Cesta do hlubin konspirátorovy duše»
Autor: Jichhak Seifert

Máte-li trochu otrlejší povahu, přijměte prosím malé pozvání na cestu do zákoutí fašistovy duše. Navštívíme pana Ondřeje Sidora, bojovníka proti všudypřítomnému vulgárnímu filosemitismu a samozřejmě proti násilně vnucované americké výjimečnosti. Samozřejmě je to též bojovník proti přistěhovalcům, bude ale muset použít k tomuto boji vlastních prostředků, jelikož i kontroverzní protipřistěhovalecký aktivista Martin Konvička je pro něj pouhým zaprodancem a zakladatelem ješivy IVČRN a též stoupencem míšení ras.

Jak si tento boj pan Sidor představuje není jednoduché zjistit již proto, že na jeho web se jen tak nedostanete, budete totiž zablokováni například kvůli příchodu přes americký web jako je Facebook a další, pakliže na web vstoupíte přímo, též se neradujte, po několikerém opakovaném vstupu stejně budete pravděpodobně zablokováni. Autor webu se tak chrání před lidmi s humanistickými a jinak ujetými názory. Jediné jak získat skutečný přístup ke čtení textů je tak napsání žádosti, jejíž součástí musí být věta, která je citátem ajatoláha Chomejnýho – Holokaust je událost, jejíž skutečnost je nejistá, a pokud se stala, je nejisté, jak se stala, tak vám bude přístup obnoven. Není divu, nejrůznější špehové číhají všude, dokonce jedna paní více při těle, která se účastnila demonstrací fašistické Národní demokracie a jejíž fotce se všichni smáli (což bylo samo o sobě trapné), je odhalena jako nastražená za účelem kompromitace.

Takže když se dostaneme na stránku webu pro získání informací nyní můžeme použít přehled rubrik, z nichž jedna je seznami tedy seznami nepřátel dále to pak je nikoliv vyhledávání ale vyhlazování, funguje to ale stejným způsobem. Je tu i dotaz na několik aktivistů a politiků, mezi nimiž jsou židokatolík a místopředseda vlády Pavel Bělobrádek či židokatolík a poslanec Jan Bartošek, nechybí ani zakladatel a šéf židovské strany Kalousek, z lidovců je zde uloven i Tomáš Zdechovský, vedle dalších izraelských svazáků to pak schytávají i Svobodní a samozřejmě zde nechybí ani paní Věra Tydlitátová, dokumentaristka fašistického zákulisí a bojovnice proti extremismu, kterou autor až obsesivně často zmiňuje (již v důvodech pro zablokování), a které ponechává i čestné první místo na svých seznamech.

Velkou práci si dává autor s vyhledáváním Židů, a proto je to nejenom odkaz na «židovské» politiky, ale i přímo seznam českých židovských jmen například z pramenu památníku holocaustu Jad Vašem, a dále další seznamy jako je Schapirův seznam či seznam páté kolony, seznam Havlistů, Bartošův seznam pravdoláskařů, nebyl zapomenut ani seznam jmen Romů a další. Autor si pak dal práci, aby se mezi štváči, jež by nejraději smažili palestinské děti k večeři, neobjevil žádný Čech, což je zajištěno pracnou ruční prací při vyhledávání komentářů, proto se raději sami prověřte na seznamu českých příjmení.

Další Sidorovou obsesí je prezident Václav Havel a vše americko-židovské kolem něj, či židovsko-americké? Tento odpor je nutný, vždyť Američané jsou přisluhovači sionistů, a dokonce do Evropy přitáhli mandelinku bramborovou ne jak říkali komunisté v letech padesátých, ale již před válkou (odhlédněme, že se sem dostala s bramborami od těch zlých Američanů). Samozřejmě, že svým antiamerikanismem musí stát za podporou Putinova Ruska, proti tomuto imperialistickému zlu projevenému například ve válce na Ukrajině, i zde však zůstává jako kůl v plotě. Nejenže se nemůže spokojit s postoji prezidenta Zemana, naopak musí tohoto zaníceného izraelského zrádce odsoudit, nicméně u tohoto izraelského nepřítele (prezidenta Miloše Zemana) oceňuje vervu s jakou bojuje za židovské zájmy nebo rychlost s jakou dokáže vytáhnout z mikve (židovské rituální lázně) šéfa svého zahraničního odboru Kmoníčka.

Je tu i cosi jako poezie, několik vyjádření ve dvouverších přeruší staré téma byť v určitém rýmu, že Židé by neměli žít, ale o čem by pak psal? Pak by pod americkým diktátem ani Čínané již nezaplavovali svět odpadem. Je tu několik politických článků obecně se týkajích témat protihavlistických, protiamerických a především protiizraelských, které vždy vyprovokuje židovská sezona (ukončení parlamentních prázdnin) nebo společné poradní zasedání vlád, obecná podpora akcí či nejrůznějších výkřiků národní demokracie, pár nostalgických citátů z dob protektorátu.

Článek zde má i rádoby humanistický antisemita Hrebenár nebo nedávno proslulý Jan Čulík, větší pozastavení až zděšení působí hojnost obdivných článků odkazů a fotek Václava Klause, jenž by byl doufám zděšen taktéž. Samozřejmě je tu propagován Adam Bartoš, předseda Národní demokracie, a několik obecně známých konspiračních a antisemitistických webů. Co dodat, i mnozí rádoby antisemité jsou pouze skrytí filosemité a diskutovat s různými věčnými petenty je jako házet hrách na stěnu letského prasečáku, lepší by bylo o tom mluvit na jejich hrobě. Těmito slovy učiňme konec odkazů úryvků a článků z tisku komentářů, citátů a básní z nejrůznějších oborů.

Autor je rabín


Jichhak Seifert ve svém přirozeném prostředíSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

20 komentářů u Cesta do hlubin rabínovy duše

 1. Šmuel Afterduft napsal:

  Ale v tym videu teda, je to hlava, ten rébe.

 2. Ondřej Sidor napsal:

  To dělají ty knihy v pozadí.

 3. kleberstein schlomo zprabodaj pro Velky Israel zemi svatou a nejchytrejsi ve vesmiru napsal:

  Musim zde ohlasit zpravu smutnou a to tu ze na z, pardon na Buzerantskem bale popravila isis za pokriku abadar abdar adar cele hejno pervertu 55 a 105 ci vice prijde o prirozeni nasledkem kuli (jako v Sarajevu). Proste na buzna party vyhravaly dva tezke kulomety.(jedna se sice o USA obcana ale zradikalisoval se ) Ubyvame ubyvame spoust abri ma aids spousta jine pohlavni nemoci proste sodoma ci sodomalizace jak rikal br.Polansky houkaje z pozadi

 4. DžugaŠvili napsal:

  Ta ošklivá bezpečnostní agentura, pro kterou měl pracovat bukvofóbní psy operator z Orlanda nedávno shodou vokolností odešla ze země zaslíbené

 5. kleberstein schlomo zprabodaj pro Velky Israel zemi svatou a nejchytrejsi ve vesmiru napsal:

  Proste jak rekl bratr major LA a vicebratr sef FBI jsme proste ffsichni LGBT.Jak hrde a od prirozeni to zni .Rad bych take byl LGBT ale ne a ne zteplat,motam se po zachodech verejnych s chlapecky ale asi nejsem ten spravny shemail, nekdy rvu stuj nebo sttrelim a furt nic . Budou mne ted sit bundu z kozenky ne z Bozenky, v barvach spektra tak doufam ze to pomuze navic pry hodne pomaha behat jen tak v slipech kratouckych coz je zcela nova modni vlna „Santa Monica styl.“

 6. Cobolo to bolo napsal:

  Po vyslechnuti toho pejzatyho magora si opravdu musim rici Buh nas opatruj vzdyt tito magori dnes sedi prakticky vsude a bohuzel opet pres penize ovlivnuji prakticky vse.Kurva neni toho jiz dost??

 7. klebahobojista (pouze pro pratele zdejsiho listu) napsal:

  S hlubokym porozumenim az jsem zaplakal v dojeti vidouce jak na Verejne TV v juesej uci deti rec hluchonemych a barvy vysvetluji ,mavajice rukama ,dle duhy nasich pratel pervertu jez vlaje nad hlavou osoby jez vyucuje a rukama mava .Deti jiz ve veku temer dospelosti (3-5 let) opakuji s nadsenim osobu jez je take na nasi spravne strane Jak jsem jiz zjistil nekolik normalu se bud brzy a rychle zmeni neb jim budou organy odebrany organy k tomu urcenymi. Nebudou tito nenormalove stale huhlat cosi o manzelstvi muz -zena kdyz zivot se slepici ci kozou je daleko ekonomictejsi . Nerejpa,j nechtej stale behat po shopovani a nakupovat umela prsa jichz maji jiz plne garaze a auta musi stat tudiz venku. Proste a kratce jiz dosti te pretvarky, o Vanocich Kristu a normalnich ,MY jsme normalni

 8. ctenar listu napsal:

  ROZPOZNAJI TERORISTU CI BLAZNA JIZ DLE POHLEDU DO JEHO TVARE:
  Tato odvážná tvrzení vyřkla Izraelská start-up Faception, která se pyšní průlomovým programem na snímání obličeje, a tato technologie analyzuje lidský obličej, načež automaticky rozvine osobnostní profil.

  Tvrdí, že jejich technologie pomůže bezpečnostním agenturám a ochrankám odhalit a zatknout teroristy, či jiní pachatele mnohem dříve, než se jim podaří něco provést
  PS Jak je ovsem mozne ze vyse ukazany vyvrhel jez blaboli o svetle a jiskrarch neni jiz v ustavu? Maji- li ovsem tu technologii

 9. Hjalmar Schacht napsal:

  tohle rabína přijde DRAHO!

 10. Ondřej Sidor napsal:

  Copak? Chcete mu prodat kulmu?

 11. hjalmar schacht napsal:

  to ne, ale mozna by mi pujcil na vyplaceni
  valecnych reparaci.

 12. Erich Potočný-Zelewský napsal:

  Procházím si FB stránky „Rabi Jicchak Seifert dobrá volba“ (na prezidenta ČR). Napadá mě perex „ne, já nejsem žádnej blázen, nejsem pacient, to jste všichni na vomylu, já jsem prezident!“

 13. Ondřej Sidor napsal:

  No ty Wohle.

  Rabín for prežident! To je lepší volba než jogurty z Kauflandu.

 14. Josef Goebbels napsal:

  Mimochodem, zitra se budou drazit osobni veci Vudce a Hermanna Goeringa.
  Zidovske obce protestuji, ja rikam, ze to (jejich protest) je propaganda!

 15. Ondřej Sidor napsal:

  Už zase protestují sami proti sobě a svým věčným dražbám? No, vskutku ani Goebbels nebyl mistrem takové nechtěné protižidovské propagandy.

 16. Josef Goebbels napsal:

  mozna jen nechteli touto trhoveckou aktivitou
  zneuctit den, kdy na svatek Adolf, kdo vi?

  ad OS – vtipne reakce!

 17. Josef Goebbels napsal:

  mozna jen drazbou nechteji zneuctit svatek Adolfa …

 18. Cobolo to bolo napsal:

  Jjicchak pravi svemu priteli,hrat si samozrejme muzes ,ale nefoukej ,od toho sem hrbatej

 19. r.m. napsal:

  ráčkuje a je oddán Izraeli, předpoklady pro funkci tedy má
  -
  Vydržel jsem to poslouchat 11 minut 21 vteřin, pak mi došlo, že je opravdu z Brna. Jeruzalém má opravdu štěstí, že ho zásobují kvalitními kádry. Jen tak dál.
  -
  Známý konšpiračný teoretik a pravděpodobně tedy blázen, napsal o takových exemplářích roku 1851 toto:
  Tento cudzí národ, nespojený nijakým putom s naším národom, národ, ktorý zo zásady zavrhoval kresťan­stvo a preto nepoznal lásku k blížnemu, hrozným spôsobom šafáril medzi našimi kmeňmi. Bezohľadne vyciciaval v svoj prospech a v prospech zemianstva úbohý ľud a snažil sa ho mnohorakým spôsobom zviesť a morálne rozložiť, nemilosrdne a s podporou zemianstva ho pripravoval o majetok. Odtiaľ pramení hlboká anti­patia našich kmeňov voči tomuto Bohom zabudnutému národu…
  Ľudovít Štúr, 1851
  https://www.protiprudu.org/zidia-a-ich-kriticke-zobrazenie-v-starsej-slovenskej-literature/

 20. Abel fon komín napsal:

  Fuj bukvice židácká a ješte z brna.

VLOŽIT KOMENTÁŘ