Čistka v Ústí

Jiří MaryškoS nácky se povážlivě roztrhl pytel. Po polovičním Řekovi, který se cítí nejlépe v přítomnosti hmyzu, rabínů a židovských vlajek, jehož protiislámské výpady svou cholerickou vulgaritou kulminují vysoko nad hranicí, jakou Julius Streicher nedovoloval ve svém karikaturistickém týdeníku překračovat ani židovským kreslířům, tu máme dalšího žadatele o vstup do Valhally. Tentokráte je to jedinec ze slovutného ansámblu ústeckých šumařů, vedených člověkem, který si dal přezdívku podle krále Severního Izraele.

Tento mladý Žid, obřezanec, feťák a havloid (takové nactiutrhání musí herec ústeckého Pikoheráku Jiří Maryško podle svých slov snášet) uveřejnil na Facebooku záběr z filmu Lidice, na němž esesáci střílejí české muže u zdi. A doplnil jej žertovným komentářem, že kultura v Ústí nebude podle jeho gusta, dokud se ústeckým radním (a konkrétně jmenoval) nepřihodí něco podobného (což je tedy krajně nepravděpodobné, z Maryškovy strany zejména). Přiznat se, že moc koukáte na českou tvorbu, zastydlou podle potřeby buď v roce 1946, nebo 1990, a na Tarantinovy pafilmy, propagované CIA, kde lidi jenom berou drogy a Židi bezuzdně vraždí nežidy, lze jistě i lepšími způsoby. Co čert nechtěl, někteří zastupitelé se ve fiktivních filmových postavách zastřelených Lidičanů poznali a klasicky podali trestní oznámení. Komunisté pak dokonce navrhli veřejné odsouzení herce. Zkrátka povedený šumařský kus od začátku do konce; každý se zapojil do hry, jak se na tu ústeckou severo-izraelsko-českou jidiškajt sluší a patří…

Každopádně, pokud by se někdo přeci jen rozhodl pro čistku, naznačenou ve filmu Petra Nikolaeva, měl by nejprve učinit důkladnou rešerši, kam sahá toto marné ústecké divadlo a co už je věrohodný pilíř zastupitelské demokracie, odhodlané sloužit občanům – a nikoli obrázkům na Facebooku. Na první pohled to není příliš zřejmé.

Aktualizováno.
Jakési video.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 3,75)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ