Chceš-li zisk, připravuj válku

Excalibur Army (ilustrační foto)Dlouho před schválením americko-evropské dohody TTIP o konečné amerikanizaci Evropy se kola ekonomické spolupráce s USA roztáčejí naplno. Americké kolonie v Evropě na nic nečekají a pilně dodávají tanky do amerických kolonií a držav v Africe a na «Blízkém» Středním východě). A samozřejmě na Ukrajinu.

USA si definitivně kupují své evropské vazaly. Válkou. O poslední zbytky Spojenými státy netknuté země. Každý kus země má cenu, i kdyby tam byl jenom písek. Víte za kolik můžete prodat takový písek, když na něj nalepíte cedulku «Made in USA»? Evropská unie vám utrhá ruce – i kdyby nechtěla. Ale necitujme zde zbytečně ze smlouvy TTIP.

A tak se nám tu, v americké kolonii, majitelé muničních skladů tetelí blahem, že obchod s USA kvete, a ze zbytků dělají ohňostroj. Ještě že jsou všechny ty Amerikou uměle rozdmýchávané i docela fiktivní bojůvky typu Boko Haram nebo Islámského státu docela hloupé, asi jako průměrný Američan (tedy až na jejich krvavá videa – ta jsou všechna podle nejnovějších hollywoodských trendů a z fleku by mohla získat Oskara). Kdyby nebyly, dozvěděly by se hned, čí výzbroj jim to pořád chřestí v jejich zemi, a mohly by si pak udělat pěkný výlet do středu Evropy. Jen tak, pár chlápků s bombovými pásy; v jednoduchosti je síla.

Protože Evropa je hloupá zrovna tak a na svých hranicích nemá pro tyto případy žádnou ochranu, neboť uvěřila USA, že bezpečnost jí zajistí jedině lifrování tanků kamsi do pouště, co nejdál od evropských hranic.

Pokud dřív marxisti mluvili o internacionalismu, dnes mohou mluvit o interamerikanismu. Celá planeta byla prostoupena Spojenými státy, interamerikanismus zvítězil. Americké kolonie si udělaly byznys z «demokracie» vyvážené na pásech tanků všude, kam to jenom jde, a vůbec jim to nepřijde postavené na hlavu. Spojeným státům ještě děkují, že jim vytvořily odbytiště svým bezpočtem válečných zón po celém světě.

Až v nich, za pomoci našich kanónů, americká armáda všechno vystřílí, západ zkrachuje. Zatím zbývá vystřílet asi 7 miliard lidí, což nějakou dobu potrvá. Navíc je mezi nimi pěkných pár set milionů blbců především z těch zemí Evropské unie, které bezmezně obdivují svého pána, krvavého hegemona s hvězdami a pruhy na klobouku. A tito blbci oplývají, jak už to u blbců chodí, značnou dávkou štěstí, takže je kulka často sotva škrábne, i když by si ji zasloužili prohnat svými tupými hlavami jako první.

ISIS: How It Really Works

ISIS: Jak to fungujeSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ