Čeští vlastenci spojují síly

Upeč… třeba marxistické lano!

Čeští vlastenci spojují síly (klikněte pro zvětšení)

Čeští vlastenci spojují síly (klikněte pro zvětšení)

Aktualizováno.
A jdeme do virálu! Gayové (okoun.cz) zatím pouze přebarvili paprsek bílé síly nabuznovo, plánované pogromy tak prozatím odkládáme.

Aktualizováno.
Vyjádření Daniela ‘DSS’ Solise: «No, uvádíte mně do rozpaků, protože nejsem součástí Národního kongresu, ale lidové tvořivosti se meze nekladou!»

Aktualizováno.
Ilustrace vzbudila ohlas i u fetuprostého křídla antifašistů, kteří se začínají probouzet vstříc nezavšivené pravdě – adresa HitlerAdolfHitlerAdolfHitlerAdolf.antifa.cz mluví sama za sebe. Kéž bychom jednou byli také tak radikální!

Aktualizováno.
Lidové noviny ze 4. října prý naopak zamáčkly slzu, že pod Třemi Statečnými nestojí titulky – zleva doprava – Ben Gurion, Chajim Weizmann a Golda Meirová. Takový to mohl být pěkný plakát, kdyby se na vlajce třepotala Davidova hvězda, posteskla si redaktorka Šlomit Rabinovičová. Ne, teď kecáme. Lidovky neodebíráme, stejně jako bahno z Mrtvého moře. Nevíme tedy, v jakém duchu se článek nesl, ale směle si to bahno dovedeme představit.
Lidovky se také dopustily trestuhodného faux-pas, když označily plakát za maoistický. Ještě tak taoistický, ale tohle… Zavání nám to popíráním válečných obětí Hitlerova Německa, ba propagováním nějakých čínských hnutí směřujících k potlačení práv člověka. Vážně – jestli je tohle Číňan, tak my jsme Židé. Poradíme se každopádně s právníkem.

Aktualizováno.
Případ uzavřen zakoupením plátku za 19 korun, co jsem posbíral na chodníku.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ