Čeští Židé se snaží svrhnout prezidenta

22. října 2016

Ke kauze evidentně tibetského Žida Daniela Dharamšala Hermana a jeho strýce Brodyho, který zasvětil svůj život šoa-byznysu snad ještě více než ministr «české» kultury, snad jenom stručně:

Nyní je již naprosto jasné, která klika se snaží oslavit nadcházející 98leté výročí Masarykova vražení modrého izraelského klínu do české státnosti takříkajíc «po svém».

Mstivý šéfredaktor deníku Blecho24 Dalibor Balšínek, za mlada hrající si na BIS, nemůže zapomenout agentovi agenta Andreje Babiše Jaroslavu Pleslovi (šéfredaktor MF Dnes), že ten ho kdysi – když Babiš skupoval nějaký tehdejší Balšínkův deník – v SMSce nazval «kudrnatou píčou» (to není pocta břitkému stylu pana Olšera, to je citace).

A tak Dalibor Balšínek zatroubil do útoku a na českého prezidenta, kterého se pan Plesl v MF Dnes rád zastává, konečně vylil tuny kejdy, za ta léta pečlivě nashromážděné ve všech pražských kavárnách.

ZDE může ctěný čtenář zhlédnout jeho dílo, včetně archivního videozáznamu jurodivého Dalibora v TV Nova, tehdy ovládané ředitelem, který do ČR přišel šířit vysílání všeho nečeského až z chazarské Samary.

Nepochybujeme o tom, že čím okatější provokace, tím větší podpory se Daliboru Balšínkovi dostane od věčných petičníků i profesorů «českých» vysokých škol. Vlna fekálií, která se na pana prezidenta před nadcházející oslavou české státnosti bude řítit, dosáhne výšky několikapatrového domu. Čekáme už věru pouze na «názor» umělců Černého a Hřebejka.

Jakákoli špinavost těchto antilidí se před nadcházející prezidentskou volbou hodí, aby nad zemí českou mohl být konečně ustanoven zpupný král pražské kavárny a nikoho dalšího, v podobě nějakého toho typizovaného Horáčka-Sedláčka.

Českému prezidentovi chce navézt haldu hnoje pod nohy a 28. říjen si uzurpovat opět ta nejukřičenější část naší společnosti, ta skupinka, která skrze své fejsbukové pastránky a twitterové petice, ale i na akademické půdě, tak okatě «sympatizuje» s historickým obrazem a odkazem všeho židovského, až jí to nikdo nevěří.

Ta skupinka, která šíří nenávist ke všemu, co nehlásá nadřazenecké kopání do slovanských předků a historie drtivé většiny českého obyvatelstva.

Ta skupinka, která šíří antisemitismus více než 100 Bartošů dohromady, protože v tuto chvíli již skutečně žádný právoplatný občan ČR není dalek toho, aby mohl zcela všeobecně a paušálně prohlásit, že legitimitu českého prezidenta Miloše Zemana dnes a denně popírají čeští Židé. Naštěstí má však toto označení dnes již zcela jiný význam, než za doby, kdy Hermanův strýc trpěl v koncentráku.

Pojmy Žid a židovský definuje tato uřvaná skupinka denodenně svými štvavými prohlášeními a skřeky na amerických webových sítích. A tak zatímco ještě na počátku 20. století bylo dobrým zvykem všech filantropů označovat Židy za tvůrce národů a nositele pokroku – ostatně, činil tak i T. G. Masaryk –, tato skupinka křiklounů se nyní od velké židovské historie sama a dobrovolně nadobro odstřihla, a odstřihla ji od sebe i pro všechny ostatní.

Proto kdykoli dnes kdokoli vidí projevy této skupinky, které nic židovského není cizí, musí se tázat, jaké vlastizrádné a zkázonosné puzení ji pohání. Vlastizrada, pěstování kultu osobnosti selhávajícího západu, zkáza a neúcta k byť nejvyšším českým představitelům, tyto pojmy si dnes bohužel člověk nejčastěji vybaví, když někde uvidí Davidovu hvězdu, Havlovo srdíčko, nebo Davidovu hvězdu v Havlovu srdíčku.

Za tento dechberoucí posun ve vnímání židovské otázky (která navíc ani neexistuje, jak nám tvrdí pomatené soudy) bychom měli všem jeho aktivním pachatelům náležitě poděkovat.

Třeba už 28. října. Pokud ten sváteční den pod haldou jejich hnoje vůbec nalezneme.

Katolík? Sudeťák? Nazývejme slony v porcelánu pravým jménem…

Aktualizováno.
Nechutná kauza pokračuje. Premiér Sobotka říká prezidentovi, že by strýci Tibeťana měl udělit státní vyznamenání. Jak to bude dál, lze snadno předjímat: česká polistopadová politika je totiž tak průhledná, jako trenýrky izraelských homosexuálů na Prague Pride.

Prezident strýci vyznamenání na nátlak pražské kavárny udělí, čímž opět nahraje krvelačné pražské kavárně, která bude slavit sedm dní a sedm nocí a poté bude trousit idiotské poznámky, jak Zemanovi toto vstřícné gesto uškodilo u jeho voličů, a jak máme všichni rádi slizounka ze Sobotky a nenávistný «hatefree» ultraliberalismus.

Aktualizováno.
Přesně jak jsem napsal.
Zeman zváží ocenění pro Bradyho

Aktualizováno.
A u slonů v porcelánu ještě zůstaneme. Petr Suchomel, vedoucí reportérů MF Dnes, totiž ve svém článku z 1. 11. označil pražské majdanisty úplně stejně. A 2. 11. i čtenář Jan (neplést s Františkem) Tomášek.:

Sloni v porcelánuSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(8 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

6 komentářů u Čeští Židé se snaží svrhnout prezidenta

 1. r.m. napsal:

  Kauza Herman x Zeman, vykrystalizovala do podoby Holokaust x Zeman, úmyslná prasárna židů v neprospěch ČR.
  Chazaři z Reuters to roztahali po celý planetě včetně Asie jako dloubanec do Číny, ale tady se pitvá, že židovský strejda nedostal od zlého Zemana medaili.

 2. Anonymní napsal:

  Nejkrásnější na tom je to, že seznam vyznamenaných byl uzavřen už v polovině září a kontrasignován Sobotkou 6. října, tedy dosti dříve než k návštěvě Dalajlámy a schůzce Hermanna se Zemanem došlo. Chazarská drzost je strašlivá, a rozšiřování této lživé informace je čistou vlastizradou. Ovšem, jak je známo, „máme justici“ …

 3. F. Ch. - sudetoněmecký Žid napsal:

  „Čeští Židé se snaží svrhnout prezidenta“ -S pokračující dobou ukazují bolševici a jejich služebníci, jakými jsou třeba Zeman a Klaus svojí pravou tvář. Prognostický ústav byla filiálkou KGB, bolševická žumpa a všechno nasvědčuje tomu, že Zeman a Klaus jsou agenti Moskvy, protože dělají vše proto, aby rozvraceli EU a obranné společenství NATO, abych zmínil jenom poslední skutky jejich zhoubné činnosti. To, co napáchali během tzv. „privatizace“ a akce „čisté ruce“ by vydalo na mnoho knih.
  Z DF: Jindřich Borč 68533
  „Je prokázáno že Prognostické ústavy zřídili v bývalém Sovětském svazu a jeho satelitech na pokyn Jurije Andropova,náčelníka KGB a Brežněvova nástupce a to z jediného důvodu,špičky tajných služeb komunistických diktatůr věděli moc dobře,že vedou společnost ekonomicky i morálně do Ѿ a v Prognostických ústavech si vychovali kádry které měli převzít ekonomickou a tím pádem i politickou moc v případě pádu komunistických režimů.
  Zaměstnanci českého ústavu byli mimo jiné i soudruzi Klaus, Dlouhý, Zeman,Dolejš, Ransdorf a jiní STBáci a komunisti, ti všichni v listopadu1989 pronikli do Občanského fóra a jeho prostřednictvím získali i politické a vládní funkce, později se infiltrovali do různých politických stran(Klaus–ODS, Dlouhý–ODA, Zeman–ČSSD, Dolejš i Ransdorf zůstali v KSČ).A přesnětahle STB-áckokomunisticko-vexlácká mafie v čele s Klausem a Zemanem rozkradla a zničila, ničí a nejspíš ještě bude ničit a rozdělovat naší společnost“.
  Tato webová stránka je nápadná neuvěřitelnými projevy antisemitismu, který je, jak patrno v české společnosti stále latentní (nenávist k Němcům, Židům, Cikánům, „sudeťákům“). Věřím však tomu, že většina Čechů se od tohoto primitivního rasismu distancuje, takže je to jev okrajový, bezvýznamný.

 4. OS napsal:

  Věřím s Vámi, pane Dybo. Číslo 68533 u Jindřicha Borče je vytetováno na předloktí?

 5. Anonymní napsal:

  Zeman nastoupil do Prognostického ústavu někdy v prosinci 89, tedy až post koitum. Co se týče Klause, ten tam byl cca rok. Takže to trochu kulhá.
  Výtečně a velmi aktuelně oslavila 28. říjen televizní stanice CS film. V době konání židovské trucdemonstrace na Staromáku vysílala film Anton Špelec, ostrostřelec. Holt život tropí hlouposti.

 6. Anonymní napsal:

  JOJO,nedekorovali ste mi strejčka,dosanete přes držku,řekl by Švejk.

VLOŽIT KOMENTÁŘ