Chcete natočit brutální popravu ve stylu „Islámského státu“? Je to snadné

Barbarská řežJste maminka na mateřské dovolené, důchodce, kterého už nebaví sedět na vrátnici, nebo se zkrátka jenom nudíte? Co takhle někomu useknout hlavu? Dobrá, pojďme na to. Potřebujete k tomu: 1) oběť, 2) pořádný nůž, sekeru či mačetu.

Jo, počkejte, vy nechcete vraždit, vy chcete jenom nafingovat «popravu» a video pak sdílet na Facebooku, nebo ho aspoň nahrát na Youtube, jako to dělá Islámský stát… Tak to bude složitější. Připravte si navíc i kečup a program pro editaci videa.

Jdeme na to. Nejprve vystřihněte z nějakého videa Islámského státu jeho třepotající se vlaječku. Vkomponujete ji následně do vašeho videa. V případě, že chcete vzbudit zdání, že vaše video bylo natočeno venku na poušti, natočte ho před jasně zeleným plátnem, zelené okolí pak v příslušném videoeditoru vymažete a nahradíte záběrem vyprahlé krajiny, staženým z Internetu.

Pak natočte popravu. Pozor, zásadně nikomu neubližujte. Když se váš nůž přiblíží k hlavě oběti, zastavte nahrávání. Přineste kečup a vytvořte efektní cákance krve na stěnách, na podlaze i na vaší oběti. Zapněte kameru a nahrajte tu kulinářskou tragédii.

To je celé. Přesně tak natáčí popravy i externí firma pro CIA, která pak videa pod hlavičkou Islámského státu nahrává na Internet a rozesílá médiím. Eh, co to plácám, tak natáčejí popravy skuteční islamističtí teroristé skutečného Islámského státu.

Nezapomeňte se pak se svým krvavým videem pochlubit zejména britským, americkým a českým médiím.

A jak by měl váš výsledek vypadat? Asi nějak takhle:

Aktualizováno.
Článek nezpochybňuje, že některé videozáznamy krveprolití na Blízkém východě mohou být skutečné. V leckterých oblastech této zóny je násilí na denním pořádku a bylo by divné, kdyby ho nezachytily kamery novinářů. Většina videí z poslední doby – včetně legendárních poprav zajatců v oranžových vestách i nejnovější vraždy dvou Rusů (jak nepřekvapivé; Rusko ještě není ve válce s terorismem) dítětem –, vydávaných za pořízená tzv. Islámským státem (který je sám o sobě falešný), však nese všechny stopy podvrhu.
Nové technologie dnes umožňují natočit realistické záběry téměř jakékoli události. Ostatně – již v roce 1980 natočil Ruggero Deodato pseudodokument Cannibal Holocaust s mnoha sugestivními scénami (nejen) lidského vraždění, kvůli kterým dokonce zasedal soud, který si vynutil jejich rekonstrukci…

Aktualizováno.
Po Jezídech, Rusech, dětech a homosexuálech začal Islámský stát konečně popravovat i Japonce. Blahopřejeme. K dalšímu podvrhu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ