Chemtrails? Zvláštní foto letadla [vyřešeno]

Podivný ocasUdělal jsem si nedávno výlet na Javořici. Z dlouhé chvíle jsem svým «ultrazoomem», který pořizuje průměrné snímky vzdálených objektů a špatné těch blízkých, fotil letadla, neboť jsou z nejvyššího vrcholu Vysočiny pěkně vidět.

Vzdušná sestava byla docela typická. Hned zkraje jsem zachytil čtyřmotorový Airbus A380 Spojených arabských emirátů, jejichž letecká společnost se rovněž jmenuje Emiráty. Největší dopravní letadlo současnosti mi tu u Telče prolétá nad hlavou každou chvíli.

Stejně jako neuvěřitelně hlučné Bombardiery Dash 8 Q400 převážně rakouských aerolinek, což jsou naopak malá turbovrtulová letadélka létající oproti těm proudovým v poloviční výšce, ač by kvůli svému otravnému hluku měly létat ve dvojnásobné.

A mraky nudných dvoumotorových Airbusů A320 a Boeingů 777.

Co to ale čouhalo z ocasu letadlu, letícímu na severozápad, za divnou tyč a jakousi klapku, to se mi rozluštit nepodařilo. Všiml jsem si toho až doma při prohlížení fotek. Jelikož nejsem expert na letadla, nezbylo mi než dojít k závěru, že nejde o standardní části letounu ozářené sluncem, a musí tedy jít o nestandardní části.

Podivný ocasZvláštní fotografie letadla. Klikněte pro zvětšení

Jsem nicméně infikován vírou v to – ukřičenými sisyfovci a dalšími záhady-popírajícími weby (např. zde na Astrofóru) –, že každá záhada má své logické a docela nezáhadné vysvětlení. Tedy pravím: sem s ním!

Aktualizováno.
ZDE například trčí z ocasu letadla cosi, co připomíná hadici pro doplňování paliva (ve skutečnosti je to nějaký testovací senzor).

Aktualizováno.
Záhada vysvětlena. Nátěr letadla Singapore Airlines může člověka pěkně zmást – viz FOTO.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 4,20)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Chemtrails? Zvláštní foto letadla [vyřešeno]

  1. Anonymní napsal:

    xdd lol to bylo vidět hned..

VLOŽIT KOMENTÁŘ