„Čeští“ poslanci znovu potvrdili, že zastupují Izrael, nikoli ČR

2. prosince 2016

Výroky pánů Hermana, Korteho a dalších českých izraelitů, rokem 1990 natrvalo usídlených v české vládě, je již dávno možno generovat automaticky, neboť jsou zcela předvídatelné, kdykoli se jenom trochu jedná o Izrael.

A tak na zrušení embarga pro dodávku paliva íránské jaderné elektrárně má český Žid z ministerstva kultury jasný názor; prý mu dva protějšci z izraelské vlády řekli, že by to nebylo dobré. Asi taky ministr výtvarky s ministrem životního prostředí.

Korte jako obvykle zazpíval animistickou mantru: «Kdo je náš spojenec? Írán, který vyhrožuje, že smete stát Izrael? Nebo je to demokratický stát Izrael?».

Pouze zástupce polsko-českých Židů Stanjura z ODS vyložil karty na stůl: «Musíme vědět, jak se na zákon tváří náš strategický spojenec Izrael.»

To už snad není ani chucpe.

(Novinky.cz)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u „Čeští“ poslanci znovu potvrdili, že zastupují Izrael, nikoli ČR

 1. r.m. napsal:

  i tuto aktivitu katolického novožidáka Hermana jsem zaznamenal, na svůj návrh si fikaně židácky zvolil dobu nepřítomnosti ministrů zahraničí a průmyslu a obchodu
  Herman, žid z komunisticko estébácké rodiny, svým kolaborantstvím škodí Českému státu a měl by sedět v lapáku
  rozprava:
  Ministr kultury ČR Daniel Herman Vážený pane předsedající, kolegyně, kolegové, chci vás jenom seznámit, proč budu hlasovat proti zrušení tohoto zákona. Rozumím argumentům, které zde zazněly. Ale já jsem se touto kauzou velice podrobně zabýval. Myslím, že nelze všechno přepočítávat pouze na ekonomický profit. Je fakt, že situace v Íránu se zlepšuje, je pod mezinárodním dohledem. Nicméně při své poslední pracovní návštěvě v Izraeli jsem konzultoval s dvěma ministry izraelské vlády tuto záležitost a oba mi shodně řekli, že íránský jaderný program stále znamená vysoké riziko pro našeho blízkého spojence Stát Izrael.
  Poslanec Antonín Seďa:
  a základě dohody s Íránem o jaderném programu, který zveřejnila Mezinárodní agentura pro atomovou energii, dochází ke zrušení sankcí mezinárodního společenství, což mimo jiné umožňuje obchodování s íránským energetickým odvětvím, jsou umožněny dodávky zařízení k těžbě ropy a plynu, export íránské ropy a plynu do Evropské unie. Vše je však podmíněno dodržováním dohody ze strany Íránu, protože pokud Teherán nebude podmínky dohody dodržovat, mohou mezinárodní organizace včetně Organizace spojených národů vyhlásit nová odvetná opatření.

  A ještě dodatek. Předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka se 2. května tohoto roku setkal s viceprezidentem Íránské islámské republiky a předsedou íránské Organizace pro atomovou energii Alím Akbarem Salehím. Společně jednali o posílení ekonomických vztahů, spolupráci v oblasti jaderné bezpečnosti a boji proti terorismu.
  Mohli jsme se podílet na dostavbě jaderné elektrárny v Búšehru, ale ministr kultury židovského původu si to kvůli Izraeli nepřeje. Proč parlament tuhle průmyslovou záležitost nepřijal díky ministrovi co se má starat o kulturu? Protože je žid? Nebo proto, že vědí pro koho ve skutečnosti Herman pracuje?
  Pro Českou republiku určitě ne, možná pro Rakousko nebo Británii
  -
  Filip:
  1999, kdy jsme k tíži českým ekonomickým subjektům přijali tento zákon, na který doplatila nejvíce jihočeská továrna ZVVZ Milevsko, které tam mělo dodávat vzduchotechniku. Nakonec vzduchotechniku dodaly nejaderné státy, jako například Rakousko, které na tom nesmírně vydělalo.
  Technologie, které se týkají přímo jaderného provozu, dodávala britská firma, kterou vlastní americký kapitál. Ale to jen abychom si uvědomili, o co jsme ekonomicky přišli.

  V tuto chvíli je zákon zcela obsolentní. Jaderná elektrárna je dokončena.

  A ještě snad jednu maličkost. Kontrolou za Mezinárodní agenturu pro atomovou energii byl pověřen známý český vědec a jaderný fyzik, také dlouholetý ředitel jaderné elektrárny Temelín, František Hezoučký, který ověřil v roce 2009, že jaderná elektrárna funguje v souladu s principy Mezinárodní agentury pro atomovou energii. V té době jsem také poprvé jako jihočeský poslanec předložil návrh zákona, aby byl zrušen.
  —-
  dva židi nakecali katolickému novožidovi cokoliv, aby jsme nekonkurovali jejich židoamerickým kamarádům
  ————–

VLOŽIT KOMENTÁŘ