Církev kolaboruje s nacisty. Poslanci s debilitou

Židová sezóna se nám letos pěkně rozjíždí. Poslanci už se opět nadmíru nudí, a tak se ve svých zásadních proslovech k národu utíkají ke klasickým tématům, jakými jsou válečné hekatomby a utrpení Židů.

To máte tak. Některý jedinec, psychologicky méně odolný vůči svému přeplácení, obvykle nevydrží puzení ke klauniádě financované daňovými poplatníky a před TV kamerami vybalí říkanku, která v první třídě někomu možná přišla i vtipná. «Církev kolaborovala s nacisty, vraždila Židy!» Než se pitomce stihnete zeptat konkrétně, který klerik že mu to vybíjel rodinu, jakékoli racionální pokračování nejapně iniciované debaty zanikne v hlaholu potrefených hus. Ve sněmovně to hučí jako v židovské škole, každý má k tématu co říci. Co na tom, že vždycky to samé.

Pravdoláskařská část sněmovny už raději mlčí, aby nepřilila olej do ohně trapnosti a zbytečně na sebe nestrhla pozornost (budiž jí to přičteno k dobru). Sněmovní anti-pravdoláskaři, rovněž hojně židovských kořenů (nebo aspoň nepokrytě šábesgójští), sdružení zejména v TOP09, mají kuráže o poznání více, asi jako jejich neintoxikovatelný předseda. Ihned začnou nešťastníka poučovat, že to přece takhle nemůže, a že o kolaborantské církvi takhle mluvili naposledy komunisti a my přece nejsme jako oni, přičemž to na věčné časy a nikdy jinak. O tuto dogmaticky-mentorující část jde v celém představení ze všeho nejvíce; vždy je dobré občanovi připomenout aktuální revizi třídního výkladu dějin. Neobejde se to bez bušení do lavic a téměř unisono chorálu «Chucpe!». Aby byla estráda kompletní, nakonec se o slovo přihlásí jeden, aby všem odpustil «jako katolík» (byť jen takový, jaký byl jeho praděd rabín – mizerný).

Po skončení kusu se všichni poplácají po zádech, jak zase otrávili lid, který už zcela rezignoval na požadování elementární rozumové kvality svých volených zástupců. Jenom věční utopisté sepisují novou ústavu, která by poslancům bytostně postiženým Hitlerem navždy zakázala přiblížit se byť jen slovem k tématu 2. sv. války, jakož i židovské otázky. A vymezila by pro ně okruhy témat, o nichž by mohli beztrestně hovořit před lidem – například počasí, historie tkalcovství nebo zajímavosti z říše hmyzu. Napříště bychom se tak z úst poslance dozvěděli, například, jaký je rozdíl mezi znakoplavkou a klešťankou, což je ostatně údaj, který je daleko podstatnější než dosavadní součet všech tristních poslaneckých výstupů na téma nacismu, komunismu nebo Židů.

Původní zpráva: https://www.novinky.cz/domaci/339906-cirkev-kolaborovala-s-nacisty-rekl-poslanec-cssd-a-snemovna-zacala-busit-do-lavic.html

PoslanciFoto: archiv poslanecké sněmovny ČR

Aktualizováno 21. 6. 2014:
Podobnou taškařicí jest dosazování na seznamy znalců za zásluhy pradědů.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ